Sims

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Sims

Poslaťod vlciacik » Štv 27.12.2007 23:09

inac som pocula ze v hre sims sa da kupit hava a starat sa o neho
nemecke ovciaky maju dakedy az prilis moc velku inteligenciu
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Re: sims

Poslaťod MisheliQ » Štv 27.12.2007 23:11

vlciacik píše:inac som pocula ze v hre sims sa da kupit hava a starat sa o neho

no ono v tej hre sa môžeš starať aj o mačku a kúpiť si môžeš aj škrečka..hra sa volá tuším Pets sims abo nečo také..

http://www.google.sk/search?hl=sk&q=pet ... ogle&meta=
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod katarina » Štv 27.12.2007 23:15

ja si to obcas zahram ale uz moc nie viac som to hravala ked som nemala vlastneho psa...je to sranda je tam dost plemien a ktore tam neni mozte si vytvorit a aj vlastné ja som si tak vytvorila Spirita :lol:
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Poslaťod Sirík » Pia 28.12.2007 23:42

ale vlciacik sa pytala na simsku a kedze ja mam doma simsku a som pravudupovediac taky maniačik do nej :ach:

pokial chces taku cast kde sa staras o psika musis mat zakladnu verziu a su dve sims 1 a aj sims 2
odporucam ti dvojku ta je super a tam sa ti mozu narodit aj krizence pekne a mozes si aj vlastneho vytvorit a je tam krajsia grafika.. a vyzeraju tam ako zive a mozu ti aj znicit nieco je to super :no: odporucam je tam aj dost plemien len niektore take caste na svete tam nie su lenze asi sa to nedalo ale podla mna dakedy to nejako vymyslia :no: simska 2 je najprepracovanejsia hra pocas jej vyroby vypli el. prud niekolko krat. a este presnejsie sa to vola the sims 2: mazlíčci (toto je datadisk) je tam vela plemien a psiky mozu chodit aj do roboty do troch az mozes vybrat :lol: mozes ich ucit rozne povely a mozes im menit pocas hry aj farbu srsti, kupit im vela obojkov a pokial si adoptujes cez telefon psika alebo macicku a meno ake ma sa ti nepaci zavolas a za poplatok si zmenis meno mazlicka..mozes mi napisat aj SS pokial chces alebo mail:no: dam ti nejake linky kde si mozes vsetko prestudovat a pozriet aj screeny
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Poslaťod Saba » Pia 28.12.2007 23:54

Sims je super hra, mali sme jednotku to bolo v pohode. Teraz mi dal brat na Vianoce dvojku, ale to nam akosi nejde, lebo mi mame Vistu a na nu to nejde nainstalovat.
Saba
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava

Poslaťod Jack » Sob 29.12.2007 0:16

K téme: Už onedlho vychádza The Sims 3 . som zvedavý
Ja mám doma všetkých simsov skolo 15 CD všety datadisky vtedy je to superhra ked su naistalovane všetky .. Striedajú sa mi rocne obdobia mam psy ,luxusny nabytok, chodim na dovolenky proste sranda a hra sa nikdy nekonči..
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod Sirík » Sob 29.12.2007 0:29

jukel píše:K téme: Už onedlho vychádza The Sims 3 . som zvedavý
Ja mám doma všetkých simsov skolo 15 CD všety datadisky vtedy je to superhra ked su naistalovane všetky .. Striedajú sa mi rocne obdobia mam psy ,luxusny nabytok, chodim na dovolenky proste sranda a hra sa nikdy nekonči..


jeeeeej ja mam z minidatadiskov len luxusny zivot a vianoce ine som nechcela a velke datadisky mam vse okrem dovoleniek
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Poslaťod Dasty » Sob 29.12.2007 10:38

my zbierame Sims 2 ...mam väcsinu datadiskov aj pets. Ale uz nemam moc casu sa s tym zabavat. Sims 3 ma tiez vyjst. Ak mozem dat sem llink na ofic. slovensku stranku o Sims 2 - http://www.gamesims2.atknet.sk mate tam aj obchod tak si mozte kupit. Je to dobra hra, ale nemam uz na nu cas akosi :hi: :ha:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Bendy » Sob 29.12.2007 21:26

jukel píše:K téme: Už onedlho vychádza The Sims 3 . som zvedavý
Ja mám doma všetkých simsov skolo 15 CD všety datadisky vtedy je to superhra ked su naistalovane všetky .. Striedajú sa mi rocne obdobia mam psy ,luxusny nabytok, chodim na dovolenky proste sranda a hra sa nikdy nekonči..


A ty jaky bohaty skriatok si ked si si ich vsetky kupil! :ha: Ja som mala sims2 ale ma to prestalo bavit po case, predsa som uz asi len pristara na to :heh: Dala som ju mladsej sestre, ta to drvi v jednom kuse.
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Saba » Ned 30.12.2007 12:17

Jukel ako to ty mozes vediet, ze to nie je pravda. Bendy ja viem, ze mi to na Viste nejde, lebo je dobre zabezpecena, len som nechcela hned napisat, ze to Sims 2 je napalene, aby tu poniektori ludia nemali problemy s napalovanim. Niekto nema na to a je mu luto vyhodit cez 5OO korun za original hru. No ked si niekto original hier moze dovolit maj aj 10, tak potom to je uz ine... :ahoj:
Saba
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava

Re: sims

Poslaťod P-E-T-O » Uto 15.01.2008 16:56

ja som tu hru mal jje to celkom dobre ...aspon ma lupici nevikradli ked skusali... :lol: a vola sa to sims 2 mazlizci...po cesky to mam...ale ani nevem uz de to je... :ua:
aj ja vas podporim...:D
Obrázok
P-E-T-O
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53

Re: sims

Poslaťod archelsa » Ned 20.01.2008 0:19

júúj aj ja chceeem pets...to musi byt fantastickeeee....iba v mobile mam tu hru
ale som mala 1 a nas pc by asi pamatovo dvojku nezvladol a celkovo by to asi sekalo ale co uz
v mysli to hrajem s vami :heh:
Obrázok
archelsa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Sabinov

Re: sims

Poslaťod Jack » Ned 20.01.2008 10:19

The Sims má priveľké požiadavky. Preto to nehrávam. Ale rozmýšľam nad kúpou X-Boxu :dancing:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Re: sims

Poslaťod Amaguk » Ned 20.01.2008 12:53

Sims Pets su skveli :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: sims

Poslaťod Iwka » Ned 10.02.2008 21:57

ja ma the Sims : pribehy mazlicku celkom fajn hra bavila ma 1. tyzden :ua:


Hra co ma bavila dlhsie: Call of Duty 2
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Ďalší

Späť na Hry