Royal Canin

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Royal Canin

Poslaťod Marco Varhol » Štv 13.09.2012 9:56

RC veterinary sa este vyraba vo Francuzsku? Ano.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Royal Canin

Poslaťod balto33 » Pia 14.09.2012 9:45

Takže su určite spoľahlivejšie ako tie "made in Poland"... :lol:
balto33
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 151

POZOR NA ROYAL CANIN!!!

Poslaťod petern » Pia 28.09.2012 13:49

Pri kupovaní krmiva RC davajte bacha hlavne na to aby ten kod na spodku sacku NEOBSAHOVAL ,,PL,,!!! Vsetky psy na policii maju problemy s oblickami a to ich krmili RC asi dva mesiace!!! Zacina to hnackami!
je :censored: m ten biznis s tymi krmivami uz!!!
petern
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21

Re: Royal Canin

Poslaťod Marco Varhol » Sob 29.09.2012 9:26

Tieto podvodne zakazky od policie ci vojakov atd len poukazuju na to akym fakom krmia svojich psov. Keby aspon niekto z tych zelenych hlav si precital zlozenie oni vsak okrem krmenia s tym obchoduju dalej. Toto je obraz celej SK tak sa niet cudovat. Je mi luto len tych psov.
Na vet. kod PL som upozornoval davnejsie bavil som sa o tom v Norimbergu s nimi a mas pravdu je to hlavne velky biznis ich sefov Waltham a spol.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Royal Canin

Poslaťod balto33 » Sob 29.09.2012 19:07

Myslite si že krmenie granulami môže mať vplyv aj na veľkosť a hmotnosť psa? Zda sa mi že môj siberian je už nad limit a to mal len pol roka. Mam take podozrenie, že aj granule na tom niečo môžu pridať... V podstate som ho do pol roka krmil RC, no Vet radou.
balto33
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 151

Re: Royal Canin

Poslaťod hriva » Uto 02.10.2012 20:29

Tak uz aj RC veterinary je z Poľska? :oo: na granuliach mam kód PL...neboli kupovane zo zoofastu. Teda aspon myslím že to je kód kde sa to vyrába.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Royal Canin

Poslaťod petern » Str 03.10.2012 7:40

Marco Varhol píše:Tieto podvodne zakazky od policie ci vojakov atd len poukazuju na to akym fakom krmia svojich psov. Keby aspon niekto z tych zelenych hlav si precital zlozenie oni vsak okrem krmenia s tym obchoduju dalej. Toto je obraz celej SK tak sa niet cudovat. Je mi luto len tych psov.
Na vet. kod PL som upozornoval davnejsie bavil som sa o tom v Norimbergu s nimi a mas pravdu je to hlavne velky biznis ich sefov Waltham a spol.

Cheli urobit dobre svojim psom nakolko doteraz stat dotoval mesacne na jednoho psa 20 Eur na krmivo! Vyboxovali trocha viac a nieco aj priplatili z vlastných!!! Vsetko bolo kúpené priamo od http://www.pharmacopola.sk/!!! Ich veterinar uz podal zalobu na sude!
petern
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21

Re: Royal Canin

Poslaťod vtacatko2 » Str 10.10.2012 20:48

ahojte vsetci, teda nahodou som si otvorila aj tuto temu a som poriadne prekvapena mam doma necele dva mesiace steniatko a krmim ho RC,odkedy som sa rozhodla pre psika a zhanala vsetky info a pod. tak som o RC pocula len chvalospevy a dobre a teraz prvy krat pocujem nieco zle a to rovno poriadne zle.....takze asi zmena granuliek a s tym polskom to uz je bonus
vtacatko2
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 79

Re: Royal Canin

Poslaťod balto33 » Štv 11.10.2012 15:07

Čau Vtačatko, nič si z toho nerob. Mňa tieto info rovnako prekvapili (tiež sme frčali len na RC). Odvtedy sme urobili zopár zmien a myslím, že je to zatiaľ ok. Psíkovi chutia aj iné granule. Ale čo sa týka ceny, ak mu kupuješ "kvalitnejšie", cenovo to vychadza asi rovnako. Ide o to, že ak už za to zaplatím, nech je to aspoň kvalitné. Neboj sa zmeny, ani ľuďom nechutí jesť stále to isté... :no:
balto33
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 151

Re: Royal Canin

Poslaťod hriva » Str 07.11.2012 14:24

Moja mama bola na pohovore do Royalu :heh: no bol tam generálny riaditeľ RC, nejaky Francúz a pýtal sa jej co si mysli, ktorá značka granul je najväčším konkurentom pre RC. Co myslite?
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Royal Canin

Poslaťod Marco Varhol » Str 07.11.2012 14:53

Jedinym konkurentom v oblasti predaja na trhu je Pedigree. Rovnaka krajina povodu Polsko a rovnaka kvalita surovin.
Naposledy upravil Marco Varhol dňa Str 07.11.2012 15:03, celkovo upravené 1
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Royal Canin

Poslaťod hriva » Str 07.11.2012 14:55

Ona povedala že ProPlan. Lebo to raz videla u mna a je to jedine co pozná :lol: riaditeľ sa usmial a kyval hlavou. :heh:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Royal Canin

Poslaťod Vado » Pia 09.11.2012 8:13

Zdravim Vas. Mam 2 mesacnu fenku Jack Russel Terier. Zacal som ju krmit granulami RC junior. Po tom ako som zacal zistovat zloezenie a porovnavat s inymi znackami som zistil, ze RC nie je pre nu dobry zaklad. Rozhodol som sa podla zlozenia a ohlasov pre Orijen Puppy. Ma az 80% masa, neobsahuje obilniny. Objednal som ich sice od Zoofastu, ale skumal som obal a podla info, ktore som tam nasiel su original z Kanady. Zacal som ich pomaly primiesavat, najskor 25% Orijen a 75% povodnych RC. Problem je v tom, ze psik ich v miske selektuje, vie ich rozoznat a vsetky RC pozerie a Orijen necha lezat v miske. Neviem akym sposobom mam takto prejst na inu znacku, ked je taka prespekulovana. Viete mi niekto poradit?
Vado
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: Royal Canin

Poslaťod creobroter » Pon 19.11.2012 17:19

Ahojte, dnes sme boli s priatelkou pre 11 tyzdnoveho čivaváka, a chovatelka nam povedala, aby sme zatial kŕmili royal canin mini starter, 3 x denne

tak sme ich kupili a vzadu je na obale pisane davkovanie, no neviem, či to je denna davka 10gramov, alebo na jedno krmenie 10gramov - čiže za den 30gramov

viete mi s tym prosim pomocť?

Ďakujem za odpoveď
creobroter
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Bydlisko: Topoľčany

Re: Royal Canin

Poslaťod Sunny » Pon 19.11.2012 17:22

Väčšinou sa na granuliach udáva denná dávka, čiže tých 10 by ste mali rozdeliť na 2-3 kŕmenia. Ale či je to tak na 100%a aj na týchto ťažko pvoedať, ak človek nemá pred sebou vrece.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy