Royal Canin

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Royal Canin

Poslaťod Marco Varhol » Pia 16.05.2008 22:34

len sa snažím nájsť psíčkovi najlepšie krmení..... Len ci si ho uz nasla, lebo krmivo so zlozenim hydinova mucka nepatri do kategorie kvalitneho krmenia. Ziadny novy vyrobca, ktory v poslednom case dal na trh kvalitnejsie krmivo nepouzil BHA ani BHT. Predlzovanie zaruky na ukor zdravia, svet obchodu je zakerny... :hmm:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Royal Canin

Poslaťod energitc » Ned 18.05.2008 9:54

caute,
tak ja som toto krmivo dostala od majitelov ale nakolko mala moja mala dlhodobejsie problemy pri kakani,..s prepacenim si isla pri venceni crevo vysrat, tak sme presli na first mate a je to v pohode.len jej hoo davam menej lebo fm sa jej v brusku po napiti napuci tak jej k tomu aspon objemovo pridavam ovsene vlocky.suche.a smakuje.
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Royal Canin

Poslaťod Silwuska » Pon 19.05.2008 17:07

ovsenne vlocky zvecsia svoj objem asi tak 3 krat :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Royal Canin

Poslaťod lucik » Pon 19.05.2008 21:42

no pockaj, podla mojich prieskumov, RC granula pre labradorov napucala vo vode na asi 3x taku velku ako povodne, Trainer Fitness kacica/ryza napucala trochu tiez a FM Maintenance sa akurat rozmocila a rozpadla!
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re:

Poslaťod Sheiluska » Str 21.05.2008 8:52

No tak ja by som ti len chcela povedať že do každých granúl sa dáva len mesova mucka
Sheiluska
BANNED
 
Príspevky: 5

Re: Royal Canin

Poslaťod Sheiluska » Str 21.05.2008 8:58

Baarbora píše:my sme krmili fenku BSP najskor Eukanubou,ale neboli sme s nou uplne spokojni,takze sme hladali nieco ine.na vystave sme nasli RC vo velmi priaznivej cene,vyskusali sme,prve vrece celkom fajn,tak sme kupili aj druhe,ale to fena ani nedozrala-jednak jej nechutilo a jednak mala z neho strasne skaredu srst.takze u nas sa uz RC nikdy krmit nebude. :nie:


A tebe by chutilo stale jest tie iste suchare kazdy den? :heh:
Sheiluska
BANNED
 
Príspevky: 5

Re: Royal Canin

Poslaťod Silwuska » Str 21.05.2008 9:00

Sheiluska nie do kazdych granul sa dava len masova mucka :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Royal Canin

Poslaťod Amaguk » Str 21.05.2008 11:30

to ma spravdu, Silwus, do niektorych ide este vacsi bordel :no: :ha:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Royal Canin

Poslaťod margot » Pia 23.05.2008 18:21

Ja svojho jorkšírika kŕmim celý život KRMIVOM Royal Canin a som spokojná. Pre jeho zrastené stavce sa mu snažím dať kvalitnú stravu. Vyskúšala som veľa druhov (Arder Grande, varenie, Fitmin,...) a najviac sa mu pozdávalo toto, tak sme pri ňom zostali :lol:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Royal Canin

Poslaťod guccino » Pia 23.05.2008 19:24

Ja som tiež toho názoru, že RC sú u nás z dostupných krmív najkvalitnejšie a odporúčajú ich aj najprestížnejšie chovy YT na svete a nebudem môjho drobca napchávať lacnými šmejdmi len preto, že obchodník chce predať a je schopný mi nahovoriť hocičo. Jednoducho za nízku cenu nemôže byť krmivo prvotriednej kvality i keď u nás tomu kopu ľudí verí len, aby nemuseli siahnuť hlbšie do vrecka.
Obrázok
guccino
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 409
Bydlisko: Liptovský Hrádok

Re: Royal Canin

Poslaťod margot » Pia 23.05.2008 19:29

Absolútne súhlasím, podľa mňa sú royalky najlepšie :jop: . Možno, že niekto svojmu psovi varí ale je nenormálne ťažké variť kvalitnú vyváženú stravu....
Preto investujem do RC, sú síce nie najlacnejšie ale aspoň kŕmim svojho čokla kvalitou a s čistým svedomím... :lol: ...
Poterala som aj reportáže testov krmív a recenzie a RC z toho vyšlo ako najlepšie :heh:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Royal Canin

Poslaťod Lucifer » Pia 23.05.2008 19:34

...no a potom je tu druha skupina psickarov, ktora si mysli, ze za vysokou cenou granul sa zarucene skryva vysoka kvalita :pac: Kedy uz konecne zakaznici RC zostupia z oblakov a prestanu sa nechavat oplyvnovat masovymi reklamnymi kampanami a odporucaniami 90% veterinarnych lekarov, ktorym z predaja tohto krmiva plynu pekne zisky... :joint:

P.S.: Co sa tyka varenia...Neviem preco sa tu boja o vyvazenu stravu pre psa akurat majitelia yorkov, kde u ich psov nehrozi nijaka dysplazia a ine pliagy, ktore postihuju majitelov velkych plemien...Hlavne, ze ti tu krmia varenou stravou a ich psy su uplne zdravi a neriesia tu ziaden strach o vyvazenost jednotlivych zloziek potravy ich psa :ach: Staci zacat len trosku studovat a Vas pes dostane prostrednictvom varenej a surovej stravy ovela viac zivin, ako mu kedy v zivote budu vediet dat granule a hlavne RC :pac:
Naposledy upravil Lucifer dňa Pia 23.05.2008 19:39, celkovo upravené 2
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Royal Canin

Poslaťod margot » Pia 23.05.2008 19:39

Ja som s RC spokojná......Vydela som viacero výskumov a royalky boli vždy prvé!!!!!!!!!! Je oveľa viac ľudí, čo sú s nimi spokojný...Takže????
:pac: :hmm:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Royal Canin

Poslaťod Lucifer » Pia 23.05.2008 19:40

...takze DOBRU CHUT :joint:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Royal Canin

Poslaťod margot » Pia 23.05.2008 19:44

Vieš, aj ja osobne som za varenie, lenze môj psicek ma zrastene dva stavce a ked bol steniatko aj sme ho krmili varenim (pripominam vyvazenou potravou, ktorej studovanie ma stalo niekolko desiatok hodin) zhanali sme najkvalitnejsie krmivo, lenze on si vybral RC, tak som mu ich nechala, ked mu chutia a odkedy mu ich dávam, stavce sa mu pomalicky upravuju, no nech ho krmim cimkolvek inym, hned sa to zhorsi a tak sa drzim RC
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy