Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Bodreek

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Bodreek

Poslaťod pigie » Str 12.06.2019 11:16

wer píše:len ten fanklub a jeho vyjadrovanie ma zdviha zo stolicky... viac skodi, ako pomaha...

Tak nejak. Ja tiez nemam problem vyskusat akekolvek kvalitnejsie krmivo v tomto obdobi, ale...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod MisheliQ » Str 12.06.2019 11:32

Margita píše:Ja mám malé plemä a vadia mi tam tie vysoke blk

Môžeš kŕmiť nižšou dávkou :lol: Ale oproti Orijenu či Applaws, ktoré tu boli spomínané exorom, majú bodreek BLK o 10% nižšie. To sa mi práve nezdá veľa (a práve to sa aj riešilo, že je to % BLK nízke pri použití 56 % sušiny mäsa), koľko majú granule, ktorými kŕmiš?

Exor ok, vďaka za odpoveď, každopádne krmivu fandím (edit: a ten fanklub fakt viac škodí ako pomáha, toľko zbytočných kecov o závidení či dokazovaní toho kto je viac, aspoň keby niečo konštruktívne napísali k veci)
Caesar (15 r), Fergie (11 r), Aron (5 r)
foto (c) kennel de Bohemia Commander
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 12.06.2019 11:38

Offtopic: 26/15.
Ked bude viac receptur ja by som do
toho sla
Inak exor fakt ten fanklub robi viac skody ako uzitku,mne sa paci ze takéto krmivo Je a keď bude viac receptur a zložení za tu cenu,tak super
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Str 12.06.2019 12:57

Z tohto mi je fakt smutno. Nie slovenské krmivo je zlé, ale tieto slovenské doťahovačky.

Kŕmim rastlinným Trainerom, pretože si toto krmivo vyžaduje zdravotný stav psa. Kebyže sem príde výrobca Traineru, asi tu dostane väčší hejt ako ty, Exor. Robí si z toho Trainer niečo? Nerobí. Na čo je toto dobré? Máš svoju receptúru, veríš jej, pracuj poctivo a svojich si nájde, ako si aj iné krmivá našli.
Cieľovku máš ujasnenú, cenu tiež, vieš odkiaľ más suroviny, to je tvoje svedomie a práca. :nwm:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Str 12.06.2019 13:52

Lindchen píše: asi tu dostane väčší hejt ako ty, Exor

jaky hejt dostal ????
precti si, kdo zacal s osobnima urazkama…
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Str 12.06.2019 14:12

No veď práve píšem, že väčší a nie toto, čo sa napísalo jemu. Asi som sa zle vyjadrila.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Str 12.06.2019 14:17

Lindchen píše:a nie toto, čo sa napísalo jemu

Offtopic: ono to skoro vypadalo, ze ho litujes :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Str 12.06.2019 14:21

Offtopic: Lindi puk reagoval az na to, co napisal exor. Precitaj si predsa prve prispevky. Puk nenapisal najskor nic konkretne, co by nebol napisal aj niekde inde. Jeden moze a druhy nie? :nwm:
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Str 12.06.2019 14:24

A tých kopacov vysmievacskych si sem naozaj zavolal sám.
Zaujímavý marketing, predstaviť nám značku tým, že nám tu všetkým poriadne vynadate do luzrov čo nič nedokázali, to sa hneď všetci pohrnieme nakupovať :jop:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Str 12.06.2019 14:37

MisheliQ píše:Offtopic: Lindi puk reagoval az na to, co napisal exor. Precitaj si predsa prve prispevky. Puk nenapisal najskor nic konkretne, co by nebol napisal aj niekde inde. Jeden moze a druhy nie? :nwm:

Nerozumiem. :nwm:
A čo ja píšem, že je v rozpore s týmto? Asi ma dnes moc ľudí nepochopilo. :heh:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 12.06.2019 14:40

Offtopic: Ja ta chapem Lindi, ak ti to pomoze
Inak sa mi velmi paci nazov tych granul. Prislo mi to sympaticke, aj ked sa priznam, ze mi to nedoplo na uplne prvy krat, lebo ved slovencina :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Str 12.06.2019 14:47

Offtopic: Mimo osobného sporu medzi pukom a exorom, kto ešte krmivo hejtoval?
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Str 12.06.2019 14:59

MisheliQ píše:Offtopic: kto ešte krmivo hejtoval?

Exor a jeho druzina ?? :ha: :lol:
Jeste mi teda chybi prohlaseni, ze na 1kg techto granuli bylo pouzito min 2,5 kg cerstveho "masa" a reklama bude komplet!
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod jarka.covaci » Str 12.06.2019 18:23

Čo ide spln ? Puk Fun Klub si ide honiť ego ?
Ani si vo svojej úbohosti žiaľ neuvedomujete, ako veľmi klesáte. Zabudla som prečo som odišla z tohoto fóra, a začínam si spomínať. :pac:
jarka.covaci
Okoloidúci

Poslaťod Exor » Str 12.06.2019 21:26

Napíšem to ešte raz - vy ste nevidel a nečítali, čo bolo predtým. Ano, teraz to možno vyzerá, že Puk ani nehejtoval, ale opak je pravdou. On spochybnil výrobcu a to mi vadí, pretože ten výrobca je poctivý a spochybnil deklaráciu receptúry. Predchádzala tomu siahodlhá debata s nadávkami a osobným osočovaním v štýle, ako tu aj Puk napísal, že ja nemám krmivá vyštudované, čo si to dovoľujem vôbec niekomu niečo radiť, ako môžem zostavovať receptúry a že teda na neho sa nechytám. Pritom ja som poslal screeny Pukovych rád, kde iba kopíroval vyjadrenia Marca Varhola z tohto fóra. No tak taký expert, môže byť každý, kto vie urobiť CTRL+C. Ja som to krmivo zostavil s 300 chovateľmi a 200 kynológmi, o čom vie poslať dôkazy. Navyše výrobca má vlastných výživárov a veterinárov. Len aby bolo jasné. A práve toto spochybňovanie ma dostalo do otáčok a od toho momentu ste to videli vy.

Túto našu prechádzajúcu diskusiu sledovalo asi tridsať ľudí a keďže som následne Puka zablokoval na FB, diskusiu presunul sem a aj tí niektorí ľudia sa presunuli sem. Bez toho, aby som ich volal. Diskusiu sledovalo mnoho ľudí, ktorí ma na to upozornili, že to tu je a niektorí z nich tu boli na fóre celú dobu, jedna z nich je tu aj moderátorka, len už tiež zabudla svoje údaje, iní dlhoroční chovatelia, športovci,... Takže teraz to vyzerá, že som sem ja niekoho povolal, ale nie je to tak.

Elis - osobné urážky som akože začal ja? :jop: to nemyslíš vážne. Ja som napísal, že je distribútor a kde chodí, tam začal krmivo ohovárať. Nazval som ho Zolko. On mňa následne nazval Truľko... takže si to prečítaj ešte raz, kto koho. Ja som sa držal veľmi, ale aj tak tu vidíš len zlomok toho, čo bolo predtým. Je to presne ten štýl, ako aj tu písal, že som z Komjatíc, odkiaľ pochádza minister Jahnátek... to už je len inteligentná urážka. :jupi:

Keby sem prišiel predajca traineru? Predajca Traineru je tu celý čas a všetci ho poznáte. A práve preto nemá kto to krmivo hejtovať. :no:

Každopádne ďakujem všetkým za tie posledné pozitívne slová. Kto ma pozná vie, že mám trpezlivosti až až a že som flegmatik, až melancholik. Ale urážať jediného slovenského výrobcu, urážať naše plemeno a jeho šľachtiteľov, to si skrátka nenechám. Hlavne ak ide o skrytého predajcu dvoch značiek, treba to napísať. Pretože inak by to vyzeralo, že to krmivo kritizuje objektívne. On ho ale kritizuje len preto, lebo sa mu darí.
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy