World of Warcraft

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

World of Warcraft

Poslaťod spiderus » Pia 18.06.2010 20:34

Ahojte hra tu niekto wow ?
spiderus
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: World of Warcraft

Poslaťod Basha » Sob 10.07.2010 23:50

Nehram, neplanujem, ale rok som byvala s troma zavislakmi na private co to hrali - hlavne jeden :lol: ze vraj je to strasne "navykove" a videla som aj na vlastne oci :heh: ako o siestej rano, ked som sla so spolubyvajucou do skoly, tak spolubyvajuci si ani nevsimol, ze ideme a zdravime ho, len bol sklopeny nad notasom a mal uplne nepritomny pohlad :lol: potom o par hodin budicek - ked nemal skolu a sup ho opat hrat...
Inak ak niekto videl jeden diel southparku - make love not warcraft - tak to je akoby podla mojich spolubyvajucich spred dvoch rokov :lol:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Poslaťod Nyssa » Ned 11.07.2010 10:13

Jo, je to hrozne návykové :lol: kedysi som nadávala kamošovi, ako tú hlúposť môže hrať, pár týždňov na to som sa správala ako popisuje Basha :heh:
a musela som prestať, lebo mi to doma net nezvládal, i keď, na druhej strane je to dobré, aspoň mám veľa času na všetko...
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: World of Warcraft

Poslaťod spiderus » Pon 12.07.2010 10:02

ja to stale hravam :D ale niekedy ani nemozem :ua:
BRAT: Vypadni odtial !!!
:ach:
spiderus
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: World of Warcraft

Poslaťod Basha » Pon 12.07.2010 22:41

Co aj on hrava? :lol: este som si spomenula aj jedna kamoska z gympla - tiez mi spominala ako zacala hravat, ako sa stala mierne zavislou a ako to potom uplne vazne brala....
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Poslaťod spiderus » Str 14.07.2010 11:58

on to nehrava :D

ale... hraju to 2 bratranci , krstny, 6 spoluziaci a este taki 8 co poznam :heh:

a niekedy dokonca aj moja 5-rocna sestrenica :heh:
spiderus
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: World of Warcraft

Poslaťod Mackie » Str 14.07.2010 12:17

podla mna WoW nie je hra, je to zivotna filozofia, smer
preto som hrat nezacala ani nikdy nezacnem, pre istotu, a uprimne lutujem ludi, ktori tym ziju na full time
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: World of Warcraft

Poslaťod Nyssa » Str 14.07.2010 12:28

WoW nie je hra, je to zivotna filozofia, smer

:jop: presná definícia wow-ka :aaa:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: World of Warcraft

Poslaťod Vevinka » Ned 15.08.2010 22:26

ja to hravam tu, a je to tam super... tam si mozte aj kupit nejake veci ktore vam chybaju,priamo od admina :lol:
http://wow.gamesites.cz/
Obrázok
Vevinka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 776
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: World of Warcraft

Poslaťod Nyssa » Ned 15.08.2010 22:46

čiže hráš na neofiku servri?
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: World of Warcraft

Poslaťod Vevinka » Ned 15.08.2010 22:54

ano preco? :nwm:
Obrázok
Vevinka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 776
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: World of Warcraft

Poslaťod Nyssa » Ned 15.08.2010 22:59

ad 1 osobne som proti neofikom. blizzard tiež musí z niečoho žiť (ok, zarábajú nemalé peniaze, ale my ostatní sme si za to platili)
ad 2 pre teba podstatnejšie - neofik je :prd: môže kedykoľkvek padnúť a už nikdy nenabehnúť, čiže celá "práca" tatam. Nemáš všetky otvorené možnosti ako na ofi servri a hlavne - kým si nehrala na ofiku, nevieš, čo je naozaj WOW :joint:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: World of Warcraft

Poslaťod Vevinka » Ned 15.08.2010 23:29

mhm moj frajer je admin,vsetko mu to tam patri,a ten jeho server je dost kvalitny.. sa tam spytaj ludi kolko krat, alebo ci im to vobec padlo :no:
najprv si zisti ako su riesene free serveri a potom plac :plac: a o tych zevraj padoch servera - zobud sa :hi:
Obrázok
Vevinka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 776
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: World of Warcraft

Poslaťod diusqqa » Ned 15.08.2010 23:36

moj priatel to hrava a mne to uz ide na nervy :nie: :nie: presedi za tym celu noc a potom vyspava do obeda do 16-tej :lol:

mna nikdy take hry netahali :no:
diusqqa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 100
Bydlisko: Košice

Re: World of Warcraft

Poslaťod Vevinka » Ned 15.08.2010 23:48

to su chlapi :lol: to kazdy ktory hra pocitacove hry :lol: :lol: :lol: :lol:

Offtopic: inac ako si natom ohladne malinkej? :plac:
Obrázok
Vevinka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 776
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Ďalší

Späť na Hry