Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Royal Canin

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Royal Canin

Poslaťod quicky6 » Sob 15.03.2014 14:46

Ahojte, ja mám doma 8 mesačného čistokrvného špringeršpaniela. Doteraz som kŕmil RC medium junior, nemá s nimi žiadne problémy, ale po čítaní viacerých príspevkov, by som rád prešiel na niečo iné. Varím mu aj maso, takže sa to strieda.
Vedeli by ste mi poradiť, či je pre toto plemeno vhodná Acana puppy junior? Alebo niečo iné?
Diky
quicky6
Okoloidúci

Barfer.sk

Poslaťod chvd » Pon 05.05.2014 15:50

quicky6 píše: Alebo niečo iné?
Diky

Ano, něco jiného.
Například maso, příloha.
chvd
Okoloidúci

Poslaťod kaciatko2121 » Ned 21.09.2014 21:10

Ked mi kamoska o tychto granuliach rozpravala, tak sa mi nechcelo verit, co uz obchodnici nevymyslia :pac: http://www.royalcanin.cz/psi/lifestyle/urban-life.html
''Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.''
''Dejiny sú naplnené príkladmi o vernosti psov viac, ako o vernosti priateľov.''
kaciatko2121
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Barbor » Ned 21.09.2014 21:41

:ach: :ach: :ach: neviem ci sa mam smiat alebo co...
Ja stale celkom nerozumiem ako moze na niekoho takato reklama učinkovat?
Som stastna ze krmim masom :ach:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Marco Varhol » Pon 22.09.2014 9:07

Reklama mi nevadi. Tu v dnesnej dobe treba chapat ako antireklama. Skor je zarazajuce, ze oficialne stranky CZ a SK si dovolia pozmenit zlozenie a tym svoje krmivo zlepsit. Ono totiz dehydratované kuracie proteíny nie su dehydratované hydinove proteiny. A zaroven vyraz v slovencine je nespravny, pretoze toto je uz nazov z analyzy a vzhladom na zistovanie metodiky obsahu N-látok je spravny vyraz dusikate látky pripadne bielkoviny - obsah N-látok (Nx6,25).

Takze spravny a spisovny nazov by mal byt dehydrované (nie dehydratovane) hydinové bielkoviny.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod ivuso » Str 11.02.2015 17:32

Ahojte. Tak ako je to s tým RC ? Mám malého rotvajlera. Kúpil som mu Royal Canin Maxi Junior. Dá sa tým kŕmiť ? Alebo odporúčate niečo lepšie ? Na BARF si netrúfam. Chcel by som pre neho niečo naozaj kvalitné. Peniaze úlohu nehrajú (samozrejme nie 100€ za 15kg).

Ďakujem
ivuso
Okoloidúci

ROYAL CANIN nemecký ovčiak adult 12 kg

Poslaťod andreastopka1 » Str 24.10.2018 18:41

Ahojte, otázka je jednoduchá! :smile: Vedeli by ste mi poradiť, kde zoženiem dané krmivo výhodnejšie ako za 49 Eur. Toto je zatiaľ top čo som našla. :) Rada si vypočujem aj alternatívne krmivá k tomuto. V princípe vyhráva, samozrejme, kvalita nad cenou. Ale keď už kvalitné, tak vo výhodnej cene, preto sa pýtam :) Andrea
Naposledy upravil elfinka dňa Pia 26.10.2018 13:10, celkovo upravené 2
Dôvod: Odstraneny pokus o nedovolenu reklamu
andreastopka1
Okoloidúci

Poslaťod Vikiki22 » Pia 26.10.2018 11:53

:lol: Odporúčam sa popozerať po krmive, ktoré obsahuje aspoň nejaké mäso.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Re: ROYAL CANIN nemecký ovčiak adult 12 kg

Poslaťod martin_s » Ned 28.10.2018 18:37

andreastopka1 píše:V princípe vyhráva, samozrejme, kvalita nad cenou. Ale keď už kvalitné, tak vo výhodnej cene, preto sa pýtam :) Andrea
Tak preco potom RC?
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Hafino97 » Ned 04.11.2018 21:30

Môj pes tiež žerie royal canin, popritom mu dávam aj surové mäso, ale niekedy mám dojem, že RC sa nevie dožrať a chutí mu viac, ako mäso.
Hafino97
Okoloidúci

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy