Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod wer » Uto 12.07.2016 9:51

Offtopic: preeesne tak to vnimam :jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod Bára » Uto 12.07.2016 9:52

Veď kľudne, nikde netvrdím, že nie :nwm: Aj obyčajným mobilom sa dá spraviť pekná a nápaditá fotka, len.... :no:
Mne je v zásade jedno kto aké fotky pridáva. Pre mňa je to zaujímavé preto, že sa stanoví téma a môžem skúšať, učiť sa (keďže len začínam fotiť)
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod clupko » Uto 12.07.2016 10:06

beriem to tak, ako Bara :nwm: povodna myslienka tejto sutaze vznikla tak, ze som si vsimla, ze vela ludi tu rado foti a chce sa ucit fotit lepsie. a to sa nenaucia inak, nez ze budu fotit a skusat nove veci. a mozno prave zadanie zaujimavej temy - ako minule bokeh - donuti ludi cielene skusat odfotit nieco prave tou zadanou technikou, stylom, ...
teda nechcem povedat, ze ked niekto nema zrkadlovku, nemoze sa zucastnit. ale proste ide aj o to prevedenie. preto pridavame aj tie exify - je to moznost ako sa nieco nieco od inych naucit, odkukat, vyskusat take nastavenia, alebo sa pytat, preco to bolo fotene takto, co sposobilo ten efekt na fotke, a podobne.
rozumieme sa? hocikedy spravis "cvak". ale v ramci tejto hry skusis ten "cvak" spravit tym zadanym stylom. aj ti, co cvakaju len tak pre radost, sa asi chcu zlepsovat v tom cvakani, ked sa zucastnuju :no: tak tu maju moznost :foto:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami


Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod wer » Uto 12.07.2016 10:10

hej, ale tymto ste odradili asi viacerych... a pritom - ved nech sa zucastnia - osobne si rada pozriem aj take "obyc" fotky, psiky obcas vedia pobavit. a ani nemusia hned vyhrat, mozno im o to ani neslo. :nwm: pozicia fotografov nijako ohrozena nebude... a ani ucenie uceniachtivych...
len tych prispievajucich fotografov "ozajstnych" je naozaj malo, tak aby to nezakapalo...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod clupko » Uto 12.07.2016 10:14

ale tu nejde o ziadne pozicie. hocikto moze prispiet. celu debatu som rozputala len tym, ze som podotkla, ze kedze ide o fotosutaz, kvalita fotky je tiez meradlo :nwm:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod majjuna25 » Uto 12.07.2016 10:21

Offtopic: Aj cvakači sa môžu zlepšovať a učiť sa nové veci. Ja som foto ešte žiadnu nepridala, ale naučila som sa, čo je bokeh :lol: Dokonca som aj googlila, ako ho spraviť, zistila som, že to nie je v mojich silách a tak som len obdivovala fotečky ostatných :lol: Táto súťaž môže byť pre niektorých fakt prínos :no: :yes: Už som zvedavá na tému deviateho kola :lol: :jupi:

Offtopic:
clupko píše:celu debatu som rozputala len tym, ze som podotkla, ze kedze ide o fotosutaz, kvalita fotky je tiez meradlo :nwm:

:yes: súhlas. Pri hlasovaní by sa kvalita mala zohľadniť. Len to je pre mňa (a dúfam, že v tom nie som sama :lol: ) prúser, ja kvalitu posúdiť neviem, fungujem v štýle páčí-nepáči. Ak to nie je vyslovene rozmazaná machuľa, je pre mňa všetko kvalitné :lol: :hi:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod erik70 » Uto 12.07.2016 10:55

Takže:
1. Bára
2. Clupko
3. Kulko
:jop:
erik70
Snoopy
 
Príspevky: 130

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod Margita » Uto 12.07.2016 12:29

kulu :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod akuk » Uto 12.07.2016 12:47

clupko :smile:

a keby nebolo rozpatlania :lol: naspodku za povinne, tak ma chytila Aris
lubim šišnute zvieratka
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1054

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod kives » Str 13.07.2016 15:37

som to prešvihla :ua:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod clupko » Str 13.07.2016 16:00

vlastne nie, lebo hlasovanie je az do zajtra :lol: ale uz bezi aj dalsie kolo zaroven :joint:
edit: jaj, ak si myslela ucast v sutazi, tak to hej
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod Kulunuru » Str 13.07.2016 16:06

Kives, na dalsie kolo je viac casu, mozes "zabojovat" :smile:

A ja este takto spatne podakujem Margite a Buchti za hlasy, vdaka dievcence. :hi: :smile:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod kives » Str 13.07.2016 17:45

ja som mysllela hllasovanie. do súťažš by som mala len psa sediaceho v kadi s vodou :lol: .
ale téma 9. kola sa mi zapáčila, akurát, že môj je už kastrovaný :heh: :jazyk: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod Buchťa » Str 13.07.2016 18:24

Kulunuru píše:A ja este takto spatne podakujem Margite a Buchti za hlasy, vdaka dievcence. :hi: :smile:


Buchťa, že díky. Opravdu mám radši momentky, né aranžmán :angel: . I když ta Bářina fota byla také :jop: .
A děvčetem jsem byla kdysi dávno :jazyk: . Teď jsem již fosílie, pamětník, pohádkář a podobně :haha: :haha: :haha: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hry