PC hry

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: PC hry

Poslaťod denyho slniecko » Pon 12.12.2011 22:18

Kokso tie tri dni čo to hram som hrala dokopy asi 12 hodín. Už som level 30. :aaa: :aaa: Ako ja niesom maniak. :aaa:
Kamaratka to hraje dva roky a je 61. :aaa: Bacha ľudia čo máte radi akčné hry. Je to veľmi ale veľmi návykové. Je to ako droga. :aaa: :aaa: :aaa:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: PC hry

Poslaťod petern » Uto 27.03.2012 13:27

:D PC nemam ale PS3 :D Tam hram God Of War, Uncharted, Sims 3, NFS...
petern
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21

Re: PC hry

Poslaťod JANULIK2008 » Str 04.04.2012 16:24

Ja zbožňujem The Sims 3. Môžem to hrať aj celé hodiny :D Nikdy ma to asi neomrzí. :D
A bude to znieť čudne ale na to, že som dievča tak hrávam aj Call Of Duty, Hitman (ten je najlepší :D), Need For Speed, GTA, Brothers in Arms. :D Také na odreagovanie. :D
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek.
Obrázok
JANULIK2008
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Košice-Šaca :)

Re: PC hry

Poslaťod Niqi & Kora » Štv 05.04.2012 1:13

moja oblubena je World of Warcraft :lol: mozem sa potlapkat po pleci a povedat si, ze uz niesom maniak :lol: uz si to nikdy nenainstalujem do pc
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: PC hry

Poslaťod Nanda » Pia 06.04.2012 19:46

Hrávam hřebčín ale už nie tak často :no:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: PC hry

Poslaťod Zuzana_ružomberok » Sob 08.09.2012 17:20

moja obluubena je heroes of the might a magic 4
Zuzana_ružomberok
Nováčik
 
Príspevky: 33

Re: PC hry

Poslaťod Madnesska » Sob 06.10.2012 13:36

World of warcraft :D a všetky hry s koníkmi :D samozrejme Sims :D Need for speed a tak :yes:
Madnesska
Snoopy
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Veľký Krtíš

Re: PC hry

Poslaťod harexkal » Pon 11.03.2013 19:39

Jedine DOTA 2 :joint:
Staff/pitt krizenec Tyson 4,5 mesciaca sikula je to :}
harexkal
Snoopy
 
Príspevky: 103
Bydlisko: Nitra-DOlne Obdokovce

Re: PC hry

Poslaťod Whip it » Str 26.11.2014 14:35

Eeeh, hravate niekto Team Fortress 2 ?
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: PC hry

Poslaťod Kulunuru » Pon 26.01.2015 14:39

Ej, vidim ze hracov je tu celkom dost :smile: A aj vyber hier je cekom pestry ... Minecraft, WoWko, Team Fortress, CS ...

Minecraft sme s brachom svojho casu hodne hravali, nezabudnutelne momenty boli ked sme znacnu cast sveta poprepajali zeleznicou (ja som vseobecne maniak do zeleznice a vlacikov) a v kazdej casti sveta sme si budovali sidla a postupne expandovali ... ja som dokonca vybudoval aj kolosalnu atomovu elektraren ktora mala aj "funkcny" reaktor ktory tvorili dva prudy lavy ktore sa zbiehali do sklenenho reaktora a samozrejme nechybalo chladenie vodou ... a podotykam ze vsetko sme robili v Survival mode a nie v Creative. Proste super zabava to bola :yes:

Taktiez som isty cas hraval MMORPG Linegae 2 ktoremu som dost prepadol a dlho to bola jedina hra co som hraval. Ale ta komunita ktora sa na nasom serveri utvorila bola (vo vacsine) super. Caste boli takmer mozno az kultove stretka v Ceskej Pivnici kde sme sa strevali so spoluhracmi zo Slovenska a z Ceska ... ved hraci MMORPG, napr. hraci WoW kuzlo stretiek urcite poznaju.

V sucasnosti rekreacne hravam Guild Wars 2 pripadne Day Z ... Specialne Day Z povazujem za absolutne najlepsiu survival hru aka existuje. Ak nepocitame technicku stranku - zatial je hra vo vyvoji a je na urovni pokrocilej alpha verzie. Inak ide o absolutnu spicku v hrach vseobecne. A na disku mam uz dva mesiace nainstalovany Alien Isolation, co je atmosfericky survival horor. Alien univerzum myslim predstatavovat netreba. Uz nech sa do toho zahryznem.

Inak ma z casu na cas pohlti nejaka narazova kratkodoba mania ako napr Train Simulator ( vlaciky ja rad :lol: ) alebo nejaka ina pecka ... Akurat teda ze v sucasnoti uz hram ovela menej ako pred par rokmi. Takze nestiham uz hrat kazdu hru co za to stoji ... Ale pozname to, vynimocne pride nejaka super "parba" a nie je problem presedet vikend za PC ze :heh:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: PC hry

Poslaťod gandalf » Str 05.08.2015 19:20

Typy na 10 zaujímavých hier, v ktorých sa dá nájsť akási enviro tematika, recenzie sú trošku kontroverzné, ale možno sa v nejakej milovník psov nájde :ha:
http://neanderthal.blog.sector.sk/blogc ... listov.htm

ale kto si chce úplne vypláchnuť hlavu hrou, pri ktorej netreba rozmýšľať, nech skúsi Goat Simulator
http://www.databaze-her.cz/hry/goat-simulator/
gandalf
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Bydlisko: Bratislava

Re: PC hry

Poslaťod Kulunuru » Str 11.05.2016 14:14

SOMA a Black Desert Online. Ani jednu nehravam ale zato ich mam pripravene na ploche! :haha: Ale urcite si ich zahram! :lol: Ako s hracom to ide so mnou dolu vodou. :ua:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: PC hry

Poslaťod Kulunuru » Pia 13.05.2016 18:24

Viem ze v tejto teme to bude tazka samomluva (monolog) :haha: Ale tuto noc nam vychadza DOOM 4! Som zvedavy akym smerom ho posunuli. Ci zachovali atmosku, kvalitny gameplay alebo to zprasili. :yes:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: PC hry

Poslaťod Kulunuru » Pia 27.05.2016 12:28

Dalsia hracka do DF zoznamu hracov resp. hraciek! Parada. :smile:

Takze, Darcia zaujalo ma ze hravas MMORPG aj MOBA. Uff, hravat jedno aj druhe, to si neviem casovo predstavit. Ako to davas casovo? A so psikmi este? Daj recept, pouzijem, podakujem. :lol:


MOBA hry ma nikdy nejak nebrali ale ako vedia byt magneticke, to uznavam. Ja som iba chvilku lameril v LOLku, hral som par zapasov s Akali, to mi odporucil bracho, vraj bola v tom case OP tak som skusal s nou. :heh: Par killov som dal ale zvacsa som cakal na respawn :lol: Sympaticke mi bolo aj Heroes of Newerth ale k tomu som sa nedostal kedze som drtil ine veci ...


Ale to dolezitejsie - ake MMORPG hravas? To je silna vec, stretnut aktivneho hraca / hracku na DF. Uz Nysse som hovoril ze si ju ako hracku musim hyckat, uz ste dve. :lol: Tych MMORPG ale nie je tak vela, som strasne zvedavy co drtis. Aion? Lineage 2? EVE Online? Black Desert? Guild Wars 2? ... neviem sa dockat. :aaa:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: PC hry

Poslaťod Darcia » Sob 28.05.2016 11:42

Jednoducho, nic nehravam tak ze by som tomu prepadla, prioritizujem. Plus moje timy pozastavaju z tychto ludi (zaleziac od hry sa prestriedaju): moj priatel, jeho brat, moj brat, obcas moja mama. Takze mimo herneho casu je to aj partnersky a rodinny cas trochu. A ked nemozes tak povies ze nemozes a nik nie je nastvaty. A teda teraz fakt vacsinou uz len MOBA preto lebo to dokazes vypnut dost lahko po relativne kratkom case. MMORPG Guild Wars 2 ale...uprimne uz ani neviem ci to zapnem este.
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hry