Purizon

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Purizon granule

Poslaťod Cony » Sob 22.09.2012 10:48

Ja mam doma 400g sacok, co je veterinarna znacka? Vyrobca je ano Matina GmbH. Je tam napisane Made in EU/UK a za tym cislo GB19E1446 tak neviem ci som pomohla.
Zobrala som tento maly balik na skusku, ale nermila by som tym, mame to uz len na pamlsky. Granule vyzeraju ako 1 centovky su take ploche a velmi tvrde.
Na obale je inac pisane anglicky, francuzsky a nemecky.
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Purizon granule

Poslaťod Marco Varhol » Sob 22.09.2012 19:25

Takze moj tip bol spravny. Stacilo sa mi pozriet na zlozenie a uz som tusil co je za tym. Vyrobene ako Privat label v Anglicku s basnickym textom UK. Dalsi velmi nepodareny copy Orijenu za prehnanu cenu nezodpovedajucu kvalite produktu. Uz je to trochu na smiech, ale este pridu dalsie znacky ved uz staci len menit obal. Chcel by som vidiet tie mucky ich zdroj a kvalitu.
Purizon is made with lots of fresh meat and fish and has a high protein content. :haha: Vsetko raz bolo cerstve. Skoda len ze pouzite suroviny boli cerstve len v malom podiele. Tu je najvacsi podvod na zakaznikoch co pri porovnani s Orijenom je tento produkt slaby popolovy kostny odvar vyrobeny do 10 libier ako vsetky podobne krmiva z dielne copy Orijen.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Purizon granule

Poslaťod Cony » Sob 22.09.2012 20:32

Dík za vysvetlenie,je to fakt smiešne,ako oblbuju ľudí.
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Purizon granule

Poslaťod Misolienka » Uto 16.10.2012 20:56

Tak uz vieme :jop: ziadne pozitiva...z krvneho testu nam boli potvrdene alergie skoro na vsetko. Skor napisem na co nie sme: kacica, ryba a vajicko :lol: to je ake mile...takze sme zacali barfovat v kombinacii s masom pripravenym na pare :) pretoze mame alergiu aj na ryzu a aj na zemiak, nenasli sme krmivo, kt. ho neobsahuje....a aj na kukuricovu mucku a kostnu mucku, ak je pripravovana z hovadov alebo bravou :no: :no: :no: ale ako nam chuti papat :smile: :smile: :smile: bar :smile: barf
Misolienka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9

Re: Purizon

Poslaťod Zornička » Ned 22.06.2014 12:01

Ja som si pozrela zloženie na obale, porovnala s Acanou na starom obale čo sa mi zvýšil, a mne to vôbec nepríde ako o dosť horšie krmivo. Ako som aj v inej téme napísala rozhodne ho považujem za lepšiu voľbu, ako Taste of the Wild, keďže purizon aj na pohľad a vôňu pôsobia lepšie. Dokonca by som povedala, že je toto krmivo na tom lepšie ako niektoré rady traineru, ktoré začínajú kukuricou (a pritom trainer sa tu celkom ospevuje - ale keď som otvorila trebárs naturalky žiadne enormné nadšenie som nezažil a z fitnesiek som tiež mala zmiešané pocity - smrdelo mi to na granule a nie na mäso, a ani zloženie nevyzerá nejak uchvacujúco)
Zornička
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 483

Re: Purizon

Poslaťod ivana1 » Ned 22.06.2014 13:07

Zornička píše:... keďže purizon aj na pohľad a vôňu pôsobia lepšie...
No neviem, či to je ten úúúplne správny ukazovateľ porovnania kvalitnejších granúl (ak odmyslím nejaké skazené smrady...). No však keď masť po vyprážaní vylejem na ryžu - ako im to len bude voňať :joint: - ale to neznamená, že by som im to dala žrať...
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Purizon

Poslaťod Marco Varhol » Pon 23.06.2014 10:06

Zornička neporovnavaj znacky, pretoze mnohi vyrobcovia maju jednotlive kategorie svojich krmiv odlisene. Porovnavaj rovnake granule vyrobene rovnakou technologiou a rovnakym urcenim.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Purizon

Poslaťod Zornička » Str 02.07.2014 12:40

Marco a ako bežný zákaník (nejaký Ferko z Hornej Dolnej) vie, akým spôsobom boli jednotlivé granule vyrobené ?
Ja sa veľmi vďačne nechám poučiť a to píšem bez dešpektu. Nájdem to na vreci ? Nepýtam sa len za seba, pýtam sa za všetkých nevedomých.
Ivana ja môžem granule poliať čímkoľvek mne to ten pes nezje (teda čo sa týka tastu, traineru fitnes, barkingu, a teda v poslednej dobe aj acany) aj keby som to doniesla na striebornom podonose. Resp. ak zje tak určite neskáče dva metre dvadsať od radosti, že je pri miske. Takže pre mňa bolo toto jedno z príjemných prekvapení. Inak vidím, že kreativita ti nechýba, tak prečo nevymeniť takéto komentáre za nejaké konštruktívnejšie, hm ? Veď ja som otvorená čomukoľvek kvalitnému, ak mi to bude pes aj jesť, ideálne s radosťou a chuťu.
Lebo ako načo mi je doma krmivo, aj skutočne kvalitné, ak mi ho raz pes nezje, a už vôbec nie s radosťou ??? A s barfom na mňa nikto nechoďte, lebo mne to pes neje (je to čudné, ba až neuveriteľné, ale fakt je, že mäsové kosti do nej nedostanem, ani keby som sa poskladala).
Zornička
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 483

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy