Granule vyrábané na Slovensku, resp. v Čechách

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Granule vyrábané na Slovensku, resp. v Čechách

Poslaťod prazo » Str 02.01.2008 13:50

Ahojte, v prvom rade by som chcel vsetkym dog priaznivcom na tomto fore zazelat ŠNR 08!

Chcel by som sa spytat ake mate skusenosti s granulami vyrobenymi u nas (resp. v Cechach)? Ja poznam akurat firmu Agrotrend ( http://www.agrotrendtn.sk/Psy_T_uvod_01.html ) a maju v podstate celkom slusny vyber kvalitnych krmiv ale uprednostnujem pre nasho psa tie lacnejsie krmiva od tejto istej firmy spolu s varenou stravou.

Myslim na to, ze slovenska firma, resp. firma z blizkeho okolia, dokaze urcite vyrobit granule lacnejsie ako firma, ktora ich dovaza par tisic kilometrov z Kanady alebo USA. A urcite kvalita, pokial sa nejedna o TOP z TOP nebude az taka ina, aj penazenka nebude taka vymetena po nakupe vacsieho mnozstva krmiva (granul) na dlhsiu dobu...

Vdaka
prazo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1
Bydlisko: Piestany

Poslaťod Iwka » Str 02.01.2008 14:44

V cesku viem o pomerne kvalitnych - Fitmin. Neviem, co je na tom pravdy, ze aj Ontario je z CR,nie z kanady.

Krmiva od Agrotrendu by som urcite medzi kvalitne neradila, keby si len vedel co tam pomelu... by si az :oo: :nechutne:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

granule

Poslaťod Tatiana » Str 02.01.2008 19:28

slovenske som videla v marketoch Novodog,Dogex a asi este nejake,ale to davaj radsej ceske stare znacky Propesko,Bono,Fitmin,krmili s nimi skor ako sa zacali dovazat ine,ak chces usetrit koruny tak asi toto,
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod LadyTrixiKe » Štv 10.01.2008 16:19

ja pouzivam ceske stenacie eminent a nemame problemy
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod Baarbora » Štv 10.01.2008 16:27

prazo píše:Chcel by som sa spytat ake mate skusenosti s granulami vyrobenymi u nas (resp. v Cechach)? Ja poznam akurat firmu Agrotrend ( http://www.agrotrendtn.sk/Psy_T_uvod_01.html )

s Agrotrend granulami mam skusenosti najma s konskymi,ale tie su teda perfektne. cas od casu sme si nechali doviezt aj pre psov(pri konoch mame dve rotvajlerky),myslim, ze nejake tie najobycajnesjsie,cena bola velmi dobra,granule nadherne vonali a psom veeelmi chutili.vzhladom na to,ze nam ich vozili len s konskymi,feny jedavali medzi tym aj ine,takze neviem posudit ako velmi su kvalitne.ale boli mi sympaticke :no:
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod mia1 » Štv 10.01.2008 16:43

Fitmin je podla mna na urovni Akany. Akurat ze Akana je predrazena, lebo to dovazaju z Kanady.
mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod Marco Varhol » Sob 12.01.2008 19:06

mia1 píše:Fitmin je podla mna na urovni Akany. Akurat ze Akana je predrazena, lebo to dovazaju z Kanady.
To vsak nie je pravda. Fitmin pouziva hydinove mucky co je mucka najlacnejsia na trhu. Takze porovnavat sa da napr. s Ankou . Acana pouziva cisto kuracie mucky i ked tie samozrejme nemaju pt60 ale ovela nizsie. Pozor na pouzite additiva podla ES v krmive. Bohuzial ochudzovadla a ich oznacenie sa nemusia uvadzat na obale. :ua:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod šeltie » Sob 12.01.2008 19:11

k českým krmivám by som pridala ešte jedno - calibra vyhrala som ich na preteku v čr a celkom sa mi pozdávaju :ha:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod Marco Varhol » Ned 13.01.2008 9:29

šeltie píše:k českým krmivám by som pridala ešte jedno - calibra vyhrala som ich na preteku v čr a celkom sa mi pozdávaju :ha:

Ono zalezi na tom co chces povazovat za kvalitu a co nie. Ak postacuje ked v krmive mas drůbeží maso a produkty drůbežího původu a vreco stoji 600,- korun tak ok. Vacsinou vsak taketo druhy krmiv maju raz tak nadnesenu cenu, ktora vobec nezodpoveda produktu a samozrejme brozury ohurujuce ake to kvalitne suroviny v krmive su. :smile:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 13.01.2008 18:32

Toto som dnes našla. Made in SK. Samozrejme najlepšie na svete. :hih:
http://www.shop.mraja.net/Krmivo/PESO
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod Amaguk » Ned 13.01.2008 18:34

Ktohovie,co je to za zazrak, ze neuvadzaju ani vyrobcu
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 13.01.2008 18:36

Amaguk píše:Ktohovie,co je to za zazrak, ze neuvadzaju ani vyrobcu


Jak, sak sa to volá PESO :jop: :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod Amaguk » Ned 13.01.2008 18:39

vyrabaju to z pesa??? :oo: :ha:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod ivana1 » Ned 13.01.2008 19:17

350 korun za 10 kil... to bude kvalita... :pac:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Granule Made in Slovakia

Poslaťod mia1 » Ned 13.01.2008 19:40

Marco Varhol píše:
mia1 píše:Fitmin je podla mna na urovni Akany. Akurat ze Akana je predrazena, lebo to dovazaju z Kanady.
To vsak nie je pravda. Fitmin pouziva hydinove mucky co je mucka najlacnejsia na trhu. Takze porovnavat sa da napr. s Ankou . Acana pouziva cisto kuracie mucky i ked tie samozrejme nemaju pt60 ale ovela nizsie. Pozor na pouzite additiva podla ES v krmive. Bohuzial ochudzovadla a ich oznacenie sa nemusia uvadzat na obale. :ua:



No hydinove a kuracie mucky, to je uz uplne jedno. Moji hafani hnackovali z Akany a strasne boli zaplyneni. :nie:
mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Ďalší

Späť na Granule a konzervy