Marp Natural

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Marp Natural

Poslaťod sarach » Pon 29.10.2012 12:32

Máte niekto nejaké skúsenosti s týmto krmivom? Na skúšku som objednala pol kilečka tohoto:
Marp Natural – Salmon and Potato for puppies

Nižšie uvádzam popis zo stránky:

Detailný popis
Marp Natural Superpremium – Salmon and Potato for puppies
- vhodné pre šteňatá všetkých plemien
- veľmi vhodné pre šteňatá veľkých plemien (optimálne množstvo bielkovín a tukov pre optimálny rast)
- vysoká chutnosť a stráviteľnosť
- hypoalergená diéta – vhodné pre psov s potravnými alergiami
- vhodné pre psov s citlivým zažívaním
- losos ako základný zdroj bielkovín
- receptúra pre zdravú a lesklú srsť – optimálny pomer Omega 3 a Omega 6, zinok a biotín a ľanové semienko
- prírodná receptúra bez chemických konzervantov, farbív alebo hormónov
- žiadna soľ ani chuťové zvýrazňovače
Zloženie:
Losos, Zemiaky, Lososová múčka, zemiaková bielkovina, Jačmeň, Ovos, hydinový tuk, Hrášok, repné odrezky, Lososová príchuť, Lososový olej, Minerály, Vitamíny.

Garantované akostné znaky:
Hrubá bielkovina 27%
Hrubé tuky 15%
Hrubá vláknina 3,5%
Omega 3 2,85%
Omega 6 1,19%

Vitamíny:
Vitamín A 15,000 IU/kg
Vitamín D3 2,250 IU/kg
Biotín 150 mcg/kg

Stopové prvky:
Síran železnatý 167 mg/Kg (Iron 50mg/kg)
Síran zinočnatý 139 mg/kg (Zinc 50 mg/kg)
Síran manganatý 109 mg/kg (Maganese 35 mg/kg)
Síran meďnatý 60 mg/kg (Copper 15mg/kg)
Jodičnan vápenatý 1,64 mg/kg (Iodine 1mg/kg)
Selenid sodný 0,67mg/kg (Selenium 0,3mg/kg)

Konzervácia:
Vitamín E
Rozmarýn
Tokoferoly


A ešte všeobecný popis na tieto krmivá:

Marp Natural – Superprémiová rada

Našu naturálnu radu vyrábame s dvomi hlavnými myšlienkami. Prvá je použitie surovín v najvyššej kvalite. V našej superprémiovej rade používame iba špičkovú kvalitu surovín. Druhá myšlienka je použitie omedzeného množstva surovín. Naša superprémiová rada je skutočne jednoduchá. Jeden hlavný zdroj bielkovín a jeden hlavný zdroj uhlohydrátov. Sme presvedčení, že menej surovín znamená viacej výživy, predovšetkým pre psov s citlivým zažívaním. V krmive Marp Natural nenájdete kukuricu, pšenicu alebo sóju rovnako ako akékoľvek chemické konzervanty.

V našich receptúrach prinášame Vašim mazlíčkom:
- špičkovú kvalitu surovín
- jednoduché hypoalergenné receptúry vhodné i pre psov s potravnými alergiami
- jeden hlavný zdroj bielkovín
- vysoká chutnosť a stráviteľnosť
- neobsahuje suroviny ako kukurica, pšenica alebo sója
- bez chemických konzervantov
receptúry fungujú veľmi ľahko


Hm? Máte niekto na to nejaký názor? :nwm:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Marp Natural

Poslaťod Marco Varhol » Pon 29.10.2012 16:02

vhodné pre šteňatá všetkých plemien... :pac:
To uplne staci tomuto privatu. Ktori dalsi obchodnici si dali vyrobit tento UK zazrak?
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Marp Natural

Poslaťod sarach » Uto 30.10.2012 7:39

Hm, čiže žiadna sláva. No nevadí, uvidíme. Tu som o ňom aj tak nič nenašla, tak za opýtanie nič nedám. A chcem skúsiť aj nejaké iné ako tie, čo máme momentálne - Pro Plan. Akože on má hlavne varené mäsko, ale na granulky ho tiež chcem nechať, nech je navyknutý... :smile:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Marp Natural

Poslaťod sarach » Pon 12.11.2012 13:20

Tak úspešne sme zbaštili pol kilečka týchto (pre mňa nových) granuliek. Mali byť lososové, no to tam vôbec nebolo cítiť (v porovnaní Barking Heads, alebo ProPlan). Vôňa bola taká ... no taká asi kvázi normálna granulová. Nič moc. Pesovi nejak moc extra nešmakovali. Tak ale skúsili sme, opakovať nebudeme. :smile:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Marp Natural

Poslaťod Lea a Stew » Uto 31.12.2013 21:25

skusal niekto marp holistic? Moj parson je nezravec, uz som skusila Acanu, Taste of Wild, Orijen a Trainer. Skusila som objednat 2kilove balenie marp holistic lamb a ten pes uz zjedol pol saklu, vyzera, ze mu chuti, :kak: v poriadku. Granule pre mna nevonaju lakavo.
Zlozenie:Jahňacie mäso, Sladké zemiaky, Jahňacia múčka, Hrášok, zemiaky, Vajcia, Jahňací tuk (konzervovaný zmesou tokoferolov a rozmarýnu), Pivovarské kvasnice, lucerna, Jahňací vývar, Minerály, Hrášková vláknina, Vitamíny, Fructologosacharidy, Rajčiny, Lecitín, Taurín, Morská riasa, Cholin Chlorid, cesnak, Šípky, Mäta, Petržlen, Aníz, Pískavica grécke seno.
Hrubá bielkovina 24%
Hrubé tuky 15%
Hrubá vláknina 3,5%
Hrubý popol 9%
Vlhkosť 8,5%
Calcium 2,12%
Fosfor 1,51%
Omega 3 1,13%
Omega 6 2,54%
Co myslite? Mam kupit dalsie?
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Marp Natural

Poslaťod Marco Varhol » Str 01.01.2014 10:00

Hrubá bielkovina 24%
Hrubý popol 9%
Hmm co to stoji ved ta jahnacia mucka musi byt teda poriadny brutus. :haha:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Marp Natural

Poslaťod Lea a Stew » Str 01.01.2014 11:09

presne na teba som cakala, cim mam teda krmit toho psa. Viem, ze neradis znacky, ale tak sprav raz vyminku. Na cene mi nezalezi, len chcem aby ten pes zozral tie granule a nemusel byt 4 dni na hladovke a trucovat.
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Marp Natural

Poslaťod extreme » Štv 09.01.2014 17:56

Kto chce vzorky zdarma, kopírujem z FB:
Leden s krmivem MARP!

Líbí se vám naše nové krmivo MARP a chtěli byste si ho vyzkoušet předtím, než koupíte větší balení? Nyní máte jedinečnou možnost získat vzorek zdarma. Stačí, když nám napíšete na info@marppetfood.cz vaší adresu, tel.číslo a email a recepturu o niž máte zájem a my vám vzorek zcela zdarma zašleme. Využijte jedinečnou možnost zdarma vyzkoušet špičkové krmivo Marp.

Více informací o krmivu naleznete na http://www.marppetfood.cz.

Tým Pučálka s.r.o.
http://www.pucalka.eu
http://www.krmiva-pucalka.cz


Neviem prečo Marco hneď odpísal toto krmivo keďže v slovenských obchodoch je v tejto cene myslím dosť dobré...
Naposledy upravil extreme dňa Štv 09.01.2014 19:26, celkovo upravené 1
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Marp Natural

Poslaťod Marco Varhol » Štv 09.01.2014 18:56

Neviem prečo Marco hneď odpísal toto krmivo keďže v slovenských obchodoch je v tejto cene myslím dosť dobré...
Pre dospelých psov všetkých plemien! :nie:
cca 64euro/12kg s takymito hodnotami tento privat label musel z Ciech cestovat velkou obklukou. Tie mucky aspon mohli nakupit kvalitne a nie toto. Dnes sa na surovinach neda klamat, pretoze vsetko sa ukaze v cislach. Ca a P pekny ulet. :pac:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Marp Natural

Poslaťod extreme » Štv 09.01.2014 19:32

Ty ale pozeráš pravdepodobne na Holistic a ja narážam na radu Natural kde je cena cca 45€/12kg a 66€/18kg

A toto http://www.marppetfood.cz/cs/produkty/m ... -and-rice/ je určené pre veľké plemená :no:
Tu je popol na tom o dosť lepšie i keď pomer Ca a P je asi aj tu úlet :otaznik:
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Marp Natural

Poslaťod renqa » Ned 01.06.2014 15:36

Tak my máme momentálne Marp Holistic jahňací, ale aby mi pes :kak: 4x denne, tak s tým som sa ešte ozaj nestretla. Takže som rada, že som kúpila len 2 kilové balenie.
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Marp Natural

Poslaťod Lea a Stew » Ned 01.06.2014 17:44

tak moj pes mal presne :kak: 4krat denne na taste of wild, vela a hnusne, presli sme na marp a :kak: je ukazkove.
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Marp Natural

Poslaťod renqa » Ned 01.06.2014 18:19

Tiež nechápem. Neje mi nič iné, lebo je alergik. Pridávam mu iba lososový olej. Inak má :kak: normálne pevné, ale tie množstvá to je hrôza. Človek už nevie čím kŕmiť toho psa. :ua:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300


Späť na Granule a konzervy