Nature's Protection

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Nature's Protection

Poslaťod ivana1 » Ned 18.08.2013 13:41

Na tohtovíkendovej výstave v Ba mali stánok. Chcela som kúpiť polkilovku pre kamošku. Ale že oni nepredávajú, iba dávajú vzorky. Tak reku tak vzorku. Ale nemali pre malé plemená, iba jahňacie - to nejedia ani moje, ani kamoškina psica. Tak som ho s úsmevom sprdla, že tak čo (ponúkali registráciu chovky, že potom prídu domov... to som nechcela, mať ich na krku) - tak mi dal polkilovku zadara. :smile: Tak ochutnajú aj moje baby, som zvedavá. Avšak po tom, čo písal Marco - tak ma moc neuchvacuje zloženie (poultry fat :ach: ) - ale tak popri barfe to môže byť v miske na koštovku...

hrivushka - Ty si skončila s nimi?
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Nature's Protection

Poslaťod AndreaT » Štv 21.08.2014 7:59

ivana1 píše:Na tohtovíkendovej výstave v Ba mali stánok. Chcela som kúpiť polkilovku pre kamošku. Ale že oni nepredávajú, iba dávajú vzorky.

Tak ja som tiež zobrala vzorku - Jahňacie. A tvárili sa, že to tam aj rovno predávajú, keď som sa pýtala. Môjmu vzorka šmakovala. Ale nemám rada, keď sa krmivo ťažko zháňa. Najradšej som, keď proste prídem a kúpim.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Nature's Protection

Poslaťod hriva » Štv 21.08.2014 22:26

Ivanka-síce úplne neskoro píšem :heh: (už sem nechodím do tejto témy) ale hej skončila som s nimi a aj s granulami všeobecne. Kupujem iba 3 kg balenia pre dvoch psov, keď akurát nemám nič iné tak im z toho nasypem. A značky striedam ako mi napadne.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy