Switch to full style
V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.
Odoslať odpoveď

stretavka chrtov

Pon 17.05.2010 13:44

Ahojte.
nenasla som tu stretavky chrtov...
ale ak by sa nasli ludia co by chceli ist spolocne vencit, napr. IW, Deerov, Greyov, Barzoiov al. podobne. tak sa skusme nejak dophodnut a raz za tyzden / dva sa stretnime niekde na velkej luke a nechajme nech sa pekne spolu pohraju :-)
a my si budeme moct pokecat :-)
ja som z BA, tak by som to rada niekde v BA. ale aj kebyze sa najdu od inokade, tak neva... :smile:

Re: stretavka chrtov

Uto 18.05.2010 18:28

:jop:
dám preklik na túto tému do chrtích tém, lebo často ľudia chodia len do nich.

Re: stretavka chrtov

Uto 18.05.2010 19:04

hlásim sa aj ja. Tiež sme z BA :smile:

Re: stretavka chrtov

Str 19.05.2010 3:41

Ja pozyvam na Oravu. Su tu prekrasne luky a nastastie nie je vela zelenych muzikov, takze idealne podmienky aj na maly "trening" :no: v prirodzenych podmienkach :ahoj:

Re: stretavka chrtov

Str 19.05.2010 8:20

tak super. zatim su teda dve miesta. ba a orava

erso777
co by si povedal napr. pri hradzi v petrzalke za dostiskou smer k dunaju? al. navrhni dake miesto :-)
a co mas, psika / fenku? aku? :smile: :smile:
Naposledy upravil Ginger Rogers dňa Str 19.05.2010 8:23, celkovo upravené 1

Re: stretavka chrtov

Str 19.05.2010 8:21

Ulfheiðr :

dakujem :smile:
:smile:

Re: stretavka chrtov

Str 19.05.2010 10:08

Ginger Rogers píše:tak super. zatim su teda dve miesta. ba a orava

erso777
co by si povedal napr. pri hradzi v petrzalke za dostiskou smer k dunaju? al. navrhni dake miesto :-)
a co mas, psika / fenku? aku? :smile: :smile:


bývam v Petržalke takže ideálne. No bohužial mala minulý týždeň epilepsiu a neviem, či je na tom tak už dobre aby sa už mohla šantiť. Najkôr by som mohla ajtak až nabudúci týždeň ... :-(
mám barzojku, tento rok bude mať dva roky.
Tebe nema tendenciu zdrhnúť? My sme sa ju zo začiatku báli púštať a keď sa vytrhla z vodítka tak flexi búchalo o zem a ona sa snažila pred ním utiecť, potom sedela pri bráne a čakala kým si pre ňu prídeme :smile:

Re: stretavka chrtov

Str 19.05.2010 10:37

Myslíte tie lúky medzi tou koniarňou a Dunajom? To je celkom ok, ale ak sa tam vyskytne koník, tak máme problém :piskot: Naše prvé zoznámenie s koňom nebolo celkom ideálne a môj druhý peso má z nich hysterické záchvaty, takže to bude sranda :ach: :smile:

Re: stretavka chrtov

Str 19.05.2010 11:00

erso777
jasne, nemusime este teraz. hlavne ze sme sa nasli a uz cas dohodneme. ta epilepsia ma mrzi... berie lieky? to by malo pomoct predchadzat zachvaty.. a inak by psik mal byt schopny viest uplne normalny zivot :smile:
barzoi :smile: super, nase vlkosky budu rady. no jedna, Korka (ginger rogers) ma vsetko v pazi. ta sa stale drzi tak skor pri mne a len sa usmieva. a druha, Tinka, tak ta je lovec. takze s tou ked je navolno je sem tam problem, teda vtedy ked nieco uvidi...
tak ja dufam ze ich zvladneme. a hlavne budu dost zaujitai hrou. al. pripadne budu na velmi dlhych voditkach

Ulfheiðr
jj, presne to som myslela. napadlo mi to kvoli dostupnosti a velkemu vybehu. a v pripade ze psik ma rad vodu, tak aj dunaj ma k dispozicii. tie koniky chodia aj az tam smer dunaj?
hmm. pripadne, napada ti nejake lepsie miesto? nech eliminujeme mozny vyskyt koni a zvery

Re: stretavka chrtov

Str 19.05.2010 11:39

ešte by sa k nám pridal ďaľší pes, kt. si myslí, že je chrt - boder kólia :ach: :lol:
Jasné, berie lieky, fičíme na 1/2-0-1/2 takže uvidíme keď nebude mať záchvat dlho ani len náznak možme prejst na 1/4 denne a ked ani vtedy, tak veterinár spomínal nejaký liek čo sa mieša v lekárni je to úplne to minimálne a nezaťažuje pečeň tak mi sľúbila,že žiadne záchvaty nebudú... Dobre, teším sa :-)

Re: stretavka chrtov

Str 19.05.2010 12:11

:lol: uplne v pohode aj border kolia :lol: ta ma energie dost :no:
budeme sa moc tesit :jupi:

Re: stretavka chrtov

Štv 03.06.2010 10:08

Ahojte

Ak sa nahodou dohodnete na dakej stretavke nevynechajte nas tiez sme z BA :)

Re: stretavka chrtov

Štv 03.06.2010 12:51

Kone som medzi Slaviou a Dunajom stretla vela velakrat, chodia tam na vychadzky alebo len tak past (koniec koncov, tiez som tam s konmi chodievala :angel: ), byva ich tam dost - hlavne ak je pekne pocasie.
A davnejsie sme tam s border-stretkom stretli nielen kone, ale dokonca srnky.. :angel: Nastastie ziadna lovecka akcia sa nekonala, vsetky borderky a ich privolavacky to ustali :heh:

Re: stretavka chrtov

Štv 03.06.2010 13:16

nebude lepšie si na stretávku chrtov prenajať fotbalový štadión? :heh:

Re: stretavka chrtov

Sob 05.06.2010 10:33

A musia to byť len odrody chrtov, ci sa môžeme pridať aj my :otaznik: :otaznik: :otaznik:
Odoslať odpoveď