stretnutie - východ

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

stretnutie - východ

Poslaťod Diandra » Pon 26.07.2010 21:40

Takže baby...
Ten nápad s chatou sa mi veľmi páči, len neviem či by ma mama pustila. A ak áno, tak na akej chate by sa dalo? Ak by chata nevyšla tak KE by bolo fajn :smile: Tam je dosť miest na prechádzky

EDIT: Sobota nevyšla, takže po 19.8. sa pokúsime vybrať nejaký termín, miesto - Košice, trasa po lese od Havličkovej po Alpinku :smile:
Naposledy upravil Diandra dňa Uto 27.07.2010 20:46, celkovo upravené 2
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: stretnutie - východ

Poslaťod Mac Gie » Pon 26.07.2010 21:42

neviem ja som pozerala chaty v blizkosti KE ale boli dost drahe :ua: neviem este pohladam na nete uvidime :no:
no a ani KE neni zly napad a tam v okoli su aj pekne kopce a tak a verim ze aj z KE niekto by sa pridal :yes:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: stretnutie - východ

Poslaťod adushiik4 » Pon 26.07.2010 21:45

KE - pridávam sa a od 2.8 by som mohla hocikedy, kedže mama má voľno a hádam by ma odviezla
Ja by som bola za tu Aničku, kedže mne sa tam strašne páčilo, hlavne ten veľký priestor a ten potok.. :aaa:
Chata- neviem, asi by ma mama nepustila len tak do KE na chatu..
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: stretnutie - východ

Poslaťod Diandra » Pon 26.07.2010 21:47

Ty Stani nemáš problém dojsť do KE však? To je super lebo ja sa teším na Maxa, on je veľký ako Lila tak sa Lila konečne poriadne pohrá lebo ona malé psy zašliape :ua: Ja už by som nejaký odvoz do KE hádam zariadila no :heh: A nech sa pridá čo najviaaac ľudí

A ja nemôžem 7.8 a 8.8 lebo vtedy sa mi žení brat
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: stretnutie - východ

Poslaťod adushiik4 » Pon 26.07.2010 21:50

rozdelíme sa na 2 skupinky :heh:

Large: Lils, Max

Medium+ Small : Tobo, Tino
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: stretnutie - východ

Poslaťod Mac Gie » Pon 26.07.2010 21:53

baby taze bude aj MI aj KE ci ako??...lebo ja som za len este mam ist na tyzden so spolutiackou na ich chatu a na Domasu by sme mali ist ale neviem ci pojdeme taze tak :no:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: stretnutie - východ

Poslaťod Diandra » Pon 26.07.2010 21:59

Ja ti neviem Stani :heh: Tak ako, dalo by sa aj aj ale nevieme že kedy by sa to podarilo no... Ale prvoradé je podľa mňa to KEovské
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: stretnutie - východ

Poslaťod Mac Gie » Pon 26.07.2010 22:06

takze dame sobota KE namiesto MI??..a Monika ako??..
EDIT: poznam v ke nadhernu trasu tak 5 km...skoro stale rovno a vobec neni narocna a je krasna akoro cely cas okolo potoka :no:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: stretnutie - východ

Poslaťod Diandra » Pon 26.07.2010 22:11

:heh: Jake rychle... No môžme sobotu, bolo by to fajn, dúfam že zoženiem dáky odvoz :smile: A som zvedavá koľko ľudí príde. Prídte všetci!
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: stretnutie - východ

Poslaťod Mac Gie » Pon 26.07.2010 22:14

ja urcite mne to problem nerobi len nie su tu teraz vsetci ale ved casu dost :no:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: stretnutie - východ

Poslaťod adushiik4 » Pon 26.07.2010 22:15

Baby, takto .. ak by sa dalo, mohli by sme nejak všetky spolu ( samozrejme, že prispejem na benzím veĎ netečie kohutikom :heh: )
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: stretnutie - východ

Poslaťod Diandra » Pon 26.07.2010 22:23

Noo to by sa dalo... Tak ja sa podujmem a skusim zverbovať môjho brata no... Len neviem či by bol nadšený keby sa mu do fábie natrepali traja psi :heh: A ak nie tak skúsim zverbovať mamu ale t už vidím tu reakciu :pac:
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: stretnutie - východ

Poslaťod Mac Gie » Pon 26.07.2010 22:25

ved Lilka je rodina,Tobo neplzne a Tino je maly posedi na kolenach ani si ho nevsimne :no:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: stretnutie - východ

Poslaťod adushiik4 » Pon 26.07.2010 22:26

Tobo a Tino sú za jedna. Obaja neplznu, približne rovnako vysoký a kamoši :D
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: stretnutie - východ

Poslaťod Diandra » Pon 26.07.2010 22:32

Ok takže bratovi poviem.. jedna Lila, jedna prachovečka a jeden Tino... No uvidíme čo sa dá robiť :lol:
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Ďalší

Späť na Stretávky