Dr. Gary's Best Breed

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Dr. Gary's Best Breed

Poslaťod paffyair » Str 23.07.2014 11:50

No Marco vidim ze sme sa dostali do prestrelky osobnej a nie odbornej. Ak si taky expert ako uvadzas tak by som potom znacne revidoval privlastok Expert. Vidim teda ze o US trhu jeho zakonitosti a certifikacii nevies nic. Myslim, ze by si mal konecne napisat pre aku znacku robis ale to je vlastne jedno. Nebudem sa s tebov pustat do vysostne odbornych veci lebo na odbornu debatu musia byt stale minimalne aspon dvaja odbornici ale mne sa fakt nechce bavit samemu so sebov. co je Holistic velmi dobre viem a kedze ako si spravne popisal Holistic je na baze bio preto sa v odbornych kruhoch o tejto triede rozprava ako o krmive najvyssej triedy. Proste mas zafixovanu znacku ktoru predavas a vsetko ine negujes. Ale myslim ze s tym krmivom ktore tak preferujes z canady bude coskoro koniec aj napriek faktu ze sa jedna naozaj o vyborne krmivo ale potom preco Tvoj sef alebo ako ho nazvat poskuluje po podobnej znacke a ejhla od toho isteho distributora z USA ? No zjavne nemozte preniest cez svoje ego, ze Vas niekto predbehol..... Bol som dost nasrdeny na niektore udaje ktore som ani nevedel odargumentovat ktore si sem daval a tak som napisal priamo vyrobcovi a ten mi potvrdil, ze ich distribucnu spolocnost v USA oslovila dalsia spolocnost z Ciech ze chce dovazat taketo krmivo lebo ma vynikajuce referencie a ty si s nimy prepojeny. V podstate sa aj osobne pozname ale nieje mojm zaujmom ta nejako znevazovat alebo urazat. Kazdy ma pravo na svoj nazor ved je to uplne fer a logicke. Ale nepatri sa podsuvat nieco co je len vymyslom a vyplodom na odrovnavanie konkurencie. Spolocnost BB udava napr. masovu zlozku po finalnej uprave cize naozaj po suseni a upraveni a tak je logicke ze oproti spolocnostiam napr. Acana ktora udava maso v surovom stave je gramaz rozdielna..... ale uprimne ani jeden z nas nieje Biochemik alebo veterinar ako si ty...../ inak mas vystudovane krmitelstvo a nie veterinu ako sa pysis ..... / tak by sme sa nemali pustat do vysostne vedeckych debat. cela tato situacia vznikla len preto ze ludia sa chceli dozvediet osobne skusenosti niekoho kto tymto krmivom uz krmil. Urcite si kazdy urobi svoj nazor a nestoji o zavadzajuce infomacie ktore sem podsuvas. V konecnom dosledku to stejne ohodnotia psici ci im to chuti alebo nie..... No a zaverom: ak si teda taky odbornik na dovoz, certifikaciu a znacenie krmiv tak ti asi nic nevravi: / AAFCO Americky urad pre kontrolu krmiv, ktory testujekrmivo od vyberu surovin cez jeho zpracovanie, az ku konecnemumu vyrobku. A toto krmivo tento certifikat podla dovozcu a vyrobcu naozaj ma . Takze to je len taka zakladna faktografia ale nezavadzajme ludi debatami ktore nikomu nic neprinesu. radsej ak ti naozaj ide o objektivitu vyskusaj toto krmivo a rad si potom vypocujem Tvoje nazory. Ale to by si najprv musel vlastnit nejakeho psika a nie robit predajcu krmiv len a len za zisk bez toho co vravis zakaznikom. Sorry neber to osobne.... prajem pekny a pohodovy den a pokoj v dusi :aplause:
paffyair
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Dr. Gary's Best Breed

Poslaťod Trinka » Štv 24.07.2014 3:55

Marco prečo rovno nenapíšeš, ktorými granulami treba kŕmiť, alebo rovno pre koho pracuješ a komu nahrávaš.
Z Tvojich komentárov je jasné že všetky sú zlé, všetky len zavádzajú klienta a všetkým ide len draho predať a odrbať klienta. Myslím, že Tvoje argumenty nie sú až také adekvátne a všetká česť Tvojmu vzdelaniu, ale mohol by sa trochu umierniť a hlavne skrotiť- všade si bol všetko vieš a hlavne všetky citlivé informácie dávajú len tebe.
Tvoje slová: (Najdrahsie krmivo, ktore tito obchodnici ponukali v Norimbergu stalo 10.145 euro/13.61kg (Annamaet). A to je ich najlepsie ponukane krmivo. Z coho je to teda vyrobene? ).
Neviem odkiaľ to všetko berieš, ale myslím že určite Tebe konkrétne Annamaet nezavesil na nos cenu, ktorú tu uvádzaš.
Pre Tvoju informovanosť GDM ako propagačný stánok v Norimbergu zastrešujúci Best Breed, Annamaet ..... nemali nikde ceny a bola to len propagačná a kontraktačná výstava a nie predajná !!!!!!!!!!
Tak jednu radu do budúcnosti - trochu skromnosti a racionalného úsudku nezaškodí a nemyl si pojmi z dojmami. Ak si prečítaš Tvoje predchádzajúce riadky sám na to prídeš.
Trinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Dr. Gary's Best Breed

Poslaťod Marco Varhol » Štv 24.07.2014 11:26

co je Holistic velmi dobre viem a kedze ako si spravne popisal Holistic je na baze bio preto sa v odbornych kruhoch o tejto triede rozprava ako o krmive najvyssej triedy.
Hmm mas pravdu po tejto vete je skoda na nieco reagovat. Ale aj tam ma zaujima ako sa certifikuje v USA ci v EU Holistic.
AAFCO sa len snazilo robit poriadok ale biznis bol silnejsi (zavedenie repkoveho kanadskeho oleja). Ale ono je to rovnake aj v EU tak tymto by som sa moc nechvalil.
Nemozes sa obracat na AAFCO a ich CFR kod a potom napisat toto.
Spolocnost BB udava napr. masovu zlozku po finalnej uprave cize naozaj po suseni a upraveni.
V zlozeni labelu uvadzas vzdy suroviny pred zahajenim vyroby v podiele od najvacsieho po najmensie. Je to preto aby sa umoznilo presnejsie identifikovat predpokladane mnozstvo ak vyrobca neuvedie aj podiel.
Pre upresnenie v originale: ingredients must be listed in order of predominance by weight, on an "as formulated basis". The ingredient that makes up the highest percentage of the total weight as it goes into the product is listed first. The ingredients used must be GRAS ("Generally Recognized As Safe), approved food additives, or otherwise sanctioned for use in animal feeds (for example, defined by AAFCO). Ingredients must be declared by the correct AAFCO-defined name, where one exists, or the "common or usual" name.
A s tymto suhlasim... o US trhu jeho zakonitosti a certifikacii nevies nic.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Dr. Gary's Best Breed

Poslaťod Marco Varhol » Štv 24.07.2014 11:37

Trinka mozno som sa zle vyjadril. Jasne, ze sa krmiva nepredavaju ale ponukaju. Ponuka nesla na SK trh lebo to uz CR ma pokryte. :lol:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Dr. Gary's Best Breed

Poslaťod JurajZ » Str 14.01.2015 19:52

Dobrý deň, som chovateľom NO u dobrých tri desaťročia. Za ten čas my prešlo cez ruky už nespočetné množstvo krmív.
Boli to aj dobré ale aj menej dobré krmiva.
Nedá mi nereagovať na slovné hádky, ktoré som tu čítal ohľadom krmiva Best Breed. S týmto krmivom už kŕmim zhruba od leta 2014. Zatiaľ ako chovateľ musím skonštatovať že je to vysoko kvalitné a dobré stráviteľné krmivo, hlavne pre mojich aktívnych psov sa hodí Best Breed Working. Tiež mám odchované niekoľko šteňat na tom tomto krmive a tiež vysoká spokojnosť ako so stráviteľnosťou tak aj so :kak: . Prajem veľa spokojných zákazníkov. :jop:
JurajZ
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Dr. Gary's Best Breed

Poslaťod Exor » Štv 15.01.2015 20:50

Trinka píše:Nakoľko som žila som v USA niekoľko rokov a ak výrobca deklaruje že výroba je v Ohio, USA tak je to pravda. Oni sú patričné hrdí na svoje produkty a tiež je u nich právny systém niekde inde ako u nás a nedovolia si zavádzať klienta ako u nás. Tiež to isté platí pri deklarovaný akostných znakov.


Pracoval som profesne s elektronikou, ktorá sa podľa etikedy, webu a všetkých dostupných informácií vyrába v USA. Nakoľko s ňou pracujem hlbšie viem, že motor je Made in Slovenija, konkrétne odštepný závod China. Je to napísané priamo na motore, ale nakoľko záručné podmienky nedovoľujú manipuláciu, zákazník sa to môže dozvedieť až po prejdení záručnej doby, ktorá je 10 rokov. Rovnako všetko poplastovanie, telo, spínače, všetko je made in China. Potom sa toto všetko so všetkou americkou hrdosťou prevezie loďami do Mexika a tam sa to zloží. Nakoľo je ale stále kompletné vedenie firmy v USA, balia tam tovar a odtial ho exportujú do sveta, legislatíva im umožňuje používať na etikete, že produkt je Made in USA. Len dodám, že v USA ho nikto nekupuje, tam majú svoje značky a tento produkt ide do sveta.

Ešte niečo treba dodať k americkej hrdosti a legislatíve? Každopádne moja správa nemá byť cielená na krmivo, len ako ukážka marketingových klamstiev.
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 923
Bydlisko: Nitra

Re: Dr. Gary's Best Breed

Poslaťod milan79 » Str 06.04.2016 15:35

Tieto granulky môžem len odporúčať. Mojím dvom hafanom po niekoľko týždňovom kŕmeni sa krásne upravila srsť a kondičné sú na tom omnoho lepšie.
Tiež ich e-shop a doručenie bolo veľmi rýchle.
milan79
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Dr. Gary's Best Breed

Poslaťod Vanesza » Pia 08.04.2016 15:50

Aj napriek negatívnym ohlasom niektorých " expertov" som toto krmivo vyskúšala. Najprv to bola len vzorka na nejakej výstave a potom nasledovala kúpa vreca, konkrétne to bolo Best Breed Chicken with Vegetables and Herbs.
Musím súhlasiť s Milan79 moji miláčikovia sú kondične veľmi dobré a hlavne čo má veľmi teší, že moji bišonici majú nádhernú srsť( a hlavne bez sfarbenia).
Skúšala som mnoho renomovaných značiek ale toto ma fakt potešilo, aj keď cena je trochu vyššia.
Tiež mám vyskúšané aj Best Breed GF Salmon with Fruits and Vegetables a skúsenosť dobrá.
Vanesza
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Dr. Gary's Best Breed

Poslaťod julius.p » Štv 14.04.2016 15:46

Mne toto krmivo odporučil môj veterinár. Moji RTW prešli snáď všetkými lepšími značkami.
U tohto krmiva zatiaľ vysoká spokojnosť a verím že to aj tak ostane.
julius.p
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Dr. Gary's Best Breed

Poslaťod tonamie » Sob 16.04.2016 17:31

Posledny traja uzivatelia sa registrovali v jeden den a odoslali jeden prispevok...teda usudok o predajcoch tohto krmiva uz mam.
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Dr. Gary's Best Breed

Poslaťod krista » Uto 19.04.2016 7:33

:heh:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy