Granule alebo varená strava

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod Sunny » Štv 09.07.2015 8:28

Mali by sme začať všetci chodiť k Citróniqovi - on má zjavne riešenie a liečbu na všetko :joint:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod hruska » Štv 09.07.2015 8:28

Horsi teda lepsi je jak savo :heh:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod citroniq84 » Štv 09.07.2015 11:23

na vsetko liek nemam ale na 85% chorob uz v dnesnej dobe su lieky a na 100% chorob su vymedzene presne postupy v liecbe ze ak sa nieco aj neda liecit tak sa da zmiernit len nemozes ty hladat na nete na nete moze pisat kazdy vsetko treba ked uz hladas na nete tak s relevantnych zdrojov ako su vedecke prace odborne clanky kde mas istotu ze ti to pise clovek ktori vie o tom nieco ano je pravdov ze i medzi veterinarmi su aj neschopaci su aj suflikanti ale toto jeuz to ze pes nevie rospravat a je na mne ako majitelovi psa aby ja som vypozoroval pristup toho lekara jeho postupy aby som si overil ich spravnost a ked uz mam veterinara ktori je kalitny a psov mi pozna potom ale nebudem hladat kraviny na nete ale mu zavolam napisem mu mail zajdem za nim a riadim sa jeho radami a nie tuto dohadmi a to je to co je problem internetu ze tu sa ta bezproblemov niekto opyta preco pri hnacke vysetrit zaludok :D no presne preto aby vedel ci neni potebny krvny obraz robit :D a nie robite csetko mozne chytate sa gramatiky sak ale sme na nieakom fore o psoch aspon tak si myslim ak nie tak ma opravte tak sa podme bavit vecne o psoch a ked nemam argument tak nenapisem nic alebo poviem ok neviem ked budeme na fore o gramatike tak si mozme prediskutovat gramatikued sme na fore o psoch tak sa vykasleme na gramatiku a debatujeme o jadre a tym je pes a ked sa chcem bavit o psoch a vyslovit nazor tak ho vzdy podloz niecim relevantnym to je literatura vedecke prace veterinar skratka neco brouku a nie tu perlite a 99% je tak ze sadnem a splechnem co ma danu chvylu napadne bez aspon vseobecnych znalosti ako ja o barfe ano vyslovil som nazor ze barf neni pre male plemena ale vyslovil som ho na zaklade znalosti ich obecnej charakteristyky ich visokych narokov na siroke spektrum stravy a na tom ze viem ze tieto plemena obecne maju problemy s travenim tak prosim vas robte to tak aj vy najprv nieco precitaj alebo poznaj problematiku aspon vseobecne s relevantnehoo pramena sak mas kniznice mas na nete prace diplomovky studie prosim vas citajte toto ked chcete vyslovovat nazori nespliechajte tu hole dohady chcem vela?
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod Sunny » Štv 09.07.2015 11:55

Posledná vec odomňa a končím túto nezmyselnú debatu, lebo ty fakt čítaš a prekrúcaš len to, čo sa ti hodí a tak, ako sa ti hodí - zdravotné problémy svojich psov riešim v prvom rade u veterinárov, ak treba tak aj u odboríkov za hranicami... nikdy som nehľadala diagnózu a samoliečbu na nete, to si si vycucal z prsta. Čo tu napíšem, píšem z vlastných osobných skúseností - a tých mám rozhodne viac, než ty máš vôbec načítané.
Ende.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod citroniq84 » Štv 09.07.2015 18:19

skusenosti mas vacsie akurat o to ze ti skapal pes :D :D end
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod lila.claire » Štv 09.07.2015 19:19

prosim ta v akej "praci/diplomovke/studii" sa pise ze male plemena obecne maju problemy s travenim? dakujem.
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1255
Bydlisko: Košice

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod krista » Štv 09.07.2015 19:30

Offtopic: to sa nedá čííííítať :aaa: sa mi postrapatili zreničky..... nech prestane písať ...prosím :plac: občas nakuknem na moje pred tým tak milované forum a aj vtedy totok.... :plac:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod MisheliQ » Štv 09.07.2015 19:35

Citroniq to skapanie psa si si mohol odpustit. :hmm: Dost necitlive oznacit tak smrt psika niekoho druheho (hlavne ked o tom nic nevies!).
Dalsia vec, pises, ze su ochorenia 100% liecitelne (teda ze sa daju liecit), tak by som rada vedela ako sa da liecit napr.taka besnota? :no:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod hriva » Štv 09.07.2015 19:42

Vy dokážete tie citronove prispevky aj docitat? Po 3 riadkoch ma boli hlava
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4813

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod citroniq84 » Štv 09.07.2015 19:59

prosim ta v akej "praci/diplomovke/studii" sa pise ze male plemena obecne maju problemy s travenim? dakujem.
v mnohych totiz ak citas literaturu o malich plemenach temer v kazdej jednej mas definivane najcastejsie problemi a casto je to klby )kolenne) a travenie ... v kazdej jednej uplne ktorej kolvek
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod citroniq84 » Štv 09.07.2015 20:11

pises, ze su ochorenia 100% liecitelne
a ty mas tiez asi dizlexiu vsak? jasne tam pisem ze u 85% chorob dnes su liecitelne a u 100% je vypracovany presny postup ako ochorenie zmiernit aspom co sa tyka besnoty tak tam prave pre to ze ked uz ju dostane sa neda nic ale na druhej strane sa da spravit velmi vela preventivnych opatreni mas povinne vakcinacie mas mnoho moznosti ako eliminovat potencionalnych prenasacov a teda si od nich psa izoloat cize tam kde liecbu nemas mas prevenciu ale dôlezite je ze co sa neda liecit tomu mozno zabranit :) v dnesnej dobe sa uz u psov liecia aj velmi tazke choroby ako napr epilepsia je v pohode liecitelna mnoho dalsich chorob sa da virazne utlmit medikamentami takze moznosti su oproti minulosti obrovske co sa tyka moej necitlvosti ano som necitlivi a budem necitlivi pokial niekto bude uvadzat tazke nepravdy a bude tu ucit o tom co pre psa je dobre co nie a pritom o tom nevie tak budem hnusny lebo ked sem pride niekto novy a ktori si stena kupyl vcera a uveri tym zvastom co tu niektory maju tak ako sa on bude citit? presne tak jak ona ked si prečita hento takze ja nic ine nerobim len to ze niektorim dam ochutnat vlastnu medicinu ja viem ze sa to mnohym nepaci ale tak je to podla mna spravne
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod MisheliQ » Štv 09.07.2015 20:35

Lebo vakcinacia ti zaruci 100% ochranu.
Edit: 100% liecebne postupy su take 100% ze psy umieraju dnes uz len na starobu; a take postupy su bez vedlajsich ucinkov.
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod lila.claire » Štv 09.07.2015 20:51

citroniq84 píše:
prosim ta v akej "praci/diplomovke/studii" sa pise ze male plemena obecne maju problemy s travenim? dakujem.
v mnohych totiz ak citas literaturu o malich plemenach temer v kazdej jednej mas definivane najcastejsie problemi a casto je to klby )kolenne) a travenie ... v kazdej jednej uplne ktorej kolvek
ano, toto je odkaz na konkretnu odbornu literaturu :ach:
lol, epilepsia je v pohode liecitelna :pac: chod to povedat majitelom psov ktori nereaguju na lieky, a ze ich je dost...
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1255
Bydlisko: Košice

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod citroniq84 » Štv 09.07.2015 21:12

pohladam prestudujem dam presne ale teraz urcite sa mi nechce resersovat :D ked nebudem mat co robit tak budem robit reserse a najdem mu ale mnohe su :D co sa tyka toho ano stava sa to to je pravda ze je pomerne vysoke % nereagujucich psov ale neviem ho presne len ono tam je vela liecov lebo to su v podstate tie iste lieky co su pre ludi len musis skusat tie alternativi tych je viacero potrebujes len 3 veci 1peniaze 2 cas a 3 kontakty ale ak mas tieto tri veci sance na uzdravenie tvojho milacika vaznym sposobom stupnu
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Granule alebo varená strava

Poslaťod citroniq84 » Štv 09.07.2015 21:19

100% liecebne postupy su
100% liecebne postupy som myslel v zmysle nasadenej medikacie ktora ak nelieci tak utlmuje priznaky a do znacnej mieri skvalitni a predlzi zivot psa o roky mnoho krat co sa tyka vedlajsich ucinkov tak isto ako pri ludoch su ale to pri psoch plati dvojnasobne lebo uz len krmenim a je uplne jedno akou znackou krmiva krmis je preukazane ze u cca1% psov uz len granule sposobuju alergiu a to napriec uplne vsetkymi znackami uplne vsetkymi tipmi to jedno percento bez vinimky plati

Lebo vakcinacia ti zaruci 100% ochranu
vakcinacia v kombinaci s normalnov opaterov psa ked mu vytvorim normalne podmienky cim automaticky minimalizujes moznost stretu s nosicom besnoty tak mas mozno nie 100% ale 99 urcite ano
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 283

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy