Zmena granuliek

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Zmena granuliek

Poslaťod Patuska » Pia 31.07.2009 12:46

Chcela by som sa opýtať,
Žofke teraz dávame granule Royal Canin Starter (má 8 týždňov v nedelu bude mať 9.) RC dostávala aj u chovateľky čiže pokračujeme ale ako čítam tak toto krmivo zrejme dobré nie je. :nwm:
Dnes idem s ňou aj k veterinárovi pretože sa niekedy škrábe a za uškami sa jej robia malé lysinky.
Chceme prejsť na inú značku ale neviem že kedy by to bolo najvhodnejšie? Dá sa už teraz? A akú značku by ste odporučili? Ďakujem. :smile:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Zmena granuliek

Poslaťod *Bady* » Sob 01.08.2009 23:13

Patuska: so zmenou granúl môžeš začať hocikedy...k starým začneš primiešavať postupne nové a po pár dňoch jej dáš už len nové...sama asi vidíš, že RC jej nerobia dobre ... veď je to samá chémia :ach:
no a čo si ja myslím, že sú kvalitné granule, teda, s ktorými som mala ja skúsenosti, tak to je napríklad Purina Proplan, First Mate, Anka, Acana :smile: (nehovorím, že v týchto nie je žiadna chémia, ale RC je fakt predražený humus :smile: )
*Bady*
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 406
Bydlisko: okres KE

Re: Zmena granuliek

Poslaťod Patuska » Ned 02.08.2009 10:20

Ďakujem :yes:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Zmena granuliek

Poslaťod Tinusqa » Štv 13.08.2009 7:38

Dúfam že nebude prekážať ked to napíšem sem :no: Tiež idem meniť granulky na kolko malý (york) ich už nechce papať prvý mesiac bez problémov a teraz uz 4dni ich nechce popapať :nie: Ake granulky mám kúpiť? Dakujem :ahoj:
Tinusqa
Šteniatko
 
Príspevky: 70

Re: Zmena granuliek

Poslaťod adushiik4 » Pon 17.08.2009 9:09

*Bady* píše:Patuska: so zmenou granúl môžeš začať hocikedy...k starým začneš primiešavať postupne nové a po pár dňoch jej dáš už len nové...sama asi vidíš, že RC jej nerobia dobre ... veď je to samá chémia :ach:
no a čo si ja myslím, že sú kvalitné granule, teda, s ktorými som mala ja skúsenosti, tak to je napríklad Purina Proplan, First Mate, Anka, Acana :smile: (nehovorím, že v týchto nie je žiadna chémia, ale RC je fakt predražený humus :smile: )


:jop: perfektne napisane.. :poklona:
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Zmena granuliek

Poslaťod *Bady* » Pon 17.08.2009 12:03

Tinusqa píše:Dúfam že nebude prekážať ked to napíšem sem :no: Tiež idem meniť granulky na kolko malý (york) ich už nechce papať prvý mesiac bez problémov a teraz uz 4dni ich nechce popapať :nie: Ake granulky mám kúpiť? Dakujem :ahoj:

máš tu x tém o rúznych granuliach, prečítaj si o tých granuliach, kt. ťa zaujímajú a rozhodni sa sama....vyskúšaš dať psovi, keď mu budú sedieť a chutiť, zostaň pri nich :ahoj:
*Bady*
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 406
Bydlisko: okres KE

zmena granúl

Poslaťod renča » Uto 03.11.2009 23:35

Ahoj. Mám 4 mesačnú slečnu RR. Doteraz som jej dávala Eukanubu, no v poslednom čase ju nechce... Má tiež problémy
s nožkami, kríva mi na zadnú labku, veterinár povedal že má zapálené kosti takže berie vápnik. Preto by som poprosila o radu, chcela by som jej kúpiť čo najkvalitnejšie granule, aby sa jej tie labky upravili... Z Eukanuby nemám dobrý pocit. Uvažujem nad granulami TRAINER... Aké máte s nimi skúsenosti prípadne s inými granulami pre šteniatka veľkých plemien? Ďakujem
renča
Okoloidúci
 
Príspevky: 14
Bydlisko: Košice

Re: zmena granúl

Poslaťod adushiik4 » Uto 03.11.2009 23:45

renča píše:.. Aké máte s nimi skúsenosti prípadne s inými granulami pre šteniatka veľkých plemien? Ďakujem


viewtopic.php?f=4&t=6184 Kuk sem..
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Zmena granuliek

Poslaťod Cony » Štv 26.07.2012 15:24

Iba mala otazocka, ak sme presli na nove granule u dospeleho psa bez prechodu - uplne odmietal stare e nechcel ich vobec, takze nebola moznost primiesavat, nakolko ich vyberal po jednom z misky, kolko dni moze trvat redsia stolica z novych granul cca? Co je este normalne, nema hnacku, len redsiu stolicu, asi za kolko by sa mala upravit? :ua:
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Zmena granuliek

Poslaťod Marco Varhol » Štv 26.07.2012 16:43

Uz 7 dni moze byt problem a po 14 dnoch je nutne krmivo vyradit a nasadit specialne intestine krmivo. Zalezi ake zlozenie ma krmivo a ci je vhodne pre dane plemeno.
Cony redsia stolica este nemusi byt problem.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Zmena granuliek

Poslaťod Cony » Štv 26.07.2012 17:10

Dakujem, Max ma vlastne od zaciatku co je u nas skoro stale redsiu stolicu, taku kremovu, nie hnacku, malokedy ma pevnu, ale sem tam sa podari. Presli sme teraz na Barking heads, jedine granulky, ktore zje bez primiesavania inych prisad samotne, tak sa tesime. A dufam, ze coskoro sa dostavi aj vysledok, ze na neho budu posobit dobre. Mame lososove, takze dufam, ze ta stolica sa upravi.

Viem, ze redsia stolica este nie je problem, no zbierat by bolo lepsie tie pevnejsie :lol: .
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy