World of Warcraft

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: World of Warcraft

Poslaťod Nyssa » Ned 15.08.2010 22:56

Vevinka píše:mhm moj frajer je admin,vsetko mu to tam patri,a ten jeho server je dost kvalitny.. sa tam spytaj ludi kolko krat, alebo ci im to vobec padlo :no:
najprv si zisti ako su riesene free serveri a potom plac :plac: a o tych zevraj padoch servera - zobud sa :hi:

vevinka, absolútne nerozumiem tvojmu opäť raz agresívnemu tónu. napísala som ti svoj osobný názor a wowko som hrala dosť dlho na to, aby som ho mohla mať. mám kamošov, ktorí hrali najprv na ofiku, potom na neofiku, ale nakoniec po všetkých peripetiách radšej znova prešli na ofik. ale vieš čo, prepáč, že som si dovolila sem niečo napísať :pac:
Offtopic: vieš reagovať aj normálne alebo vždy len útokom, ak ti niekto protirečí? :ach:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: World of Warcraft

Poslaťod Vevinka » Ned 15.08.2010 23:37

prepac,len ja som myslela ze ides urazat chapes... :nwm: kaslime nato :no: sa tu nebudem koli nejakej hre hadat :poklona:
Obrázok
Vevinka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 776
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: World of Warcraft

Poslaťod KatuSh_3 » Pon 16.08.2010 8:16

Ja som hrávala wow ale už neviem na akom serveri ani nič .. moc som sa do toho ani nerozumela brat to nainštaloval a ja som hrala :lol: .. ale potom mi to vymazal :plac: .. vraj som na tom bola na tom závislá ..(možno trošku hej :lol: ) vtipné na tom je že mne to hrať zakazuje ale on to hráva :hmm: .. prečo som ja mladšia ako on ? :nwm: :plac:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: World of Warcraft

Poslaťod KatuSh_3 » Pon 16.08.2010 8:23

inak aká je vaša oblúbená postava ? (za ktorú najčastejšie hrávate?) .. ja som mala najradšej ked som hrala za človeka priestku .. :no:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: World of Warcraft

Poslaťod Nyssa » Pon 16.08.2010 8:29

frakcia Horda, postava Blood Elf - Warlock, primárne affliction :no:
a druhá bola druidka healerka
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: World of Warcraft

Poslaťod Iwka » Sob 21.08.2010 16:16

Ja som bola Night Elf - Hunterka a Undead - rouge
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: World of Warcraft

Poslaťod Kulunuru » Pia 15.04.2016 13:00

Wowkari na dogfore! :lol: Wowko a hafani. To je aka kombinacia. :smile: Ja som WoWko nehraval ale drtil som ine MMORPG - Lineage 2, neskor Aion a trochen aj Guild Wars 2. :smile: Prirodzene odkedy mam Harika (plus ine konicky), na MMO-čka uz nie je cas.
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: World of Warcraft

Poslaťod Tiaali » Pia 15.04.2016 22:53

Offtopic: Guild Wars 2 ma drží doteraz :lol: pre mňa jedna z najzaujímavejších hier, keď ma wowko nejak prestalo až tak brať som tak nejak prirodzene presedlala na gw2 :smile:
Tiaali
Junior
 
Príspevky: 311

Re: World of Warcraft

Poslaťod Kulunuru » Sob 16.04.2016 19:06

No teda, ze tu clovek stretne aktiv hracku GW2, to by som teda necakal. :yes: :jop:

Ja sice uz nehram, ale aj tak ma to celkom potesilo. Ktovie, mozno sa k tomu niekdedy vratim ... Ja som hraval na Aurora Glade v guilde Holy Warriors, ty posobis kde? Hra ako taka ma prestala bavit aj ked teda co sa tyka hratelnosti je spickova. A za tie prachy a bez poplatkov ... luxus.

Mna v endgame iritovalo to, ze ked so dosiahol lvl 80 a siel WvW, nic ma nemotivovalo hrat dalej, nevidel som ziadny realny progress vyvoja charu. Napriklad rozdiel medzi exo lvl 80 gearom a legendary mi prisiel minimalny. Rovnako dungove sety a podobne. A ja som typ hraca, ktory ma rad dobry equip a hlavne, equip pri ktorom citit rozdiel. Tu mi to chybalo. Ascended sperky boli sice lepsie ale to mi prislo malo ... Prislo mi to cele iba o skinoch. A to ma velmi nebralo. Nieze by som mal rad system kde je equip viac ako skill ale tu mi citelne lepsi equip naozaj chybal. Inak super hra.

Ako sa zmenilo WvW s prichodom HoT? Su tam nejake zmeny? Okrem novej mapy alebo tak ... ? A co gear, nejake nove, lepsie sety pripadne grade? Nechce sa mi to googlit ... :heh:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: World of Warcraft

Poslaťod Tiaali » Ned 24.04.2016 1:51

hups mi tu tá odpoveď nejak ušla bez povšimnutia :smile:
hrávam tiež v Aurora Glade, ale hej s dosiahnutím lvl 80 to nejak upadá celkom, ja som mala chvíľu pauzu, ale pred časom som sa k tomu vrátila a rozbehla piatu postavu od začiatku, takže k lvl 80 mám ešte ďaleko, tipujem, že potom to opäť na nejaký čas prestanem hrať nech zabudnem storyline jednotlivých postáv :lol:

Čo sa upgradu týka, pomenilo sa toho celkom hodne a podľa môjho skromného úsudku k lepšiemu, aj keď už do toho až tak nevidím, ale gear sa hodne zlepšil :smile:
Tiaali
Junior
 
Príspevky: 311

Predchádzajúci

Späť na Hry