Vegetariánske a vegánske krmivo

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Vegetariánske a vegánske krmivo

Poslaťod Lindchen » Štv 17.04.2014 12:58

Margita píše:http://www.direto.cz/Detail-zbozi/Croky-ryzove-krupky-pamlsek-pro-psy-40g-AMI/29696064/

ami dog,su aj granule aj taketo pamlsky,jednu dobu ich mavali v petcentrach,ale tam to vobec neslo,tie pamlsky som mala na skusku,ale ani potkany mi ich nechceli jest :lol: alergikom asi nic ine nezostava,

Alergik tie vege odmeny ozaj papá, ak žerie vege granule, tak nepohrdne ani týmto. Je už tak zvyknutý :smile: . Osobná skúsenosť. (Inak, chce ich aj mačka, len to nevie ukúsať :lol: .)
!NOVÁ UDALOSŤ! -->> Den plný praxe podle návodů Franty Šusty
this too shall pass
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lindchen » Pon 07.09.2015 7:22

Prosím o pomoc dogforakov. Keby ste náhodou niekde zahliadli konzervu Trainer Fitness 3 Vegetal, dajte mi prosím vedieť. Nikde som zatiaľ nenašla, aj tí, čo predtým mali, už nemajú. Nemusí to byť v SR, kľudne aj v zahraničí, ak by ste videli, budem vďačná, ak sa ozvete :yes: .

Vyzerá to takto:
Prílohy
vegetal.jpg
vegetal.jpg (22.61 KiB) Zobrazené 1023 krát
this too shall pass
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 07.09.2015 18:45

Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pon 07.09.2015 18:52

wow, vďaka, toto mi vôbec nenašlo :oo: . A vidím, že dodávajú aj do obchodov v Brne, tak keď pôjdeme, nakúpime :yes: .
Ďakujem ešte raz! :poklona:
this too shall pass
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 07.09.2015 19:05

Niet zac, to vies, googel je moj velmi dobry kamarat :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pon 24.02.2020 23:59

Takže nedobrovoľne dávam Lukullus Veggie, a teda nie som extra spokojná. Grancle sú strašne veľké a totálne tvrdé. Ako odmeny pri tréningu sú v podstate nepoužiteľné. V teplej vode z nich vznikne kaša, ktorá by nevadila, ale má konzistenciu kávovej usadeniny a tie "čiastočky" mi komplikujú život kvôli Arisovmu problému na záhyboch na papuli. :ach: Odpadu je podstatne viac a rýchlo z nich priberá. Vyrábajú sa len 5 kilové balenia, čiže furt objednávať nové, lebo majú krátku dobu spotreby.
Výhodou je to, že psovi chutia, nemá tráviace ťažkosti ani prejavy alergie, sú fortifikované B12 a dodávajú ich v celopapierovom obale.

Popravde, dúfam, že Trainer vymyslí spôsob, ako vtesnať do Vegetalu B12. To bol pôvodný problém a zrejme ho teraz riešia.
this too shall pass
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy