Granule vyrábané na Slovensku, resp. v Čechách

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod mia1 » Ned 13.01.2008 20:46

Marco Varhol píše:
šeltie píše:k českým krmivám by som pridala ešte jedno - calibra vyhrala som ich na preteku v čr a celkom sa mi pozdávaju :ha:

Ono zalezi na tom co chces povazovat za kvalitu a co nie. Ak postacuje ked v krmive mas drůbeží maso a produkty drůbežího původu a vreco stoji 600,- korun tak ok. Vacsinou vsak taketo druhy krmiv maju raz tak nadnesenu cenu, ktora vobec nezodpoveda produktu a samozrejme brozury ohurujuce ake to kvalitne suroviny v krmive su. :smile:


Mozem vediet co ty povazujes za kvalitu???
mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod Silwuska » Pon 14.01.2008 6:39

mia ...urcite nie to co sa nachadza vo vacsine granuli :jop:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod mia1 » Pon 14.01.2008 9:55

Silwuska píše:mia ...urcite nie to co sa nachadza vo vacsine granuli :jop:


Dakujem za odpved, ale pytala som sa Marca Varhola, nie teba. A bavime sa teraz o granuliach a nie o varenej strave. :hmm:
mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod Silwuska » Pon 14.01.2008 10:12

Nechapem co sa rozculujes...pardooon velka pani...hlboko sa vam ospravedlnujem ze som si dovolila odpisat na vas prispevok...odteraz sa ta popredu opitam dobre?? :heh: sorry moe...how old are you?? :pac:

Nechapem co sa tu rozdrapujes...ja som tiez hovorila o granuliach...v granuliach tazko najdes nieco co mozno nazyvat "kvalita"...povedzme si ze hladas to mensie zlo...
A este nieco...toto je verejne forum a kazdy si tu moze reagovat na ktory prispevok chce...pokial sa ti ten moj nepozdava tak ho necitaj a NEREAGUJ nanho...som tu clenom o nejaky ten piatok dlhsie ako ty, a som dokonca moderatorka (no neeze by som machrovala...ale davaj pozor na pismenka) :jazyk:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod mia1 » Pon 14.01.2008 10:58

Silwuska píše:Nechapem co sa rozculujes...pardooon velka pani...hlboko sa vam ospravedlnujem ze som si dovolila odpisat na vas prispevok...odteraz sa ta popredu opitam dobre?? :heh: sorry moe...how old are you?? :pac:

Nechapem co sa tu rozdrapujes...ja som tiez hovorila o granuliach...v granuliach tazko najdes nieco co mozno nazyvat "kvalita"...povedzme si ze hladas to mensie zlo...
A este nieco...toto je verejne forum a kazdy si tu moze reagovat na ktory prispevok chce...pokial sa ti ten moj nepozdava tak ho necitaj a NEREAGUJ nanho...som tu clenom o nejaky ten piatok dlhsie ako ty, a som dokonca moderatorka (no neeze by som machrovala...ale davaj pozor na pismenka) :jazyk:


Jediny kto sa tu rozdrapuje si ty! Tvoj nazor uz poznam, preto som chcela vediet aj nazor niekoho ineho. Co sa tyka mojho veku, staci si pozriet moj profil, ale ak s tym mas problem, tak mam 27 okov. A to ze si moderatorka mi je uplne jedno, takze vyhrazanie ti nepomoze.
mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod Silwuska » Pon 14.01.2008 11:18

Jak sa ja rozdrapujem?? to ze som ti napisala bola rozdrapovanie?

neny som bin ladin aby som sa ti vyhrazala (teraz nemyslim tohoto na fore :lol: )...to bolo myslene zo srandy...naznacuje to ten smajlik...

mia mas 27 rokov, ale zareagovala si jak podrazdene decko :pac:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod mia1 » Pon 14.01.2008 11:28

Tak vidis. S tebou sa neda normalne komunikovat. Vzdy musis na zaver podrypnut.
mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod Silwuska » Pon 14.01.2008 11:32

To nebolo podrypnutie...preto som sa ta pytala na vek...lebo si tak zareagovala...myslela som ze mas menej...

Podla mna je toto celkom normalna komunikacia
mia ...urcite nie to co sa nachadza vo vacsine granuli :jop:

A toto zbytocne podrazdena reakcia
Dakujem za odpved, ale pytala som sa Marca Varhola, nie teba. A bavime sa teraz o granuliach a nie o varenej strave. :hmm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod mia1 » Pon 14.01.2008 11:39

Hm, este som ti aj podakovala. No velmi sa ta to podla vsetkeho dotklo. Do teraz som krmila granulami James Welbelloved a zaujimalo ma co sa da kupit na slovenskom trhu. To je vsetko.
mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod mia1 » Pon 14.01.2008 11:44

mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re:

Poslaťod sybil » Str 27.02.2008 20:34

Iwka píše:V cesku viem o pomerne kvalitnych - Fitmin. Neviem, co je na tom pravdy, ze aj Ontario je z CR,nie z kanady.

Krmiva od Agrotrendu by som urcite medzi kvalitne neradila, keby si len vedel co tam pomelu... by si az :oo: :nechutne:

a ty to vieš,iwka? nechcem ťa spochybňovať,len neviem,či je to rečnícka ptázka,alebo či si skutočne informovaná.tak daj niečo ak to máš z prvej ruky
sybil
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod Babula » Štv 17.04.2008 9:37

inak by ma to tiez zaujimalo ... od AgroTrend mam aj ja granule pre
stenata a to len preto lebo chovatel krmil stymi granulami a bol velmi
spokojny, noo Bella to moc uz teraz nechce takze vacsinou varime alebo
davam ProPlan... ale fakt by ma zaujimalo ked o tom nieco vies totiz
na obale moc toho nenapisali co tam vlastne je :ua:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod Silwuska » Štv 17.04.2008 9:46

Skus to dobre pokukat na tom obale...byva to vecsinou zboku sakla...ale ak tam naozaj neny zlozenie, tak to uz radsej ani nekomentujem :pac:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod Babula » Štv 17.04.2008 9:53

pozriem sa hned vecer poriadne... ale to uz ani nedavam lebo odkedy sme ju doniesli tak
som pomaly ale isto presla na masko a tak to nechcela zozrat ... a inak aj ja obcas ochutnam
granule a tie boli take bezchuti :ua: takze som to prestala davat ... ale pozriem :no:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod bladedog » Štv 17.04.2008 23:21

PESO majú na obale zloženie a dávkovanie aj výrobcu takže pohoda sú na tom chované psy z chs: MALUMI a sú to Šampióni Slovenska ja tiež s tým kŕmim psa a som spokojný skúšal som už všetky možné značky a pes mi nemohol nabrať váhu mal som eukanubu pronature acana a nič s toho nezabralo a potom mi poradil kamoš majiteľ chs: MALUMI Miro Lupták tieto granule PESO a pes mi nabral váhu na 45kg a má peknú lesklú srsť. A keď sa to tak vezme každému psovi sadne iný druh krmiva tak treba skúsiť a nie hneď vravieť že je to odpad za par korún.
bladedog
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Banská Bysrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy