SK - Socializácia hocikoho, hocičoho s hocičím

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Socializácia

Poslaťod Ulfheiðr » Str 09.06.2010 8:15

Ješkovyy, tak ako teda? príde vôbec niekto? :smile:
My ale prídeme, akademických 5 minút čakáme na parkovisku a potom ideme k prvému jazeru. Druhá možnosť bude bufet v "amfiteátri". Niekde si nás odchytajte.

---------------

Kúpanie bolo super, malá bordelka sa trochu bála, ale keď sme odchádzali, tak už bolo vidieť, že je smelšia :jop: A teší ma, že Barčo sa aj takto učí odstupu a opatrnosti. Že nie každý pes ho chce okamžite a celého :ha: Viggo stihol predviesť extempore á lá uteč kade ľahšie a samozrejme jeho fun klub za nim. :ach:
Takže navrhujte druhé kolo, takto doobeda je super, že niesu komáre. Ale detičiek tam bolo viac ako komárov :heh: .
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Socializácia

Poslaťod ??Maria?? » Štv 10.06.2010 19:47

Keby to bolo niekedy ešte tak by som išla aj ja. Ale kedźe doobeda ja môžem iba cez víkendy.
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Socializácia

Poslaťod Amy01 » Štv 10.06.2010 20:17

Ja by som tiež dobehla, nech sa Mandy učí na bus, ale až keď dohára.
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Socializácia

Poslaťod Grenuška » Pia 11.06.2010 14:00

pekne sa to tu rozbehlo :jop: ak by mi niekto bol ochotný pomôcť so socializáciou, tak ja môžem jedine po škole :ua: (čo je teraz najväčší úpek, jedine ak podvečer), prípadne cez víkend :ach:
ale kedže sa už blíži koniec školského roka :jupi: -svitá na lepšie časy, bude viac volna. To sa snáď podarí dačo dohodnúť :yes:
Môžete svojmu psovi vravieť akúkoľvek bláznovinu a on na vás vždy vrhne pohľad vraviaci: "Môj bože, ty máš pravdu! Nikdy som na nič takého nepomyslel!"

Dave Berry

keby to tak bolo vždy :DD
Grenuška
Snoopy
 
Príspevky: 151
Bydlisko: Bratislava - Ružinov - Rohlík

Re: Socializácia

Poslaťod rastog » Pia 11.06.2010 15:09

keby si chcela tak mozme niekedy vybehnut na rohlik. vcera krpata vyzerala ze by bruna zvladla mat pri sebe :no:
Obrázok
rastog
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 320
Bydlisko: BA~ruzinov

Re: Socializácia

Poslaťod Grenuška » Pia 11.06.2010 23:16

jop i panička sa čudovala :yes: to bola taká dobrá šoková terapia, nemala čas vymýšľať...ďakujem, ja sa určite ozvem :lol:
Môžete svojmu psovi vravieť akúkoľvek bláznovinu a on na vás vždy vrhne pohľad vraviaci: "Môj bože, ty máš pravdu! Nikdy som na nič takého nepomyslel!"

Dave Berry

keby to tak bolo vždy :DD
Grenuška
Snoopy
 
Príspevky: 151
Bydlisko: Bratislava - Ružinov - Rohlík

Re: Socializácia

Poslaťod Wickyy & Classy » Sob 12.06.2010 21:07

ja bych navrhovala, keď už o tej socializácii, čo tak zbehnúť do mesta :hi: . Niekde sadnúť na kofču či zmrzlinu (moja nevydrží ani 5 min. na jednom mieste :hi: ) a tak...chodievam sama, len to nie je ono, keď tam nie je aspoň jeden pes naviac :ha:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Socializácia

Poslaťod Rehssi » Uto 15.06.2010 15:45

Ja sa so steniatkom chystam 20-teho a/alebo 24-teho na priamy prenos zapasu majstrovstiev vo futbale na namestie k Eurovei. Chcete sa niekto pridat k zoznamovaniu psov s mestom, ludmi, chaosom, hlukom, tlieskanim, nadavanim, vonou jedla zo stankov...??? Nie som nijaky fanusik, idem len kvoli moznosti uzasnej socializaciu pre malu :no:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Socializácia

Poslaťod camon » Uto 15.06.2010 17:42

a o ktorej to bude? my by sme mozno prisli ak sa bude dat :no: s tlieskanim mame problem
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Socializácia

Poslaťod Rehssi » Uto 15.06.2010 18:31

Futbal bude:
20. júna, 13.30: Paraguaj
24. júna, 16.00: Taliansko

Pri futbale moc tlieskania nebude, to skor odporucam tuto akciu: vsimla som si ju az dnes, asi u mna vyhra nad nedelnym futbalom- pri nom totiz nemusime dat gol a tak tam moze byt relativne klud... tuto live sutaziacim budu ludia tlieskat ako blazni.

20.6. 2010, nedeľa, 9.30
Majstrovstvá Slovenska v mažoretkovom športe
BKIS v spolupráci s Mažoretkami Tina a Asociáciou mažoretkového športu Slovensko
súťaž v mažoretkovom športe Veľké formácie pre kategórie Deti, Kadet, Junior, Senior
Hviezdoslavovo námestie


este je to daleko, ale ja sa so psami velmi tesim na tuto akciu dolu. Pamatam si pudlika, ked prvy krat na korunovacnych slavnostiach videl cloveka na choduliach :haha: Tesim sa, co na to povie mala Loty
30.6. 2010, streda, 19.30
VALSE
Cyklus Medzinárodná Bratislava
vystúpenie pouličného divadla na chodúľoch Teatro Tascabile z Bergama v Taliansku
BKIS a Taliansky kultúrny inštitút v Bratislave
Hlavné námestie
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Socializácia

Poslaťod Lindchen » Uto 15.06.2010 20:11

Aj my chcemeeee :aplause: Ked pojdete niekto od mojho smeru, tak sa pridam (meddy? :lol: ). Sice problem nemame, ale tak aspon nebudeme furt v lese :no:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Socializácia

Poslaťod camon » Uto 15.06.2010 20:16

no na tie mazoretky by som sa pozriet sla to ma celkom aj bavi :lol: a medy sa bude musiet spravat :ach:
a tie chodule..ak budem v BA tak ideme aj tam :lol:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Socializácia

Poslaťod Lindchen » Uto 15.06.2010 20:43

:yes: na futbal ee, to moc nemusim, este tam utrzime nejake zaucho :ach:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Socializácia

Poslaťod camon » Uto 15.06.2010 20:59

a na tie mazoretky, to bude dlhsie ze? netreba tam byt hned 9:30.... :ach:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Socializácia

Poslaťod Rehssi » Uto 15.06.2010 21:45

urcite budu mazoretky dlhe, podla mna az do poobedia a okrem toho potom od 14:00 zacina v uliciach stareho mesta a na Hlavnom namesti Živé mesto: centrum mesta plné hudobno-tanečno-divadelných vystúpení pre malých aj veľkých
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky