Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod Vado » Pia 09.11.2012 9:59

Posielam foto granule Orijen Puppy, bol by som rad, keby niekto iny poslal rovnaku znacku pre porovnanie. Ja som ich kupil od Zoofastu, krajina povodu je na obale Kanada.
Obrázok

Inak neviem cim to moze byt, vysoko kvalitne granule a nechce ich jest vobec. Radsej zje hovno na prechadzke, ale tieto Orijenky necha v miske a kasle na ne. Skusal som uz polievat ich vyvarom, trosku cisteho kuracieho maska do toho z vyvaru, masko povyjeda a granule moze osrat...vyhodit do kosa ich mozem, len tie RC by jedla furt.
Naposledy upravil Vado dňa Štv 15.11.2012 22:39, celkovo upravené 2
Vado
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod Snezienka123 » Pia 09.11.2012 10:41

Nedalo by sa na začiatok tejto témy dať zoznam granuliek, ktorých porovnávacie fotky sú v téme zobrazené a ten zoznam priebežne upravovať?
Asi by sa ľahšie dalo orientovať, či sú tam tie, ktoré nás zaujímajú, poprípade tam chýbajú nejaké, čo máme doma?
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod sarach » Pia 09.11.2012 11:07

Snezienka123 píše:Nedalo by sa na začiatok tejto témy dať zoznam granuliek, ktorých porovnávacie fotky sú v téme zobrazené a ten zoznam priebežne upravovať?
Asi by sa ľahšie dalo orientovať, či sú tam tie, ktoré nás zaujímajú, poprípade tam chýbajú nejaké, čo máme doma?


Veď keď zadáš do "hľadaj v tejto téme" tebou požadované granule, tak ti pekne nájde všetko, čo sa tvojich hľadaných týka, a ešte ti to aj pekne označí farebným rámčekom. To nestačí ??? Podľa mňa celkom slušne vymyslené...
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod Cony » Pia 09.11.2012 11:13

Snezienka123 píše:Nedalo by sa na začiatok tejto témy dať zoznam granuliek, ktorých porovnávacie fotky sú v téme zobrazené a ten zoznam priebežne upravovať?
Asi by sa ľahšie dalo orientovať, či sú tam tie, ktoré nás zaujímajú, poprípade tam chýbajú nejaké, čo máme doma?



Tiez podla mna do vyhladavaca hod, lebo ja osobne sa ospravedlnujem ale nemam na to casu, podrobne to tu rozpisovat, zadala som temu, aby si tu kazdy nasiel, co hlada.
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod Snezienka123 » Pia 09.11.2012 11:16

o.k.
Nebola to kritika, len návrh. Dá sa kadečo, ak sa chce alebo je o to záujem. Proste mi to napadlo ako dobrý nápad, keďže som niečo také videla v iných témach. Vyhľadávanie samozrejme stačí :no:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod Cony » Pia 09.11.2012 11:36

Ja to ani neberiem ako kritiku, len som napisala, ze ked sa niekomu, chce nech to kludne spravi, ak to pomoze, ja zial momentalne na to nemam cas. :smile:
Mozno to bude fakt prehladnejsie, len zasa tych krmiv je tolko, ze neviem ci sa bude niekomu chciet vsetko to sem vypisovat. Pripadne ma napadlo, ze otvoris novu temu, rozpises to tam, ak mas chvilu a poprosis admina, nek tieto dve temy nejak zlucia, aj to sa da podla mna. :no:
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod sarach » Pia 09.11.2012 11:41

Podľa mňa vyhladávač je úplne super. A zasa nieje taký problém tieto tri strany (aj 5, aj 10) prelistovať celé. A neviem či chápem správne ... na začiatok témy niečo pridať ... to vedia len moderátori a vyšší ... a pravidelne to upravovať a dopĺňať ... no neviem, ale asi tiež by sa im to nechcelo. Je to téma, ako napr. "Akými granulami kŕmite", a tam tiež nieje na začiatku zoznam, že aké granule už sú spomenuté. Prote je to len na diskusiu, a výmenu informácií. Ty myslíš ten rebríček "Granule a konzervy - zoznam tém" ??? To je zasa niečo úplne iné. Každá značka má vlastnú tému. Toto je už ako keby ďalšia vlastná téma v hlavnej téme GRANULE A KONZERVY.
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod Cony » Pia 09.11.2012 11:49

Hej tiez si myslim, ze v tej teme granule akonzervy to je zhrnute len preto, ze je to velmi obsiahla tema.
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod Snezienka123 » Pia 09.11.2012 11:53

Myslela som niečo také, ako je v téme o celebritách a ich psoch, ten zoznam, čo sa na začiatku priebežne dopĺňal. Je mi jasné, že sa nedopĺňal sám, ale si to niekto zobral na starosť a upravoval to viewtopic.php?f=17&t=5532 Téma o granulkách mi pripadala ako dôležitejšia a možno má aj vyššiu navštevovanosť.

Ja tiež toho času na úpravu veľa nemám, som tu tak sporadicky, niekedy ledva preletím témy, ktoré ma zaujímajú, ani reagovať nemám čas. Takže by som to asi nevedela zodpovedne spravovať, tak aby to bolo aktuálne, no som začiatočník aj tu na fóre, takže neviem, čo by k tomu bolo treba, ak by som sa aj na to podujala.

Ako som povedala, bol to len návrh. Samozrejme vyhľadávať v témach viem, často používam a veľakrát pomohlo.
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod sarach » Pia 09.11.2012 12:08

No, v tejto téme o celebritách, si nemyslím, že to MisheliQ upravuje. Ona dala na začiatok to, o čom vedela, a ďalej už len sa viedla diskusia a dávali sa ďalšie infošky. A postupne sa ďalej a ďalej dopĺňa, kto čo o kom vie. :no: Takže je to rovnaká téma ako táto o granulkách. :smile: Vlastné príspevky sa donekonečna upravovať nedajú, to fakt musí moderátor alebo admin. Ale tí zasa toho majú dosť, a nie ešte dopĺňať úvodné príspevky... Ako takto to ja beriem, nikoho nechcem uraziť, alebo naštvať.
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod sarach » Pia 09.11.2012 22:06

Pridávam ďalšie granulky. Otvorili sme dnes, zatiaľ večerná dávka - no ale asi nieje hladný. Uvidíme zajtra. Veľkosť je taká menšia, nie ako bežné large breed puppy. A vôňa ... no taká úplne neutrálna. Žiadny smrad, ani mňam vôňa. Naozaj úplný neutrál. :smile:

Artemis Fresh Mix Medium/Large Breed Puppy
Obrázok


Dnes, 16.nov., nám prišli Barking Heads a Trainer Natural. A poslali dve vzorečky BH. Toto sú síce dospelácke, ale tých pár granuliek nebudem odkladať kým dorastie do stavu dospeláckeho... Inak veľkosť týchto tu nižšie je super. Sú dosť veľké, ale aspoň to hryzie, a nehltá. Len on je taký srandista. Dám mu jednu granulku, tak si ju chvíľu hádže v kuchyni, posúva čumákom, labkou, kotúľa si ju ako loptičku, a až potom ju zje. :lol: A dám mu druhú, a zasa to isté. Haluzák jeden...

Barking Heads "Big Foot" Large Breed Lamb
Obrázok

A ešte Trainer Natural Puppy Maxi 1-8. Síce to už tu je, ale tak snáď nevadí...
Obrázok
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod tamica » Pon 26.11.2012 17:29

nemal by niekto foto Orien adult? :smile:
*White Ellen Havluv Kopec, 23.1.2012

Dogs never bite me. Just humans.... /Marilyn Monroe/
tamica
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 85
Bydlisko: Sládkovičovo

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod sarach » Sob 19.01.2013 19:11

Tak máme na ochutnávku:

ACANA Puppy Large Breed (už zbaštené, vôňa neutrál, konzumácia ... nedojedené všetko, ale čo-to nechané v miske ... takže toto asi nieje pre nás)
Obrázok

ORIJEN Puppy Large (budú zajtra raňajky, vôňa pre mňa ok - celkom príjemná, uvidíme ako pôjdu, ak ich bez problémov zje, vyskúšame veľké balenie ... hoc nám nesúri ... :no: )
Obrázok

EDIT 26.01.2013
Ten malý saklík zjedol v pohode. Aj taký suchý, že bez pridania niečoho. Tak ja teraz neviem či Barking, alebo Orijen ...?
A predsa som objednala veľké balenie ... za celkom slušnú cenu, tak som zvedavá ...
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod sarach » Ned 27.01.2013 15:11

Pridávam ešte jedny, nakoľko tu zatiaľ niesú uvedené.
Barking Heads - Bad Hair Day
Obrázok
Granulky sú menšie. Pre malé, prípadne stredné plemená. Veľké psy by ich možno skôr hltali. Teda aspoň ten môj. Kokerka ich zbaštila, ale ona zje takmer všetko. :smile: Ale vôňa mi vôbec nesedela. Skôr by som povedala, že smrdkajú. Tak typicky granulovsky, ako napr. Pedigree. Ale nemôžem povedať, že by im nechutili, lebo to bola len vzorka. Z toho sa veľa zistiť nedá.
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Fotky granúl - veľkosť, farba, tvar

Poslaťod bela2001 » Ned 10.03.2013 13:59

Ahoj,nevyzeraju velmi dobre,12 kg a iba 30 eur a vela toho "mäsa" tam nie je
ale zevraj superpremium,no neviem
http://www.nerogold.sk/nerogold/eshop/1 ... -psy-12-kg
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy