Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne granúl.
Odoslať odpoveď

coop premium dog food

Uto 10.04.2012 16:35

Chcela by som saspýtať čo si myslíte o týchto granuliach:
coop premium dog food
Zloženie:obilniny (min 14 % ryže)mäso a produkty živočíšneho pôvodu (min 14%hydiny)oleje a tuky, produkty rastlinného pôvodu (min 0.5% Fos)ryby a produkty z rýb minerálne látky,kvasnice
Analtické zložky: bielkoviny 26% obsah tuku 16% popol 7%,vláknina 2,5vápnik1,2%,fosfor 1,0%,sodík 0,3 cena za 500g je 1.35 eur
Je toto krmivo vhodné pre psa?

Dakujem :smile:

Re: coop premium dog food

Str 11.04.2012 6:33

cena za 500g je 1.35 eur... Pre sliepky kupis aj lacnejsie zmesku. :ha:

Re: coop premium dog food

Str 11.04.2012 13:22

Len tu nieje široko daleko žiedny obchod pre zviereta tak nemam kde zohnat kvalitnejsie krmivo a naši by ho krmili ib aludskov stravou a nedaju si poveda t :ua:

Re: coop premium dog food

Str 11.04.2012 13:35

Offtopic: tak im s prípravou trochu pomôž, ak robíte mäsko na obed tak všetky odrezky nevyhadzujte obvar ich kusok, pridaj ryžu/cestovinu daku zeleninku všetko pekne zmiešak a aku fajnu večeru bude mať hafan... ovela lepšiu ako jednotacke granule :jop: ale sa s rodičmi dohodni a spolu niečo objednajte cez internet- granule ti doväzú až domov :smile:

Re: coop premium dog food

Str 11.04.2012 13:44

Len naši su taký :censored: že lebo bývame na dedine a oni si myslia ze psovi stací nieco z obeda :hmm: :pac: no aq keby som im povedala ze tie odrezky a cestoviny dam psovi tak by mi začqali nadávať atd :ua:

Re: coop premium dog food

Str 11.04.2012 13:46

Tak urob psovi žranie ked nie su doma a bude to... alebo sa im to pokus vysvetlit že take jedlo pre neho nie je dobre a tie granule už vôbec nie... :ua:

Re: coop premium dog food

Str 11.04.2012 15:26

Lenže mama je tera zstále doma a ja chodim do školy :ua:

Re: coop premium dog food

Str 11.04.2012 18:16

Moncidlo - nuz ale pre nieco si napisala do tejto temy, nejaky dovod si mala....? Ak chces uistenie ze Coop granule su pre psa fajn, tak sa ho nedozijes, to je jasne.
Skus porozmyslat ako by to islo, namiesto toho, ako to nejde. Bud lepsie granule, alebo v tej Jednote psovi kupujte aspon take to "odpadove" maso typu vnutornosti, krky a podobne, zmiesaj s ryzou, zeleninou atd. Ak si prestudujes toto forum tak budes vediet ovela viac. Vela stastia :yes:

Re: coop premium dog food

Str 11.04.2012 18:28

alebo daj forum preštudovať mame, možno trocha zmení nazor

Re: coop premium dog food

Str 11.04.2012 18:50

No tak dakujem psik dopapa toto balenie granul a dalej už niečo vymyslýme :no:
Ale som si myslela ž etie granuly by mohli byt lepšie ak onejaké zvyšky z obeda ale ked nie :ua:

Re: coop premium dog food

Uto 17.04.2012 8:30

Hypermarketove granule by som nedaval psovi. Krmim Taste of the wild + 100% masova konzerva (teraz Acana Grasslands bo nemali Taste v obchode) ale prejdem na Orijen... Rozdiel uvidis v krmive ked budes so psom pracovat... keby som krmil Coop premium po troch kolach obrany by pes nevedel vstavat :D

Re: coop premium dog food

Uto 17.04.2012 10:19

Taste of the wild + 100% masova konzerva :haha:

Re: coop premium dog food

Uto 13.11.2012 14:40

v com je problem???
zavaram maso aby som nemusel furt varit :nwm: bez soli a bez korenia ... ci mas problem v TOTW???

Re: coop premium dog food

Str 12.12.2012 21:04

on si myslel,ze kupovana konzerva,lebo tomu ludia hovoria ze 100 percenta mäsova konzerva a pritom je to obilie

Re: coop premium dog food

Štv 13.12.2012 19:17

[OT]rovnakeho typu, ako domace zavaranie su konzervy so stvrtkou kurata a je to fakt maso v jednom kuse, uz sa to na fore pisalo. Otazne je, kolko takto vyjde kupa styroch kozerv, oproti celemu kuratu surovemu v obchode :aaa: Ale maso to fakt je.[/OT
Odoslať odpoveď