Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

AKCIE na granule

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

AKCIE na granule

Poslaťod Administrátor » Pia 10.08.2007 8:39

Viete o dobrej cene granúl? Podeľte sa s nami o to!

//Téma sa pravidelne premazáva od neaktuálnych oznamov a ponúk

PRAVIDLÁ PRE PRISPIEVANIE DO TEJTO TÉMY

Pre prispievanie do tejto témy platia Všeobecné pravidlá prispievania na fórum, vrátane bodu 5:

5. Na fóre je zakázaná akákoľvek reklama za účelom vlastného obohatenia sa (eshopy, predajne, distribútori a www linky na ich stránky). To sa vzťahuje na užívateľské meno, príspevky, avatar, podpis a popis v profile užívateľa. Za reklamu sa nepovažuje informatívne zverejnenie konkrétneho produktu alebo predajcu v bežnej diskusii. Občianska inzercia je povolená v subfóre Inzercia a podlieha tam uverejneným pravidlám. Komerčná inzercia je poskytovaná za úhradu a v prípade záujmu o takúto reklamu je potrebné kontaktovať Administrátora.

Chcem upozorniť majiteľov e-shopov, že nie je dovolené pridávať linky alebo akciové letáky na vlastný e-shop ani žiadať o to iné osoby.

//upravil Administrátor
Administrátor
Administrátor

Barfer.sk

Re: AKCIE na granule

Poslaťod Icebreg » Pon 16.07.2012 15:09

Neviem kam to mam zaradit, ale..
robi sa tu na fore nejaky hromadny alebo spolocny nakup veci zo zahranicia?

napr minule sme isli do rakuska a tam je nejaky pet center a konzerva a tie krmiva balene stali cca o 30-50% menej ako stoja v pet center obchodoch na slovensku, kde som to kupoval minule, ale uz asi nebudem teda.. zly obchod..

ta 400g konzerva (carno) tam stala 1,09eur ci tak nejak a ta 150gramova 0,79eur (von feisten)..

a to je uz dost podstatny rozdiel..

lenze neviem ci sa oplati vsetko tam kupovat, ci je to tam vsetko lacnejsie (ine znacky atd), alebo ci nemame aj my na slovensku vyhodny online predaj napr.. (konkretne som zobral animonda znakcu, neviem preco ale chuti mu to asi najviac :) )
Icebreg
Snoopy

Poslaťod Marco Varhol » Pon 16.07.2012 15:32

DPH teda MwSt v Rakusku je 10%. Neplati sa recyklacny fond a bojuju s internetovymi obchodmi typu zooplus.
Na Slovensku vacsinou dovozcovia krmiv maju vlastny chovatelsky klub a tam to kupis podstatne lacnejsie ako v kamennom ci v internetovom obchode.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod ivana1 » Pon 16.07.2012 15:55

Icebreg píše:robi sa tu na fore nejaky hromadny nakup veci zo zahranicia?
napr minule sme isli do rakuska a tam je nejaky pet center a konzerva a tie krmiva balene stali cca o 30-50% menej ako stoja v pet center obchodoch na slovensku, kde som to kupoval minule, ale uz asi nebudem teda.. zly obchod..
ta 400g konzerva (carno) tam stala 1,09eur ci tak nejak a ta 150gramova 0,79eur (von feisten)..
a to je uz dost podstatny rozdiel..
lenze neviem ci sa oplati vsetko tam kupovat, ci je to tam vsetko lacnejsie (ine znacky atd), alebo ci nemame aj my na slovensku vyhodny online predaj napr.. (konkretne som zobral animonda znakcu, neviem preco ale chuti mu to asi najviac :) )
Ja chodím do Brucku raz za mesiac, za dva. Áno, oplatí sa toho mnoho, ale ja nakupujem konzervy - Animondy a Gran Carno - 400g tam stoja 0,99-1,09€, RINTI suš.mäso je lacnejšie, príp. na rovine Zoohitu... V Brucku sú rovno v nákupnom centre dva chováky, ten, čo je v rohu je drahší...

Spoločné objednávky patria do sekcie objednávky - založ tému, navrhni nákup... Nebude to síce objednávka, ale nákup, ale to nevadí. :no:
viewforum.php?f=75

Keď pôjdeme o mesiac do Brucku, môžem sa i ja ozvať, či niekto niečo chce... :smile:
ivana1
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod flash48 » Str 17.07.2013 16:48

Puk píše:
Frankie píše:minuly tyzden sme v hornbachu kupili Royal canin granule - Mini Junior 8kg za 33,70 EUR. Este lacnejsie ako som nasla v internetovych obchodoch...a to myslim, ze nemali ani akciu. A datum expiracie je az v polke roka 2013, cize to nebol ani ziaden lezak. :smile:

OT : Bingo!!!! To už je len víťazstvo! :jupi:

Ahoj. Skúste íst na stránky: www.profizoo.cz. Tam pravidelne kupujem 18 kg ( 15+3 kg zdarma) Royal Canin Junior granule pre svoju fenku (rasa Cane Corso) za 1099,-Kč a doprava je zdarma. Má 11 mesiacov a velmi jej chutia.Inak je tam celkom slušný výber a aj drahé granule, napríklad Eukanuba tam stoja celkom lacno. V kamennom obchode trebárs 10 kg vrece za 1700,- a cez internet za 1100,- Kč. Myslím, že to posielajú aj na Slovensko. Ja žijem v Ostrave, takže to mám jednoduchšie. S pozdravom Vlado.

Royal canin Maxi Adult 15kg + DOPRAVA ZDARMA
Kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen (v dospělosti 26-44kg) od 15ti měsíců do 5ti let. Krmivo zajišťuje dokonalé vstřebání výživných látek díky vysoce stravitelným složkám, zachování dobré přirozené obranyschopnosti díky vysoké koncentraci vit. E a C a mastných kyselin. Posiluje správnou funkci srdce díky taurinu. Chrání klouby díky vysokému obsahu glukosaminu a chondroitinu, a Omega3 kyselin z rybího tuku, které snižují riziko zánětu, zejména v případě artritidy.
949,- Kč (včetně DPH)
přidat do košíku

Royal canin Mini Adult 8 kg + DOPRAVA ZDARMA
Zdravé kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen ve věku od 10 měsíců do 8 let. Výborná chuť. Speciální struktura, tvar a velikost granulí, vybrané živiny, vybraná přírodní ochucovadla a dokonalé uchování chutnosti. Vyživuje srst. Sirnaté aminokyseliny (metionin a cystin), mastné kyseliny omega 6 a vitamín A. Pomáhá omezit tvorbu zubního kamene. Polyfosfáty sodíku "fixují" vápník přítomný ve slinách. Podporuje udržení ideální hmotnosti díky obsahu L-karnitinu, který podporuje metabolismus tukových zásob. Upravený obsah kalorií (4060 kcal/kg) a úroveň proteinů (27 %) pro vysoké nergetické požadavky malých psů. Balení 8 kg
699,- Kč (včetně DPH)
flash48
Okoloidúci

Poslaťod commander » Sob 27.07.2013 17:25

http:/najlacnesie granule acana su na zoofast doprava je nad 25 euro zdarma http://www.zoofast.sk/acanapuppy&junior ... ce=heureka
commander
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod Dzana » Pon 26.08.2013 12:45

Ahojte,

na www.krmivoplus.sk je kupon pri nakupe nad 30€: KP2XXX
vyhodou je ze to niesu poliaci.. s nimi som nemala dobre skusenosti...
pekny den :lol: :lol: :lol:
Dzana
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod RomanZamozny » Ned 12.01.2014 22:34

Pri objednávke z týchto granúl http://propet.sk/vyrobky-pre-psov/granu ... za-studena
skvelá konzerva zdarma.
pri objednávke nad 80€ doprava kuriérom zdarma!
Obrázok
Podpis opakovane porušoval pravidlá fóra!
RomanZamozny
Okoloidúci

Poslaťod Taruška » Ned 02.03.2014 23:38

Ahojte,

nemá niekto záujem o granule zn. Eukanuba Mature & Senior Large Breed 14 kg pre staršie psy veľkých plemien, dátum spotreby do 14.04.2015 ostali mi po mojej fenke bernského salašníckeho psa, ktorá nás pred týždňom opustila :plac:. Sú nové, stihli sme z nich odobrať cca 0,5 kg (pôvodne to bolo 15 kg balenie). Teraz ich nemám už komu dať, keďže toto bol môj jediný psík. Ak by mal niekto záujem, tak mi napíšte správu sem, alebo na mail: mstraska12@gmail.com. Vďaka.
Taruška
Nováčik

Poslaťod dickdastardly » Pon 07.04.2014 13:07

Mne sa minule oplatilo nájsť kód na www.zlavovekody.com. Pri dvoch psoch sa aj tá zľava 10% počíta.
dickdastardly
Okoloidúci

Poslaťod najlepsiekrmivo » Štv 24.07.2014 15:33

AKCIA na granule pre psov First Mate.
13 kg balenie FIRST MATE za 77 €, platí iba do nedele 27.7. Doprava Zadarmo
http://www.najlepsiekrmivo.sk/kategoria ... s-chicken/
najlepsiekrmivo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod x_mary » Uto 31.03.2015 19:10

Ahojte, v Auparku v superzoo majú veľké (myslím 15 kg) balenie Royal Canin GIANT PUPPY zlacnene, aj s dvomi nejakymi dalšimi doplnkami vyživy Royal canin. Cena je myslim okolo 45 €, musim to lepšie pozrieť ... :pac:
Mary + Buddy
x_mary
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Puk » Str 12.08.2015 16:18

Admin v úvode vlákna vyzýva k zverejneniu"dobrej ceny".
Takže do pozornosti dávam stránku http://www.krmivoprepsy.sk Slušný sortiment a viac ako seriózne ceny v rámci SK
Puk
Big Dog

Poslaťod RomanZamozny » Uto 26.09.2017 13:19

Teraz tu je kupón -5% na Zoohit a niekedy je aj 15%
https://zlavovekody.sk/web/zoohit-sk/
Ked je 15% kupon vtedy nakupim granule aj na pol roka dopredu.
Podpis opakovane porušoval pravidlá fóra!
RomanZamozny
Okoloidúci

Späť na Granule a konzervy