Chicopee

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: CHICOPEE

Poslaťod vannilla » Sob 23.01.2010 12:14

Ej konecne niekto sa ozval,co ma mollosa,ze to dava a spokojny je. :aplause: Viete,ze najspokojnejsi by som bol,keby som mohol davat Royal Canin,ale zatial niet na to financie,takze hladam alternativy a na 99,9% som presvedceny na CHICOPEE.
Ale este keby mi chcel niekto pomoct dosiahnut 100% spokojnost alebo tuto spokojnost znizit,tak nech pise,ja sledujem a citam. :poklona:
vannilla
Šteniatko
 
Príspevky: 65

Re: CHICOPEE

Poslaťod Natalia a Biff » Štv 28.01.2010 20:53

my sme mali strašné zápchy z tohoto krmiva, nehovoriac o kvalite surovín :ua:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: CHICOPEE

Poslaťod vannilla » Štv 28.01.2010 21:17

EJ,takze co radsej Ontario?Mne sa zda,ze to Chicopee je vlhsie otrosku ako Ontario a to u mna zavazilo.DIky za odpovede.Keby este niekto nieco mal pocuvam. :yes:
vannilla
Šteniatko
 
Príspevky: 65

Re: CHICOPEE

Poslaťod krista » Štv 28.01.2010 21:25

Vanilla,očuj :lol: keď ti k 100% spokojnosti postačí krmenie Royalom,tak ti k tomu dopomôžem,Chicopee nie je o nič horšie čo sa zloženia týka,nanajvýš má medzere v oblasti marketingu :money: .Takže ak sa budeš rozhodovať medzi RC a Chicopee,voľ druhú možnosť,rozdiel nemáš a máš to za menší peniaz.
Skôr by som ti radila trochu poštudovať ostatné krmivá,je ich viac,ktoré sú ďaleko lepšie ako tieto ( a teda od RC aj ďaleko lacnejšie :no: )
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: CHICOPEE

Poslaťod vannilla » Pia 29.01.2010 18:09

ja velmi silno ocuvam,ale tu v MI je problem,lebo ja som bo, rozhodnuty pre Acanu,ale vyhradny dovozca,ktory sidli v MI nieje velmi ferovy v predaji,takze som musel prejast na ineho predajcu,ktory neponuka Acana z dovodu toho,ze dovozca si vyhradil vyhradne pravo predavat Acanu v MI.Takze som presiel k cloveku,ktory je aj nas veterinar a on ma v ponuke krmiva ako Royal,Chicopee,Eminent,Ontario a potom uz len horsie veci.Takze tak.A Royal je zatial pre mna drahy,ale podla vlhkosti sa mi zdal Royal ovela lepsie,ale ked tak prisne to hovoris :fizel: ,tak asi ti uverim,ze mas pravdu. :dancing:
vannilla
Šteniatko
 
Príspevky: 65

Re: CHICOPEE

Poslaťod krista » Pia 29.01.2010 19:12

ale ked tak prisne to hovoris

aaaale :angel: ,to nechcelo byť prísne,skôr s dôrazom :ha: ....a čo e shopy? tam máš možnosť objednať lepšie krmivá a ešte aj s poštovným je to lacnejšie ako teda ten RC... :nwm:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: CHICOPEE

Poslaťod Amaguk » Pia 29.01.2010 19:23

vannilla píše:Ej konecne niekto sa ozval,co ma mollosa,ze to dava a spokojny je. :aplause: Viete,ze najspokojnejsi by som bol,keby som mohol davat Royal Canin,ale zatial niet na to financie,takze hladam alternativy a na 99,9% som presvedceny na CHICOPEE.
Ale este keby mi chcel niekto pomoct dosiahnut 100% spokojnost alebo tuto spokojnost znizit,tak nech pise,ja sledujem a citam. :poklona:

ak sa smiem spytat, preco by si bol spokojny, keby si daval RC?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: CHICOPEE

Poslaťod vannilla » Pia 29.01.2010 22:23

Kristy-s tymi e-shopmi,je to tak,ze pre mna niesu lacnejsi ako obchod,kde nakupujem.Uz som porovnaval viacero a nenasiel som lepsiu cenu.Skus mi dat najlacnejsi e-shop,aky poznas a ja kuknem.Mozno som taky este nenasiel.Ja nakupujem krmivo skoro za obchodnikov nakup,mam s nim taku dohodu,tak neviem,ci aj s postovnym je lepsia cena a ide aj o to,ze je dohoda a ja u neho nakupujem a on mi robi veterinarne veci bez zapocitania svojej roboty,co je dost podstatne menej.To prisne,som si len vymyslel,ved cez net sa zatial neda prenasat emocia. :nwm:

Amagug-Royalom krmi clovek,ktory ma najvacsiu stanicu mastinov v SR a on mi hovoril,ze najlepsie je davat Royal,ze on ho dava,samozrjem im aj vari ine jedla a to robim aj ja,len nie velmi casto.Takze preto.Hovorim,bol som rozhodnuty pre ACANU,ale nepodarilo sa.Viem,ze si zastanca BARF-u,ale ja nato nemam cas.Za ucho si dam sam. :au: :smile:
vannilla
Šteniatko
 
Príspevky: 65

Re: Chicopee

Poslaťod Corinne » Str 25.08.2010 11:55

Ja nimi tiez krmim psy, mometalne uz dlhsiu dobu ficime na Fish&Rice a som, pokojna, psy myslim tiez :no:
U nas nie je problem ich zohnat, maju ich v skoro kazdom chovaku, a ak im prave dojdu, tak je moznost objednat. Sice doteraz sme zohnali len mensie balenia, takze kupujeme castejsie, ale to je uz detail :no:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
Corinne
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 652
Bydlisko: Košice

Re: Chicopee

Poslaťod kotrmelc » Str 25.08.2010 12:56

U nás pred týždňom otvoril nejaký pán od Nových Zámkov chovateľské potreby. Vraj je priamym dovozcom Chicopee na Slovensku. Granule odskúšané nemám :ahoj:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: Chicopee

Poslaťod Marco Varhol » Str 25.08.2010 14:23

Jedinu normalnu predajnu mate pri Tescu. To ostatne je pekna hroza.
Rozmyslam preco ludia kupuju tieto lacaky. Ked som uz davnejsie videl ponuku Harrison pet nechapal som.
Ked som vsak videl v Kanade tie farmy a nakupne ceny bolo mi jasne ze rajom vyroby lacnych granul je Kanada.
Je jasne ze hodnotenie bude slabe, ale ked niekto poultry meal preklada ako kuracie maso potom no comment. :joint:
http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food ... 57&cat=all
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Chicopee

Poslaťod Sunny » Štv 21.10.2010 9:45

Lidičky, mám prosbu. Známy kŕmi týmto krmivom. Neriešim, nekomentujem, nič s tým nespravím. Teraz chce psovi "dopriať" Performance (pes maká so mnou v záprahu). V rovnakej cenovej kategórii máme možnosť zohnať aj Omnipro Performance. Ktoré zobrať?

Chicopee Performance: Poultry Meal, Wheat, Poultry Fat, Corn, Wheat Shorts, Wheat Flour, Corn Gluten, Beet Pulp, Protein Hydrolysate, Dried Brewer's Yeast, Sodium, Chicory Powder, Yeast, Glucosamine, Chondroitin Sulphate
Crude Protein 30.5 %
Crude Fat 20.5 %
Crude Fibre 2.2 %
Moisture 8.0 %

Omnipro Performance: Chicken Meal, Brown Rice, Milo, Chicken Fat (Preserved with Natural Mixed Tocopherols (Vitamin E)), Dried Beet Pulp, Salmon Meal, Flax Seed, Dried Egg, Natural Chicken Flavor, Brewers Dried Yeast, Potassium Chloride, Salt, Calcium Carbonate, L-Lysine, Choline Chloride, Yucca Schidigera Extract, Chondroitin Sulfate. Vitamin E Supplement, Ascorbic Acid, Vegetable Oil, Biotin, Niacin Supplement, d-Calcium Pantothenate, Vitamin A Acetate, Riboflavin Supplement, Vitamin B12 Supplement, Thiamine Mononitrate, Pyridoxine Hydrochloride, Menadione Sodium Bisulfite Complex, Citric Acid, Vitamin D3 Supplement, Folic Acid, Potassium Chloride, Ferrous Sulfate, Zinc Sulfate, Zinc Proteinate, Iron Proteinate, Zinc Oxide, Copper Sulfate, Manganese Sulfate, Manganese Proteinate, Copper Proteinate, Manganous Oxide, Sodium Selenite, Calcium Iodate.

Crude Protein (average) 26.0%
CrudeFat (average) 18.0%
CrudeFiber (average) 3.5%
Moisture (average) 8.0%

Mne vychádza lepšie to Omnipro (poultry meal vs. chicken meal), a v Chicopee samé wheat... ale nie som si istá. :nwm:
(je mi jasné, že jedno aj druhé nie je sláva)
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Chicopee

Poslaťod Monii » Pia 22.10.2010 12:34

Ahojte, no ako tak čítam, niekomu Chicopee sadne, druhému nie. Ale to je aj pri iných granulách. Ja som dnes bola nútená kúpiť 5 kg vrece Chicopee :ua: Mojej 8 týždňovej hovíčke došli granule, pochodila som dosť obchodov v Trnave, no buď mali vážené alebo veľké 15 kg vrecia, no nie pre puppy large breed ale len pre puppy. Tak som kúpila Chicopee. Som zvedavá, ako jej sadne. V pondelok mi má prísť Pronature Puppy Large Breed, týždeň sme na týchto granulkách boli, celkom sa mi pozdávali. Takže v tom budem pokračovať. No zatiaľ dočasné riešenie bude Chicopee, snáď tým moc nepokazím :nwm: :nwm:
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Chicopee

Poslaťod matulkoh » Pia 22.10.2010 18:13

krmim tymto krmivom aj ho predavam a som spokojny. mam 3 bedlingtonov 6r, 3r, 4mes, cesku terierku ( ich) 2 westice a patterdala, vsetci super kondicia.
krmil som First mate, pro plan, pro pack, royal, eukanuba a omni pro

cena kvalita a skoncil som pri Chicopee

krmia tym aj kamosi stavacov kde potrebujeme vykon ale aj kvalitu exterieru, psici zeru aj kilo denne pri zatazi na lovoch
bratranec ma zaprahoveho psa a presil z ontaria na Fish&Rice a max spokojny.
kamos m mlade CaneCorso ( spickovy jedinec) LB puppy a zatial super
dalsi chova jazvecikov hrubakov zase spokojnost

nase 9 a 13 westice su super po Senior

to su skusenosti.

http://www.nornik.sk
matulkoh
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Chicopee

Poslaťod matulkoh » Pia 22.10.2010 18:19

co sa tyka Royal dobre krmivo len podla mn zla cenova politika ale napr v BA je v Raci kameny obchod BMfishing, ktory ma super ceny. chicopee mame vetky druhy a robime aj rozvoz vlastnymi autami takze to postovne tam nie je dovoz je cca 1-3eur pripadne zadarmo.

nie kazdemu sadne krmivo ci uz chisopee za 33eur alebo first mate za 98eur je to od jedinca, zatial mame dobru spatnu vazbu. to je moj nazor.
matulkoh
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy