Granule pre psov s potravinovou alergiou

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Granule pre psov s potravinovou alergiou

Poslaťod kopretinka » Štv 04.08.2016 11:41

môj pes začal mať problémy,stále riedka :kak:
veterinár mi dal vzorku RC sensitivity,hneď to zabralo,tak som kúpila 1kg za 13eúr RC hypoallergenic,(sensitivity nemal).
všetko v pohode,chutilo mu a :kak: bolo OK.Granulky zožrané,tak som išla kúpiť ďalšie.Lenže už mal iba 2kg za 35 eur a to sa mi zdalo teda riadne drahé,našla som na nete a objednala 7kg za 42.Kým mi prišli,tak som u iného vetoša zohnala 2kg za 20eur........a odvtedy je zase problém,raz je stolica dobrá,potom riedka.....Akoby tie granule od prvého vetoša mali iné zloženie ako tie,čo som kúpila inde.Som zúfalá,doma skoro 10kilo granúl za 60eur a na nič ...neviem,čím mám kŕmiť... :ua:
kopretinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Granule pre psov s potravinovou alergiou

Poslaťod Sunny » Pia 05.08.2016 12:38

A spravil vet aj nejaké vyšetrenia, či len rovno vrazil granule za nehorázne peniaze? By som v prvom rade hľadala príčinu, či je to vôbec intolerancia na nejakú zložku krmiva, tých dôvodov môže byť viacero.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Granule pre psov s potravinovou alergiou

Poslaťod kopretinka » Sob 06.08.2016 9:53

Vetoš nespravil nič,granule zabrali,tak som bola rada,že sa to takto vyriešilo.Hovoril,že môžem mu dať niekde v nemocnici spraviť kolonoskopiu za niekoľko sto eúr a aj tak potom skončí na tých granuliach...chcela som,aby vyšetril :kak: ale vraj tam sa nájde "všetko" a iba za to budem zbytočne platiť ...
Teraz som havovi obmedzila aj prísun pamlskov-také plátky z lososa,je schopný toho zožrať aj kilo,a ešte jedny plátky z tesca som vysadila úplne,tak uvidím.
Ja sa len čudujem,že žerie tie isté granule,a má to rôzny vplyv na :kak:
Našla som tu totiž jeden názor,že odkedy to začali vyrábať v Poľsku,tak s tým ten dotyčný (neviem už kto) prestal
kŕmiť.
kopretinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Granule pre psov s potravinovou alergiou

Poslaťod Aris » Sob 06.08.2016 10:17

Navštív iného veterinára, ktorý ti psa poriadne vyšetrí. Najlepšie ale takeho, ktorý neodporučí RC na všetko len preto, že RC ho sponzoruje.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Granule pre psov s potravinovou alergiou

Poslaťod wer » Sob 06.08.2016 10:23

To ani :kak: nebolo vysetrene? :oo: Tam by som isto zacala. Inak si cim krmila? Predtym nemaval problemy?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Granule pri alergii

Poslaťod Kroatch » Štv 20.04.2017 15:41

Dobrý deň dnes môjmu psovi diagnostikovali alergiu. Musím mu zmeniť stravu do teraz jedol britky nebol som nejak spokojný že mu dávam brtiky lebo počul som kadečo no odporúčané mi bolo nech kým je v novom domove dostáve to isté jedlo nech si navykne na domov a potom robiť zmeny. Vedeli by ste mi poradiť nejake vhodné krmivo pre alergického psa ? respektíve sú nejak vyhradené alergény u psov ako u ludí ?
Kroatch
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Granule pre psov s potravinovou alergiou

Poslaťod zuzkabluzka » Štv 20.04.2017 15:55

Alergiu na čo? Robia sa testy na konkrétne zložky.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy