Escape Rooms

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Escape Rooms

Poslaťod Kulunuru » Str 07.09.2016 12:56

Hlasim sa. Fuuuu obtiaznost 5, snad to dame. :lol:

Len pre uplnost este edit:

V pripade pekneho pocasia nemozem ist 10.9. Potom nemozem ist 17. ani 18.9. Inak je mi jedno aky termin. :smile:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Escape Rooms

Poslaťod Kulunuru » Štv 27.10.2016 9:02

Prezil som Peklo. :oo:

Vcera sme s kamosmi kesermi navstivili super roomku Prezil som peklo: Hotel. Podla toho co som cital v recenzii od Moschino a podla toho co mi pisala Margita je to zrejme ten Hotel ktory navstivili baby ale boli tam nejake zmeny. Asi to priebezne menia. Bolo to super, atmosku pripravili vybornu. :aaa: Ziadne extra tazke logicke ulohy tam niesu, takze to malo spad a dynamiku. Preto by som tuto roomku pokojne odporucil aj zaciatocnikom. :yes: Ale aj ti co maju co-to "odroomkovane" pripadne su to keseri :ha: sa zabavia, hra je dostatocnou vyzvou pre kazdeho. Zadania boli dost rozmanite - logicke ulohy, hladanie v prostredi i rebusy zalozene na fyzike. Prostredie sa tiez dostatocne obmenilo - Chodby, izby, kupelna, satne aj nejaka ta klaustrofobia bola. Uviazol som v spalovni (uzka chodba sirkou a vyskou akurat na plazenie sa), zapadla mreza a ja som v temnote cakal kym partaci postupia dalej aby ma temne sily prepustili. :aaa: Troska som si spomenul na hrobovu scenu v Kill Bill. :ha: Super hra, chodte do toho. :yes:

Pripajam aj zaverecnu foto. :ha:

Obrázok
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Escape Rooms

Poslaťod Silvuch » Štv 27.10.2016 9:13

Ten v strede vyzera hororovo. :P
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Escape Rooms

Poslaťod Kulunuru » Štv 27.10.2016 10:00

Laco :lol:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Predchádzajúci

Späť na Hry