Čo sa vlastne nachádza v krmive pre psov a mačky

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Čo sa vlastne nachádza v krmive pre psov a mačky

Poslaťod vavrena » Uto 22.10.2019 6:00

Puk píše:Na SK sa momentálne pripravuje návrh zákona s platnosťou od 2020, kde sa NEBUDE musieť dokazovať pôvod surovín živ. pôvodu.

Dáš na to zdroj? Lebo nedávno bežala silná kampaň za zber osobných údajov nejakej spoločnosti, ktorá tvrdila práve toto, a keď som si to overovala, vyšlo mi z toho, že je to blud.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod moschino » Uto 22.10.2019 7:10

pri stále prísnejšej legislatíve že by toto prešlo? Sa mi nechce veriť
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Puk » Uto 22.10.2019 8:53

moschino píše:pri stále prísnejšej legislatíve že by toto prešlo? Sa mi nechce veriť

+ Vavena. Veď ani mne nie. Len som asi pred mesiacom zachytil na FB veľkú podpisovú akciu za petíciu proti zrušeniu zákazu dokazovania pôvodu potravín. Úprimne - ak som sa nechal oklamať ja, oklamal som aj ja Vás. Tiež sa mi to zdalo divné, veď nedávno bola kampaň za dokazovanie pôvodu mäsa v reštauráciách, čo doteraz nebola povinnosť... Ale žijeme dobu akú žijeme, dnes platí to, čo včera bolo zakázané. Tak sa ospravedlňujem za dezinformáciu! Inak asi aktuality na webkách štátnej veterinárej správy a ministerstva poľnohospodárstva...
Puk
Big Dog

Poslaťod moschino » Uto 22.10.2019 9:17

podpisová akcia? A kto ako okrem samotných výrobcov by toto podpísal? Žiadny spotrebiteľ :nwm: Neverím, že by to naozaj prešlo
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy