Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Pokračuje ten kto..

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod pigie » Štv 07.12.2017 8:45

Ani nehovor. U nas je teraz novinka dat led reflektor s tancujucimi svetielkami na dom a to tam behaju svetielka po dome. Chvalabohu maju to len v inej casti nasej ulice, vidiet to z domu by ma slahlo :heh: To ma neskutocne irituje. Mojmu chlapovi sa to paci a divi sa, ze preco mne nie, ked mam rada svetielka(rozumej, nemuseli by sme natahovat snury nikde a dal by sa jeden reflektor :heh: , niezeby sa mu pacili tie svetla, to mu je sumafuk :heh: ). Ja ze jo, ale nehybuce sa a neblikajuce. Hento blika a tancuje, uplna hroza a este k tomu meni farby :aaa: Des bes pre mna.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Štv 07.12.2017 9:41

to som, tusim, este ani nevidela. :lol:
ja neznasam aj tych dedov mrazov a kadejake gycove blbosti. :zima: santa lezuci po balkone, trciaci z komina, 1,5 metrovy vo dverach, najlepsie, ked ich jeden dom ma aspon 5.... :aaa: este dakeho dreveneho svedskeho soba by som prezila... :angel: ale tiez milujem svetielka... a strasne sa mi pacia nasvietene listnate stromy. :hi:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 07.12.2017 9:42

Ano, stromy aj ja zboznujem. Tie asi najviac :aaa: Ale nie blikajuce :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 07.12.2017 14:43

jo, tie behajúce svetielka dorazili aj k nám..
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Hry