Platinum

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Platinum

Poslaťod bela2001 » Str 20.06.2012 15:04

tak dostala som vzorku a velmi chutili,ale su dost drahe a cena neprimerana ku kvalite.
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Platinum

Poslaťod krista » Uto 08.03.2016 9:12

Ja len malú vsuvku :joint: sme na barfe ale keď sa učíme,cvičíme a poslúchame ,šteňacie Platinum funguje ako dokonalá pochvala,za ním sa ide umlátiť :dancing: za nás :jop:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Platinum

Poslaťod Snezienka123 » Uto 08.03.2016 22:24

Mojej nežravej veľmi nechutili ani keď bola na granuliach, a ani teraz, keď je na barfe.
Popravde ticho závidím všetkým, čo si vyriešia odmeny akýmikoľvek granulami. Moja krpaňa ich nechce ani za odmenu, ani na spestrenie...jedine pár zožerie, keď sme odcestované, lebo už má skúsenosti, že nič iné nebude, ale aj to zožerie len toľko, aby neumrela. :ach:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Platinum

Poslaťod zaza03 » Uto 06.03.2018 13:40

rada by som oživila tému...časom sa trošku zloženie zmenilo, tak sa chcem spýtať, čo na ne hovoríte teraz. konkrétne ma zaujíma kuracie puppy granulky:
Popis PLATINUM NATURAL kuracie pre šteňatá

PLATINUM PUPPY CHICKEN sa vyrába iba z kvalitných surovín, ktoré sú určené pre ľudskú spotrebu. Neobsahuje žiadne nežiaduce látky, ktoré zbytočne zaťažujú psie organizmus. Vďaka jednoduchému zloženiu a krátke tepelnej úprave je ľahko stráviteľné a zaručuje zdravý vývoj u silného jedinca už od prvých týždňov (vhodné od 3.týždňa).

Minimálne 73% kuracieho mäsa, ktoré je každý deň čerstvé.
Ryža, ako kvalitný zdroj sacharidov.
Za studena lisované oleje, pre optimálny pomer omega 3 a 6 mastných kyselín.
Vitamín K1 pre optimálny rast kostry a svalstva.

PLATINUM PUPPY CHICKEN je pripravované len vo vlastnej šťave a pozvoľna sušené pri izbovej teplote. S 18% zvyškovej vlhkosti sú granule PLATINUM šťavnaté a zachovávajú si pôvodnú vôňu a chuť mäsa. Váš pes si ho iste zamiluje a Vy s ním dosiahnete najlepšie možné chovateľské výsledky.
Šteňatá kŕmené granulami PLATINUM sú kompaktné a celkovo robustnejšie.

ZLOŽENIE: Čerstvé kuracie mäso (73%), ryža zlomková, kurací tuk, spracované živočíšne proteíny z hydiny, sušené ryby, hydrolyzované hydinové mäso, sušená repná dreň, lososový olej, pivovarské kvasnice sušené, ľanový olej lisovaný za studena, olivový olej lisovaný za studena, chlorid draselný.

Deklarované akostné znaky:
Bielkoviny 27%, tuk 16%, popoloviny 6,9%, vláknina 2%, vápnik 1,5%, fosfor 1%, vlhkosť (pôvodné šťava zo spracovaného mäsa) 18%.

Vitamíny a stopové prvky na kg:
Vitamín A 10.000 IE, vitamín D3 1.600IE, vitamín E (alfa-tokoferol acetát) 150 mg, vitamín K1 2 mg, vitamín B1 3 mg, vitamín B2 4 mg, vitamín B6 4 mg, vitamín B12 40 mcg, niacín 20 mg, pantotenát vápnika 8 mg, biotín 100 mcg, kyselina listová, 300 mcg, cholín 500 mg, železo 75 mg, zinok 190 mg, mangán 40 mg, meď 19 mg, kobalt 1 mg, jód 1,5 mg, selén 0,3 mg

Spôsob konzervácie:
Pri konzervácii sa používajú iba prírodné konzervačné látky na báze vitamínu E a extrakt z jarabiny

dakujem za názor
zaza03
Šteniatko
 
Príspevky: 86
Bydlisko: Pri Nitre

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy