Frolic

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Poslaťod NIKEEKIN » Pia 12.10.2007 10:34

no moj pes velmi lubi frolica,ale kupujeme mu rozne
NIKEEKIN
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod LadyTrixiKe » Ned 04.11.2007 11:21

davala som to kedysi ale teraz davam suchare Eukanuba Puppies alebo masko ako odmeny
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Poslaťod Van » Str 21.11.2007 0:55

Neodporucam davat ani ako odmenky...iba ak mate vela penazi na veterinarov pocase...
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Poslaťod mia1 » Sob 05.01.2008 2:06

Psom to chuti, lebo je to umelo dochucovane. Nekrmila by som tym, ale ako odmena to nie je zle. Ved priznajme si to, aj my si dame obcas klobasku alebo nieco ine aj ked je to nezdrave. Chuti nam to :no:
mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

frolic

Poslaťod Tatiana » Sob 05.01.2008 13:36

v nejakej ankete dopadol Frolic ako najhorsie krmivo,a ta cena ozaj nezodpoveda kvalite,aj s Pedigree nemam dobre skusenosti,krmila som s nim este ked nebolo tolko informacii o tom nasledkoch podavania farebnych krmiv,az potom sme zistili preco nam pes ocervenel a dostal vyrazku,odvtedy toto krmivo ani zadarmo
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Poslaťod Aris » Sob 05.01.2008 18:39

Všimla som si, že veeeeeľa ľudí sa skôr stará o to ako tie granule vyzerajú a nie o to čo obsahujú :hmm: Väščinou keď sa opýtam spolužiačok čím kŕmia tak povedia farebnými granulami lebo obsahujú veľa zeleniny :haha: a keď sa ich opýtam či vedia čo také granule obsahujú dostanem odpoved typu: Veď to je jasné, že LEN mäso a zeleninu. A mimochodom psíkovi dávam ešte kostičky a čo nezjemie a masloví chlebík. A ešte ma budú presviečať, že naj granule sú Pedigree nech si kuknem telku, že tam je len o Pedigree a že sa čudujú, že moji psy žijú keď im dávam surové mäso :ach:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod petka_akim » Sob 05.01.2008 20:25

my to kupujeme len tak niekedy ako pamlsky ale akimko to moc nelubi :D takze sme asi skoncili ... pockajte tak to som tam mala dat kupovali sme :D:D:D takze tak nejak :ach: :lol: :lol:

a ARIS tak tie su z toho jasne mne raz jeden t-pack povedal ze labradory su iba cierne psy a zlaty retrievery iba biely :D:D:D takze tak nejak :D
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod katarina » Sob 05.01.2008 22:23

pepe1707 píše: mne raz jeden t-pack povedal ze labradory su iba cierne psy a zlaty retrievery iba biely :D:D:D takze tak nejak :D

to máš esšte dobré, ja ked som sa jednej baby pytala že akeho má psa, tak mi povedala že čierno-bieleho labradora :ach:
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Poslaťod Rony » Sob 05.01.2008 22:28

heh..no to ja zase stále počúvam že Fatima je šarpej alebo bulmastif...a dokonca na jednej stránke o filme Turner and Hooch som sa dočítala že ten pes čo tam hral je kríženec boxera... :ach:
Rony
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99
Bydlisko: Žilina

Re: Frolic

Poslaťod Gaston » Pia 01.08.2008 20:17

my to davame nasemu stenatu hovawarta ako odmeny, aj mu chuti, ale aj tak ma radsej parky, ten ked zaciti, tak skace az do neba :lol:
Gaston
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

Re: Frolic

Poslaťod adavra » Sob 02.08.2008 6:33

no neviem, co je vacsi bordel, ci frolic alebo tie parky... ale ved to pes si vybral :oo: nasa da urcite prednost mäsu
adavra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1156
Bydlisko: Hlohovec

Re: Frolic

Poslaťod Gaston » Sob 02.08.2008 18:03

preco by mali byt parky odpad, ve daj my ich jeme a vela ludi ich odporuca ako pamlsky. mozno te frolic, ale ved teraz iba skusame a aj masko mu chuti, ale to nieje velmi prakticke nosit vsade vo vrecku, vy to tak n osite :oo: ? aj piskotky mu chutia.
Gaston
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

Re: Frolic

Poslaťod adavra » Sob 02.08.2008 21:30

ako odmenu vacsinou piskotky a na kusky nakrajane masko... a cosa tyka tych parkov,urcite nie su vhodne pre 2mesacne stendo
adavra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1156
Bydlisko: Hlohovec

Re: Frolic

Poslaťod raky » Sob 02.08.2008 22:04

piškoty sú dietne aj pre nás, tak aj pre šteniatka........ :jupi:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Frolic

Poslaťod adavra » Sob 02.08.2008 22:43

a hlavne, ze spravi pre ne cokolvek :lol:
adavra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1156
Bydlisko: Hlohovec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy