Proformance

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Proformance

Poslaťod Fraga » Pon 11.02.2008 22:22

Takže keďže som sa sekla ešte raz...My sme tiež v sobotu dostali vzorku, teta povedala ze je to veterinárna rada... ešte sme ich neotvorili tak neviem ani ako voňajú, ale nevýhoda je, že sú malé, pre všetky plemená dokonca aj pre tie obrie... teta na výstave ich mala otvorené na oko boli velmi drobunké...povedala ze na slovensko zatial nedovážajú, ale ak pošlem mail tak mi zistí kto tu má výhradné zastúpenie...zatiaľ som na to nemala čas... poznáte ich?
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: PROFORMANCE

Poslaťod lusy » Pon 11.02.2008 23:27

pridavam zlozenie:
Premium Adult
For Normally Active Adult Dogs
Complete and Balanced Nutrition
INGREDIENTS: chicken meal, rice, rice flour, ground corn, corn flour, chicken fat (preserved with mixed tocopherols and rosemary extract), natural chicken flavor, beet pulp (sugar removed), corn gluten meal, flaxseed, dried egg product, brewer's yeast, calcium carbonate, salt, potassium chloride, lecithin, rosemary extract, canola oil, chicory root extract, yucca schidigera, lutein, glucosamine hydrochloride, chondroitin sulfate, vitamins and minerals.

AVERAGE ANALYSIS: protein 26.0%, fat 18.2%, fiber 2.0%, moisture 8.5%, calcium 1.1%, phosphorus 0.9%, sodium 0.3%. Per kg: vitamin A 12,000 IU, vitamin D3 750 IU, vitamin E 300 IU, copper (copper sulfate) 25.0 mg, Omega 6/3 ratio: 6.5:1. Carbohydrate Content: 29.60% Metabolizable Energy: 4,190 kcal/kg


Lamb & Rice

Promotes Healthy Skin and Coat
INGREDIENTS: lamb meal, rice, rice flour, ground corn, corn gluten meal, chicken fat (preserved with mixed tocopherols and rosemary extract), rice bran, beet pulp (sugar removed), natural flavor, flaxseed, dried egg
product, brewer's yeast, salt, potassium chloride, lecithin, choline chloride, L-lysine, vitamin A supplement, rosemary extract, canola oil, chicory root extract, yucca schidigera, lutein, glucosamine hydrochloride, chondroitin
sulfate, vitamins and minerals.

AVERAGE ANALYSIS: protein 23.3%, fat 14.4%, fiber 2.7%, moisture 8.5%, calcium 1.2%, phosphorus 1.0%, sodium 0.3%. Per kg: vitamin A 11,000 IU, vitamin D3 1,000 IU, vitamin E 300 IU, copper (copper sulfate) 25.0 mg, Omega 6/3 ratio: 5.5:1. Carbohydrate Content: 33.80% Metabolizable Energy: 3,970 kcal/kg.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: PROFORMANCE

Poslaťod šeltie » Pon 11.02.2008 23:32

ano poznam ich, krmila som nimi kedysi mojho psa , dostala ich od chovatelky. Podla mna skvele krmivo bohužial pomerne nedostupne na slovensku a vobec nezname. Ja ho možem len odporučať
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: PROFORMANCE

Poslaťod Amaguk » Pon 11.02.2008 23:37

podla zlozenia to nie je ziaden zazrak - vyzera to na muckove krmivo s prevahou obilninovej zlozky :ua:
dobre je, ze neobsahuje psenicu a zrejme ani synteticke konzervanty
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: PROFORMANCE

Poslaťod lusy » Pon 11.02.2008 23:40

Amaguk presne takuto reakciu od teba som cakala. :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: PROFORMANCE

Poslaťod Amaguk » Pon 11.02.2008 23:42

ty bosorka jedna! :lol:
Obrázok
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: PROFORMANCE

Poslaťod ER.23 » Uto 03.02.2009 20:41

Fraga píše:Takže keďže som sa sekla ešte raz...My sme tiež v sobotu dostali vzorku, teta povedala ze je to veterinárna rada... ešte sme ich neotvorili tak neviem ani ako voňajú, ale nevýhoda je, že sú malé, pre všetky plemená dokonca aj pre tie obrie... teta na výstave ich mala otvorené na oko boli velmi drobunké...povedala ze na slovensko zatial nedovážajú, ale ak pošlem mail tak mi zistí kto tu má výhradné zastúpenie...zatiaľ som na to nemala čas... poznáte ich?

....nemusis :) PROFORMANCE budeme mat v ponuke v kostickovom obchode:) zatial sme mali macacie na skusku a predali sa. Tento tyzden budeme riesit dalsiu dodavku a urcite vytvorime aj kompletne portfolio na sklade , takze verim, ze budete obhednavat:)
ER.23
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 133
Bydlisko: Bratislava

Re: PROFORMANCE

Poslaťod Marco Varhol » Uto 03.02.2009 21:14

ER.23 vyhradne zastupenie na Sk nema nikto a pochybujem, ze to niekto bude chciet robit. Po ukonceni spoluprace v Nemecku ostava Ceska republika ako posledny bojovnik s tymto krmivom.
Vela problemov i ked cena velmi nizka. Na Sk Ti ho dovezu napr. Kitten co mas na stranke za 4euro. Zdrazovali len na zaciatku roka 2008. 5kg balenie za 9euro a 23kg za 39euro. Samozrejme bez DPH.
Krmivo sa vyraba hlavne z kuracich mucok a i ked patri do lacnych krmiv zlozenim velmi sympaticke i ked cistota mucky nebude vysoka. Velmi podobne k Pro-nature, Anka a podobnym kanadskym krmivam.

Takze hura na prekupovane krmiva z Ciech a basnicke preklady v zlozeni kuracie maso. :joint:

My sme tiež v sobotu dostali vzorku, teta povedala ze je to veterinárna rada... To fakt tolko blbcov robi s krmivami. Ta teta to je vazny pacient. :haha:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: PROFORMANCE

Poslaťod ER.23 » Uto 03.02.2009 21:28

Cau Marco,

terminus technikus "vyhradne zastupenie" nemam rad :nie: v dnesnej dobe je to vzdy iba o obchodnej dohode. Pri malych e- shopoch( a hlavne ak to mame ako hoby a nie prioritny zdroj obzivy) je niekedy lepsia cesta redistribucie- nenazyval by som to priekupnictvo :nie: Bol som v Norimbergu na vystave a tam sme hladali moznosti dovozu, ale asi ti je jasne co vsetko obnasa priamy dovoz a nasledne "vyhr. zastupenie"
a kedze nas ceskypartner nam ponukol pre nas akceptovatelnu ponuku rozhodli sme sa ist touto cestou. Rozhodne by nebol problem zapredat sa akejkolvek velkej firme a distribuovat "vsetko", ale do toho rozhodne ist nechceme. Chcel by som mat v ponuke sortiment, ktory na slovensku nie je uplne standardny (napr. pamlsky Fish4Dogs apod.)A to plati aj o kozmetike a doplnkoch vyzivy.Nech si o mne myslis co chces:), ale mam svoje zasady. hm?
ER.23
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 133
Bydlisko: Bratislava

Re: PROFORMANCE

Poslaťod krista » Uto 03.02.2009 21:56

Je pravda že nie som odborník ako Marco,ale toto je celkom sympatický opis http://www.proformance.cz/index.php/cs/senior-care.html ,alebo sa mýlim? :nwm:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: PROFORMANCE

Poslaťod ER.23 » Uto 03.02.2009 21:58

Offtopic: :ahoj: nemas sa liecit? :no:
ER.23
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 133
Bydlisko: Bratislava

Re: PROFORMANCE

Poslaťod krista » Uto 03.02.2009 22:05

:hi: mňa lieči net :jupi:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: PROFORMANCE

Poslaťod Marco Varhol » Uto 03.02.2009 22:17

Fish4Dogs poznam su z UK. Ale zgrlavy.
Prave problem je vzdy so zastupenim. Vacsina vyrobcov povazuje uspech ked preda nestastnikovi krmivo a da mu ho predavat bez vacsej podpory. Takto dopadlo viacero americkych produktov v EU. Najskor zistenie vsetko male granule, potom problemy s obalmi, dovoz minimalna podpora a ukoncenie spoluprace. Je jasne ze internetovy obchod je specificka forma predaja a teda aj nakupu produktov na zaklade objednavok. Myslim, ze na SK nie je taky obchod ako je napr.zooplus., teda skladom drzi slusne mnozstvo produktov.
Pokusy so znackami TBW,Artemis,Innova... Ok dobre produkty ale predrazene a opat problem velkost granul.
Vseobecne sa da povedat, ze obchodovat s USD je dnes pomerne velke riziko a pre spravne urcenie cien urcene pre odvaznych obchodnikov. Aj tak vacsina krmiv sa prekupuje z Ciech a preto cena je neskutocne nadnesena.
Zamerne som neuviedol nakupne ceny u Proformance. Su fakt neuveritelne nizke. Este sa zastavim pri krmive Greenfish, taliansky nestastnik co skopiroval Forzu10 a po neuspechu na sikmookom trhu pokusy na SK. Opat nenormalne predrazene krmivo pri surovinach ktore si dava ako privatnu znacku vyrabat. V Taliansku prepadak u nas sa vsak najdu klienti co dokazu krmivo kupit raz tak draho ako v ITA. Ak samozrejme na toto krmivo v Taliansku natrafite, lebo musite mat velke stastie. :heh:
James Wellbeloved by bol urcite vhodnejsim krmivom - z novych europskych krmiv celkom slusne.

Krista neboj ja toto krmivo poznam uz zopar rockov a s Paulom sa poznam osobne. Preto viem toho o tomto krmive dost.
V Norimbergu boli schovany v sektore USA akoby sa bali ukazat co maju.
SLOŽENÍ: jehněčí maso (> 20 %)... Vidis tu hlupost napisanu, vdaka tomu ze basnik asi nevidel vyrobu a nechape co je meal a meat.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: PROFORMANCE

Poslaťod ER.23 » Uto 03.02.2009 22:30

Marco,

suhlasim s tebou, ale skusime to. Vyradujeme z ponuky Nutra gold a aj Green a chceme zaradit proformance a Fish4...
v norimergu sme boli vyslovene kvoli Fish4, ale tak ako si napisal. Velke oci......venoval som sa tam skor kozmetike a doplnkom a to musis uznat, ze tu chyba.....Granul je neskutocne mnozstvo a fakt nie je problem pre nikoho predavat aj 100 druhov ak na to ma aby to naskladnil. Takze to je aj otazka nakupnych cien.
ER.23
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 133
Bydlisko: Bratislava

Re: PROFORMANCE

Poslaťod Marco Varhol » Uto 03.02.2009 22:41

Neznasam internetove obchody ked tam vidim sracky ala hypermarket. Naopak su mi sympaticke tie, co maju zaujimavy sortiment produktov, ktore osobne nepoznam. Nutra Goldu je skoda i ked v tom mam pekny zmatok, lebo oni po problemoch rozlozili vyrobu a nieco mali natural nieco holistik ci klasika... Rozhadana fabrika utek a vyroba Timberwolfu atd. Pekna story.

Proformance je dobre krmivo to aby bolo jasne co som chcel napisat. Zaoberal som sa s inou temou. To pre tych co to nepochopili. To len obchodnici z Madisonu veria, ze krmivo sa bude predavat same. Drzim palce.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Ďalší

Späť na Granule a konzervy