Virtuálna stajňa- ufonek.net

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Virtuálna stajňa- ufonek.net

Poslaťod Nika92 » Sob 18.09.2010 14:42

ja som tam chodila tak pred piatimi možno štyrmi rokmi, vydržala som to asi štvrť roka potom som sa nato vykašľala, už ani neviem akým som mala nick, isto je už zmazaný a inak podvádza sa tam...no, ale kde sa dnes nepodvádza :lol:
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J. R. Ackerley
Nika92
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 162
Bydlisko: okolie Senice

Re: Virtuálna stajňa- ufonek.net

Poslaťod KatuSh_3 » Sob 18.09.2010 20:51

Tak túto stránku si pametám chodila som tam tak pred dvoma rokmi ked som ešte nemala vlastného psíka tak som si to vynahrádzala týmito hrami :aaa: taktiež už ani neviem aký som mala nick ale po čase ma to omrzelo :ach: ako aj mojpsik.sk
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: Virtuálna stajňa- ufonek.net

Poslaťod Terka » Str 22.09.2010 19:35

Ja som tiež kedysi na tom závisláčila :heh: dozadu 3 roky možno aj viac :heh: ma tam zrušili kvoli tomu, že sa kamarátka sem-tam u mňa prihlásila tak som s tým prestala :joint: a som rada :heh:
Život je ako loptička v rulete. V jednom okamihu ste so svojimi schopnosťami vysoko a darí a sa vám a ochvíľu ste znova dole. Raz ste na vrchole a vzápätí padnete na úplné dno.
Terka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 723
Bydlisko: Zvolen

Re: Virtuálna stajňa- ufonek.net

Poslaťod vevericka7x7 » Štv 23.09.2010 14:06

Som tam ako vevericka7x7, táto ha ma celkom baví...tí čo tu píšu že to je strata času a peňazí, nesúhlasím, pretože smsky sa dajú zarobiť aj bez posielanie sms správ a dá sa žiť aj bez nich...a strata času, no keď to niekoho nebaví tak hej no, ja keď viem že sa treba venovať reálnemu svetu tak tam nesedím celý deň a keď si to môžem dovoliť tak je to iné, podľa mňa kto sa vie ovládať tak nemá problém odísť keď treba..tiež mám stavy, že sa mi tam absolútne nechce byť a niekedy som tam, ale dá sa to podľa mňa ovládať a stíhať popri reálnom živote bez ujmy na peniazoch..ja som tam neposlala ešte ani cent z reálných peňazí.. :jop: a žijem..:)
vevericka7x7
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65

Re: Virtuálna stajňa- ufonek.net

Poslaťod Lucka&Ronny » Sob 02.10.2010 16:58

Inak,mňa to uš prestalo baviť :winner: Asi tak pred prázkami :yes: Oné,darujem účet :hih:
Nick : slimačik heslo pošlem cez SS :no:
Lucka&Ronny
Hafan
 
Príspevky: 507
Bydlisko: ďura

Re: Virtuálna stajňa- ufonek.net

Poslaťod Kofan » Štv 17.03.2011 17:10

z mojho pohladu velmi laicky urobena hra, pointa akych je na nete milion, nestoji za to to hrat :aaa:
Kofan
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7

Re: Virtuálna stajňa- ufonek.net

Poslaťod rischa » Štv 09.02.2012 17:42

Kedysi som tam chodila, ale už tam je nuda. Možno sa tam ešte prihlásim, ak si pamätám heslo.
Smutný, nudný či beznádejný deň - Všetko sa to odrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpatá guľa, ktorá ti vyšteká ako sa teší že si konečne doma :)
rischa
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Bydlisko: Michalovce

Re: Virtuálna stajňa- ufonek.net

Poslaťod Nanda » Pia 10.02.2012 19:31

Idem to skúsiť hrať.. :smile:
To je zas taká hovadina čo musím potvrdiť cez email. Aj tak mi žiadny nepríde ako vždy. :ach:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Virtuálna stajňa- ufonek.net

Poslaťod straka17 » Ned 18.11.2012 20:00

vevericka7x7 píše:Som tam ako vevericka7x7, táto ha ma celkom baví...tí čo tu píšu že to je strata času a peňazí, nesúhlasím, pretože smsky sa dajú zarobiť aj bez posielanie sms správ a dá sa žiť aj bez nich...a strata času, no keď to niekoho nebaví tak hej no, ja keď viem že sa treba venovať reálnemu svetu tak tam nesedím celý deň a keď si to môžem dovoliť tak je to iné, podľa mňa kto sa vie ovládať tak nemá problém odísť keď treba..tiež mám stavy, že sa mi tam absolútne nechce byť a niekedy som tam, ale dá sa to podľa mňa ovládať a stíhať popri reálnom živote bez ujmy na peniazoch..ja som tam neposlala ešte ani cent z reálných peňazí.. :jop: a žijem..:)


Niesi náhodou pečík?
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Virtuálna stajňa- ufonek.net

Poslaťod Denisa104 » Pia 27.09.2013 17:46

Keď si pomyslím že som do tej hry toľko investovala tak mi je zle. Už nikdy si na Ufonku nekúpim SMS. Ostávam už len kvôli svojmu Psiemu Klubu Chien, hoc nie je aktívny.
Navždy miluj svojho štvornohého priateľa a on ti to oplatí svojou nekonečnou vernosťou.
Denisa104
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7

Re: Virtuálna stajňa- ufonek.net

Poslaťod anetulik » Ned 22.12.2013 21:56

:smile: Je to super hra :smile: Aj tak by tam mali pridať možnosť chovateľská stanica :smile: A ak by niekto chcel psa/koňa nech si ho zaplatí za body :smile:
anetulik
 

Re: Virtuálna stajňa- ufonek.net

Poslaťod aNeMiC » Pia 21.11.2014 23:21

Téma je celkom stará, no to mi nedovolí nevyjadriť sa. Systém majú veľmi dobrý, no posledné roky to tam upadá :ua: Pamätám, keď boli tie miestnosti v pokeci plné, že sa tam uživatelia skoro hádali, kto čo napíše a predá... dnes je to všetko prázdne ... začalo sa tam viac kradnúť a závidieť... ide to dolu vodou :plac: Som tam už rok a prestáva ma to tam baviť :ach:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Predchádzajúci

Späť na Hry