Escape Rooms

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Escape Rooms

Poslaťod Kulunuru » Štv 16.06.2016 13:34

moschino píše:Offtopic: ... A keby nevyšlo to, môžme aj tú dnv :angel:


Co je v DNV? :oo:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Escape Rooms

Poslaťod moschino » Štv 16.06.2016 13:35

však Devínska Nová Ves :lol: ten starý barak, čo si fotil
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Escape Rooms

Poslaťod pigie » Štv 16.06.2016 13:42

Offtopic: Moschino! Ty ho nepreberaj Margite! Hanba! :heh: :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Escape Rooms

Poslaťod Kulunuru » Štv 16.06.2016 13:53

Offtopic: Ziadne preberanie neprebieha, taka na svete neni co by Margitu predcila. :ha: A ked sa dohadujem s Moschino, tak nejak predpokladam ze Margita pojde s nami. Alebo my s Margitou. :yes:

Aha ten domcek, ja ze je v Devinskej nieco ine, co nepoznam, akoze nemocnica, tovaren alebo co ... Inak este ma laka Istrochem ale to je podla mna dost HC, to je podla mna hned na fizlaren ... a samozrjeme nejaku pokutu. Ako viem ze sa tam chodilo par rokov vzad ale v sucasnosti je o tom nejak podozrivo ticho ... Raz som robil obhliadku a viem kde by sa dalo nepozorovane dostat do objektu cez plot ale netusim ako je to vo vnutri monitorovane.
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Escape Rooms

Poslaťod moschino » Štv 16.06.2016 13:56

ja nikdy takto :nie: :lol: však Margitu berieme tiež, som písala :jazyk:

edit: klnr ma predbehol :lol:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Escape Rooms

Poslaťod Margita » Štv 16.06.2016 15:03

Jasne,jasne, kde je Kulinko je aj Margita :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Escape Rooms

Poslaťod Kulunuru » Pon 20.06.2016 8:38

Margita píše:Jasne,jasne, kde je Kulinko je aj Margita :heh:


:hi: :jop:

No co baby, Margitka, Moschino, nechce sa vam hodit kratku recenziu na Hotel? :smile: Ked uz ste prezili ... :aaa:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Escape Rooms

Poslaťod wer » Pon 20.06.2016 9:45

Kulunuru píše:Barbor sak ked bude DF roomka, pojdes s nami a dame to. Roomka je speciaaal vec :yes: a ked je dobra, stoji za to aby sa aj asocial (ako som tak trochu aj ja) premohol :ha:


ked pojde barbor, pridam sa aj ja... :lol: ja som na ziadnej este nebola. :ua: kolegovcov som nenahovorila :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Escape Rooms

Poslaťod moschino » Pon 20.06.2016 13:04

tak recenzia na ten hotel: od prvého roomu Dom Prekliatych sa pekne posunuli ďalej, krajšie a väčšie priestory :jop: fakt to malo nádych hororového hotela (lebo dom prekliatych bol taký akože dom, dosť malý a tesný). Dievčina na recepcii hotela vyzerala ozaj ako z hororu :heh: malo to lepšiu atmosféru
a bolo to ťažšie, v prvej izbe (a to ich bolo nad 9) sme sa zdržali cez 20 min, v druhej tiež pekne dlho :prd: bolo treba zadať asi 10miestny písmenkový kód do trezoru a najskôr čo sme skúšali, tak menejpísmenkové kódy, ale keď sme dali 4, potom 5 a potom nám došlo, že viac, aj sme ich dali správne, ale ono to prvé písmenko počítalo ešte k prvej 10tke a bralo nám potom len 9 a stále to nešlo, tak ešte raz 10, ale tiež prvé bralo k zas predchádzajúcej :prd: tak tam nám museli pomôcť a dali nám kód, ktorý sme už v podstate mali
ďalej to už išlo ľahšie, úplne ma dostali krvavé kúpeľne, kde to fakt vyzeralo, ako keby tam niekoho zabili, ešte bolo vidieť aj kde :rip: a krvavé stopy niekam :joint: v jednej kúpeľni bol dosť ťažko skrytý kľúčik, kde by sme ho ani nehľadali, tam nám museli pomôcť. Možno by mohli do budúcna tam dať odtlačok krvavej ruky, že to akože otvárala, lebo neverím, že by to niekoho bez pomôcky napadlo :nwm: malé kutice izbičky, krv na stenách a k tomu mini kúpeľňa (brat si robil srandu, že takú kuticu izbu 1,5 x 3m aj s tou krvavou stenou by v Londýne prenajali za 400 libier, kedže má aj vlastné sociálne zariadenie, tak aj za 500 :heh: ). Koniec bol tiež zložitý, kto nemal hudobný sluch by tam ešte dobre dlho pokysol, kým by sa dostal von. Dali sme to za tuším 1:47? :heh: už sme sabáli, že zapnú svetlá a vyženú nás von, že nám to dlho trvá. A baba z recepcie potom, že sme patrili ešte k tým s lepším časom :heh: ale tak ešte to len pár dní predtým spúšťali.
A budú otvárať nový escape room - labyrint :hih:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Escape Rooms

Poslaťod katkariinka » Pon 20.06.2016 13:37

moschino, to znie paradne! Musim vybavit nejaky bratislavsky babysitting a ideme na to :D
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Escape Rooms

Poslaťod Kulunuru » Pon 20.06.2016 14:28

Wer a ked nepojde Barbor sa nepridas? Sak kazda roomka je unikat, kazda je svojim sposobom "prva" :yes:

Moschino super vycerpavajuci post, take clanky mam raad :jop: Roomka znie dobre, hlavne ta kupelna ale aj ako celok, ved 9 miestnosti je super.
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Escape Rooms

Poslaťod Silvuch » Uto 16.08.2016 19:17

aaaaa. ja chcem tu Teslovu. Tajomné laboratórium. kto ide so mnou???
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Escape Rooms

Poslaťod Kulunuru » Uto 16.08.2016 19:46

Kedze ostatnu, Dielnickovu ER ktora bola v piatok 12.8 som presvihol, do tvojej DF sa hlasim, daj termin a upresime. Jaj a idem volat kamoske za tu knihu.
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Escape Rooms

Poslaťod wer » Uto 16.08.2016 20:39

To je ktora? Ta moc desiva? :ha: Inak idem aj ja
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Escape Rooms

Poslaťod Silvuch » Uto 16.08.2016 20:57

Desiva? Neviem
skôr vedecka. Ci? Ja nechcem hororovu. :D pome. :)
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hry