Gimborn Shiny Dog

Gimborn Shiny Dog

Poslaťod Icebreg » Sob 28.04.2012 20:43

Co hovorite na tieto konzervy?

http://www.zoofast.sk/gimborn-shiny-hyd ... -7512.html

Su dost male, co je pre 5kg psa celkom vyhoda, ale zase cenovo nie su az take super (cca 1 euro 85gramov)

Ale pozna ich niekto, myslite ze je to kvalitne?

Ide mi hlavne o to, ze ak so psom cestujem, tak nie je mozne mu varit maso, a granule ani za svet nechce zjest (az ked je naozaj hladny, ale to som ho mozno rozmaznal s konzervami)

Zatial som nenasiel ani jeden produkt, po ktorom by vyslovene ze isiel, vzdy si zoberie len trochu odtial a trochu stadial. (ale vyzera byt zdravy, je velmi energicky)

A mam este jednu otazku, preco na konzervach pisu, ze pre 4-5kg psa mam davat 400gramov konzervy? Ved to nie je absolutne mozne aby tolko zjedol.. Nemal by nahodou jest 2-2,5% telesnej hmotnosti za den ? Alebo to plati len na granule? To by jedine vtedy davalo zmysel, ak by v tom bolo 80% cistej vody tj. zo 400g by hned bolo 80g. lenze neviem, ten moj 5kilovy pudel neda do seba viac ako 200gramov, naraz (krmim ho rano a vecer) ale potom cely den uz nic nechce (a to musi byt fakt pochutka aby tych 200 zjedol).

A tie konzervy, napr. Carno ! - to mu akosi nechuti, proste zoberie si 50gramov a zvysok necha tak.. Ani Acana mu nechuti (nejaku rybaciu prichut mali len v obchode)..

Jedine co ma najradsej je varene kuracie stehno (prakticky nic ine z kurata, ani srdce, ladviny, prsia..)

Lenze - nemozem mu varit vzdy a vsade, to je ten problem.

Pes ma 1 rok.
Icebreg
Snoopy

Barfer.sk

Re: Gimborn Shiny Dog

Poslaťod hriva » Sob 28.04.2012 21:06

To davkovanie je preto take vysoké lebo to nema žiadnu vyzivovu hodnotu..
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Icebreg » Sob 28.04.2012 21:14

Aha takze tak.. Cize vlastne je to nanic? :D
Lebo jest jest jest a nic z toho nemat, to je nanic..
Jedine ze by som so sebou nosil elektricku platnicku a hrniec :)
Popripade to kombinovat s granulami, resp. naucit na ne psa alebo mu davat nejake "doplnky" ?
Icebreg
Snoopy

Poslaťod hriva » Sob 28.04.2012 21:33

Áno je to vlastne na nic :heh: môžeš krmit aj čisto konzervami, ale takými ozaj kvalitnymi. A tie sú aj cenovo drahšie. Alebo ešte skús granule polievat lososovym olejom
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Icebreg » Sob 28.04.2012 21:57

ktore konzervy by som mu mal davat?
lebo skusal som hladat aj tu na fore, ale vobec sa v tom nevyznam..
Icebreg
Snoopy

Poslaťod Marco Varhol » Ned 29.04.2012 21:32

Nepozeraj sa na znacku ale na miesto vyroby. Thajsko a Australia ci Novy Zeland si lidrami na svetovom trhu co sa tyka kvality.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Icebreg » Ned 29.04.2012 22:38

neviem,ale neviem to najst, bud je to nemecko.. alebo polsko (lebo je to v slovencine a potom v polstine) na tom letaku nie je Made in XYZ... len ze gimborn.de ci nieco take..
Icebreg
Snoopy

Späť na Konzervy