Sims

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Sims

Poslaťod renqa » Str 16.07.2014 18:06

Veď o tom je tá hra. Aby si sa stíhala o všetkých starať a aby si nikoho netýrala hladom. Keby už išlo o to, tak sa tam dajú aj deti týrať hladom. :ach:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Sims

Poslaťod Aaanet » Štv 17.07.2014 19:25

Hej, hej :smile: Myslím, že zviera vezmú i keď je strašne frustrované a dieťa keď je osamelé ... ak nie tak si to už nepamätám. The sims Pets som si nezahrala už pár rokov
Aaanet
 

Re: Sims

Poslaťod straka17 » Štv 17.07.2014 20:54

Dieťa aj psa ti zoberú, ak má hocičo na nule, stačí aj napr. hygiena
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Sims

Poslaťod Aaanet » Pia 18.07.2014 23:15

S deťmi skúsenosť mám stále mám TS3 ale ročmé obdobia (chcela som si kúpiť do toho znova TS3 pets ale radšej si počkám na ts4 pets ) :smile: Ďakujem za info :-) O tej hygiene som netušila, totiž nikdy som to nezanedbala ... mne to liezlo na nervy keď za mojimi simíkmi išla "zelená stopa" alebo za psami :-D
Aaanet
 

Re: Sims

Poslaťod Siel » Ned 30.11.2014 10:36

No a je tu SIMS4..ake mate skusenosti? :)
Ja mam len stiahnuty z netu, takze pr kazdej aktualizacii EA musim preinstalovat celu hru ale nedam za nu 40 e :D

Zatial tych Simikov len tyram :D robim velke rodiny a jedneho po druhom nechavam zomierat :D
Pes je zrkadlom tvojej duše...

Obrázok
Siel
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 108
Bydlisko: Košice

Re: Sims

Poslaťod aNeMiC » Štv 11.12.2014 22:32

Skúsenosti nemám žiadne, no dúfam, že budem mať ... čakááá s na Ježííška :hi:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Predchádzajúci

Späť na Hry