Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod wewerica » Uto 12.07.2016 8:25

Ja davam tiez hlas Bare, nielenze je fotka super, ale klobuk a zabky su mojho majetku :heh: :heh:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod clupko » Uto 12.07.2016 8:30

Bara :jop:

Offtopic:
Kulunuru píše:... kedze Stano urcil ako jedno z kriterii kvalitu. :ahoj:

len k tomuto, podla mna idea fotosutaze je, ze ide aj o kvalitu. cize by som to neformulovala ako ze "stano urcil". keby slo len o temu fotky, je tu na to ina hra :no:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod wer » Uto 12.07.2016 8:38

Offtopic: tak ale tym padom sa ten okruh velmi uzatvara. :no: kolko vas je tu? pat? :nwm: je jasne, ze akasi tazko rozoznatelna smuha nema sancu, ale podla mna preco by nemohla vyhrat aj menej kvalitna fotka, ale s dobrym napadom? ja som to osobne brala tak. zaujimava, putava fotka sa da urobit aj mobilom, ale kvalita je nula nula nic. ani ta tema predytm sa mi nepacila - lebo podmienkou bol dobry objektiv... takych tu je malo. aj teraz bolo malo sutaziacich, tak neviem, ci to chcete takto :ua:
a mna aj barina fotka zaujala skor nametom, ako "kvalitou" (tym nechcem ale povedat, ze nie je kvalitna :heh: )
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod Aris » Uto 12.07.2016 8:41

Bára :jop:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod Kulunuru » Uto 12.07.2016 8:55

Offtopic: Wer, urcite moze vyhrat aj menej kvalitna. Kludne aj mobilovka. Technickou kvalitou sa napriklad taka mobilovka nikdy nevyrovna fotkam spravenym s dobrym sklom ale ked je dobry napad a prevedenie nie je uplne tragicke, kludne moze. Staci super vyraz psa, v spravny cas zachytena situacia, zabavna pointa ... cokolvek. A presne z toho dovodu som nedal hlas Bare ktorej fotky su kvalitne a krasne ale Margite ktorej fotka ma proste viac pobavila aj ked je menej technicky kvalitna. :smile:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod wer » Uto 12.07.2016 8:59

Offtopic: hej, tiez to tak vnimam. ale podla clupko sem take fotky nepatria...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod Buchťa » Uto 12.07.2016 9:16

Kulu :jop: (mám ráda momentky :smile: ).
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod majjuna25 » Uto 12.07.2016 9:25

Nisus - prečo nesúťažne? Dala by som tvoje :smile:

Ale keď teda Nisus súťažiť nechce, tak dávam moschino :jop: :smile:
Koľkokrát ja som sa snažila o takýto záber, ale nie, ja mám od vody len čierno-hnedé totálne neostré machule :lol:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod hisham » Uto 12.07.2016 9:25

Bára :jop: Super, a tie zabky a o ne oprete cigy :heh:

K debate: ja si pod kvalitou nepredstavujem vyslovene kvalitu technicku, ale kvalitu fotografie ako takej - cize napad, kompozicia, postproces, atd - hocico, co obycajny cvak posunie trochu dalej. A myslim si, ze sem patria vsetky fotky. Cim viac, tym lepsie.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod wer » Uto 12.07.2016 9:30

Offtopic: vidis. ja okrem toho, ze nemam objektivy, tak ani nerobim postproces... :joint: ano, a to vsetko patri ku kvalitnej fotke...
ktora je to tema, kde to mozem prispievat? :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod hisham » Uto 12.07.2016 9:32

Offtopic: Ved nejdeme si hadam zakazovat prispievat do tem :pac:
clupko, objasni :lol:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod Bára » Uto 12.07.2016 9:32

ďakovala za hlasy :hi:

ja hlasujem za clupko, mám slabosť pre svieže fotky z lesa :ha:

A teda neviem, je tu samostatná téma na rôzne fotky, viacmenej pre pobavenie, kľudne ju oživte :nwm: Mne sa nápad tejto "fotosúťaže" páči, lebo mám proste priestor na skúšanie nových vecí, techník atď. Mal by sa klásť dôraz na kvalitu, kompozíciu, techniku fotenia, kľudne si poraďme čo ako dosiahnuť atď. Je tu dosť ľudí, ktorí majú záujem o fotenie. Nevidím moc zmysel v tom, aby sa tu pridávali "nejaké" cvaky, momentky, ktoré sa iba cca približujú téme... :nwm:

btw, wer, na pekný bokeh ti stačí starý ruský manuálny objektív, ktorý pohodlne kúpiš aj do 50€ a dá sa s tým hrať :no:

hisham, pôvodne sme tam mali aj ružový vejár a fena ležala ako mŕtvola, ale potom sa sama nastajlovala takto :heh:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod wer » Uto 12.07.2016 9:36

Offtopic: ano, ten objektiv uz zhanam dlhsie :no:
ale aj tak. mne sa pacilo, ked prispeli viaceri... :nwm: aj "nekvalitnymi" fotkami.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod Aris » Uto 12.07.2016 9:39

Offtopic: Okej, tak ja sa teda už zdržím prispievaním do súťaže, kedže som pridala obyčajný cvak :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Dogforácka fotografická súťaž - 8. kolo

Poslaťod majjuna25 » Uto 12.07.2016 9:47

Offtopic: jaj to by bola škoda, keby sa mohlo prispievať len "kvalitnými" fotkami. Ja sa rada pokochám akýmikoľvek, aj menej "kvalitnými" :smile: Súťaž je výzva, pre tých, ktorí vedia fotiť a majú na to kvalitné vybavenie; ale i pre tých, čo cvakajú len tak pre radosť. Škoda nám tú šancu odopierať :lol: :hi: A sme na dogfóre, nie sme tu klub profi fotografov :no: :lol: Samozrejme kvalitné foto lahodí oku viac, ale i len cvaky dokážu pobaviť, potešiť psíčkárske oko :smile:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hry