Oblickova dieta + light granule

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Oblickova dieta + light granule

Poslaťod martela » Pon 03.09.2012 18:53

Ahojte, potrebujem poradit. Fena musi zrat oblickovu dietu, podla rady veterinara sme davali Hill´s PD K/D. Vysledky su teraz v norme, no dost mi pribrala, ked som pozrela na toto krmivo, ma az 20% tuku. Znizili sme davku, uz nieco schudla, no je stale hladna. Az tak, ze mi naposledy na volno zdrhla a nasla som ju za rohom na stavbe ocumovat robosov, ktori si prave davali desiatu, zrejme nejaku vonavu klobasu.
Kedze mame testy v norme, veterinar dovolil skusit ine krmivo. Uz surfujem asi hodinu a kedze mam doma male babätko, viac casu nemam. Prosim, poradte granule s nizkym obsahom bielkovin a tukov, predstavujem si to niekde okolo cca 14-15% bielkovin a do 10% tuku. Kvalita stredna a vyssia, predtym sme krmili Proplan. Dakujem Vam vsetkym velmi pekne, ktori si najdete cas mi pomoct.
martela
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Oblickova dieta + light granule

Poslaťod krista » Pon 03.09.2012 20:02

martela :ahoj: neviem aký starý je tvoj psík,ja keď som hladala niečo pre seniora ,tak som naďabila na toto krmivo
http://www.zoohit.sk/shop/psi/granule/j ... ior/165684 (je aj v dospeláckej verzii) a spýtala sa Marca na názor.
Napísal že je ok a že je to krmivo odlahčujúce obličky,takže pre seniora úplne ok :smile: (aj keď bielkovín je viac ako píšeš ale to neviem či vadí )
náš vipet(problémy s močovým mechúrom) krásne prospieva na tomto http://www.atos-dog.sk/product/trainer- ... sensirenal
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Oblickova dieta + light granule

Poslaťod martela » Str 12.09.2012 14:10

Krista dakujem ti, vyskusame. Ja som nasla predsa len este toto: Bosch Renal&Reduction. Kvalitu neviem posudit, mam iba ruru Bosch, to je trocha z ineho sudka. :)
martela
Okoloidúci
 
Príspevky: 19


Späť na Granule a konzervy