Výstup na Choč

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Výstup na Choč

Poslaťod Matt Noir » Ned 25.07.2010 17:58

No fotky.....ach tie fotky, keď som kukal od vás tak som si uvedomil že som úplne v inej kategórii :ua: :plac:
ale tak čo som mohol čakať od tej mojej minikrabičky s vysúvacím objektívom, jedným slovom šunkou...začínam pomaly uvažovať či sa mi oplatí pokračovať v úprave tých fotiek... :nwm:
czech it! --> http://www.mnphoto.tk <-- czech it!
Čo môžeš odfotiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Let's go fishin'. :D
Matt Noir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Košice

Re: Výstup na Choč

Poslaťod Rika » Ned 25.07.2010 18:01

obsidian píše:Silvuch: "Hier is čok" za 100b :heh:

Rika: dobre momenty sa ti podarilo zachytit. :jop: Je zaujimave vidiet konkretne situacie z roznych uhlov. Prehladal som opat fotky zo vcerajska a ani na jednej nie si ty s hafanmi. Pride mi to cudne, lebo sceny, kedy drzis Alfa v naruci sa proste cvaknut musia. :no: ...Ked som zbadal, ze uz je Biggy pri tebe, bol to 100x lepsi pocit nez vystupit na nejaky stit.


Ďakujem. V podstate dobre, aspoň nemusím hromžiť nad mojim xichtom :lol: .
Popravde, keď som ju uvidela a prihovárala sa jej, bolo mi dosť do plaču. Posledný rok som začala byť akosi dosť citlivá :nwm: , mala som čo robiť aby sa to vo mne v tej chvíli nespustilo. :ach:

Tiež sa chcem opýtať, či by som si mohla prípadne "ukradnúť" hociktorú foto od ostatných. Nie na šírenie a ak by som ju náhodou niekam dávala, tak by som fotografa uviedla. :no:

Morphi určite sa Ti oplatí :no: . Je jedno aké tie fotky sú, hlavne, že sú. A čím viac ich je, tým lepšie. Tiež som pridala foto aj z toho "šitnejšieho" foťáku z ktorého bola asi polovica na vyhodenie, lebo boli úplne rozmazané. So zrkadlovkou sa to proste nedá porovnať.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Výstup na Choč

Poslaťod Matt Noir » Ned 25.07.2010 18:07

Ďakujem, to som potreboval počuť :lol: , lenže viac potrebujem nový foťák, mám aj vyhliadnutý, ale kým našetrím 600€ na foťák a ešte nejaké veľké € na objektív dobrý tak to bude trvať a mimochodom, nejedná sa o zrkadlovku :lol:
czech it! --> http://www.mnphoto.tk <-- czech it!
Čo môžeš odfotiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Let's go fishin'. :D
Matt Noir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Košice

Re: Výstup na Choč

Poslaťod obsidian » Ned 25.07.2010 18:10

morphi: fotografovanie nie su preteky. Takze pokracuj v spracovani fotiek... :no:

Rika: co sa tyka fotiek odo mna, tak nie je problem. Ak sa ti nejaka paci, kludne ju "ukradni" :heh:
Rebelova homepage: http://www.obsidian.sk
obsidian
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1626
Bydlisko: Košice

Re: Výstup na Choč

Poslaťod Rika » Ned 25.07.2010 18:18

obsidian píše:morphi: fotografovanie nie su preteky. Takze pokracuj v spracovani fotiek... :no:


:jop: :yes: Offtopic: Najhoršie je keď si človek vyskúša chvíľku fotiť s tým lepším "strojom" a rozmazná ho to tak, že s tým horším už radšej ani nechce fotiť. Ale keď nie je čím, tak je aj ten dobrý. :ha:

obsidian píše:Rika: co sa tyka fotiek odo mna, tak nie je problem. Ak sa ti nejaka paci, kludne ju "ukradni" :heh:


Oukej, ďakujem krásne.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Výstup na Choč

Poslaťod kikula22 » Ned 25.07.2010 18:36

Ok takže píšem už aj ja :smile:
Pred obedom som došla domov a mama ma ešte vytiahla na oslavu kde som sa ledva hýbala ale som sa aspon najedla :heh:
Bolo super :smile: Aj keď sme nevyšlí až uplne na Choš výlet to bol perketný. Super partia :smile: A všetci ostatný môžte lutovať že ste nešli!
Čo ma dosť štvalo bol Bubo lebo bol ako vymetený za tou háravkou :ua:
Ale príroda bola krásna cez tú hmlu. Najlepšie bolo ako sa tam postupne zjavoval ten kôň(a ja že medveď :hi: ) , potom salaš (teda "hotel" :heh: ) , a potom to zase pomaličky mizlo a bolo počuť len štekot psov. Aj tá hmla v lese. Celé to bolo ako z dákeho filmu alebo rozprávky :smile: A skvele sme si natrénovali stupáky, by som ani nikdy nepovedala že ja niekedy toto vyjdem :heh: Vdaka bohu že bol Bubo taký super a ťahal.
Ešte raz chcem velmi poďakovať Rike že sme u nej mohli dve noci prespať a aj za super prechádky v piatok :smile: Včera sme len tak tak popozerali fotky a potom odkvecli a zmeškali prvý autobus domov :heh:
Akurát som si pootvárala všetky fotky a idem kukať a už sa tešííím :smile: Dufam že sem Rika dá aj tie moje momentkové a portrétové :heh:
Tešíme sa keď si spravíme znovu takíto výletík a ked si zopakujeme Choč a vyjdeme ho až navrch :smile:
Naposledy upravil kikula22 dňa Ned 25.07.2010 18:57, celkovo upravené 1
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Výstup na Choč

Poslaťod kikula22 » Ned 25.07.2010 18:45

Ty kokooooos nádherné fotky :oo: :oo: :oo: Mohla by som zopár použiť pri reporte na našu stánku? :hi:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Výstup na Choč

Poslaťod Kikz » Ned 25.07.2010 18:59

kikula22 píše:Čo ma dosť štvalo bol Bubo lebo bol ako vymetený za tou háravkou :ua:


Cori sa tiež išiel za Sindy potrhať a stale ju otravoval :ha: ešte ked sme ju zaviezli a odišli z auta si cestou pokňučkával za ňou :heh: :heh:
Offtopic: Ale ty si na Buba taká zláááá :ua: ja som myslela že to si len na oravskom dogtrekku mala takú zlú náladu ale...
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Výstup na Choč

Poslaťod kikula22 » Ned 25.07.2010 19:15

Si mala vidieť čo robil Bubo keď ste odišli . Sadol si na cestu a hladol vaším smerom, potom začal poknučkávať :heh: On ešte totižto dačo čakal a to že odišla ho dosť prekvapilo :heh:

Kika, poriadne ma nasral tak ako na Orave tak aj teraz. Absolutne netuším čo mu vtedy na Orave bolo ale bol uplne na nevydržanie. Teraz sa vkuse ťahal za tou fenkou aj keď velmi dobre vie že to nemá robiť a že má ignorovať. Polku cesty dole som ho ťahala a nikde inde nemal oči len na nej. Ešte vživote mi toto nespravil. Mne strašne skoro prasknu nervy a potom to len lutujem :ua:

Offtopic: Ale už sa teším o týžden idem vyliať srdce desenského. Potrebujeme si odznovu budovať vzťah :ua: Od malička som na nom narobila tolko chýb že teraz sa sním proste nedá baviť a má v hlavičke zmätok a mna to proste vie poriadne vytočiť keď ignoruj alebo robí naschváli.
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Výstup na Choč

Poslaťod Silvuch » Pon 26.07.2010 6:10

morphi, to iste si hovorim aj ja.. :lol: a tesim na tvoje fotky, ine okamihy :no: napriklad maktub, tie fotky pri hoteli, to by moj fotak urcite neodfotil v takom svetle.

rika, :heh: niektore zabery ozaj :jop:, :haha:

davam link na necenzurovane fotky, odkial sa daju stahovat
http://www.centrumdiania.eu.sk/dog/gale ... index.html

uz sa tesim na vystup na choc dva.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Výstup na Choč

Poslaťod Matt Noir » Pon 26.07.2010 8:12

Fotky sa v tomto momente uploadujú, včera už nebol čas :lol: .
Link je tu http://picasaweb.google.sk/105528208340600510142
sú tam aj iné veci ako napríklad prax na veterine, kynologický deň alebo nejaké tie nudné momenty z čistenia čučoriedok, ale to všetko tam nájdete podľa názvu. Príjemné pozeranie, aj keď....však vy viete :lol:
czech it! --> http://www.mnphoto.tk <-- czech it!
Čo môžeš odfotiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Let's go fishin'. :D
Matt Noir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Košice

Re: Výstup na Choč

Poslaťod Rika » Pon 26.07.2010 8:21

Jeee, super fotky :jop: ... ježiši a tu aký mám výraz http://picasaweb.google.sk/105528208340600510142/VystupNaChocAHratkySMakrem#5498109365826043666 :pac: :heh:
Katke tam ten Alf nejak nesedí http://picasaweb.google.sk/105528208340600510142/VystupNaChocAHratkySMakrem#5498107377425555586 :lol:

Z niektorých fakt nemôžem :jop: :haha:

Už sa neviem dočkať na druhé kolo. Inak som rada, že sa nás stretlo až toľko. Nečakala som to.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Výstup na Choč

Poslaťod obsidian » Pon 26.07.2010 8:43

morphi, neviem nad cim lamentujes, ved tie fotky su super (pri krajinkach som sa zahanbene pozrel na tie svoje bezkontrastne... :hi:). A z niektorych komentarov nemozem :heh:
Rebelova homepage: http://www.obsidian.sk
obsidian
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1626
Bydlisko: Košice

Re: Výstup na Choč

Poslaťod Silwuska » Pon 26.07.2010 9:06

Co to bolo za turicku?? kolko km cca? :smile: inak ozaj super fotky... :jop: aj komenty :lol:

Ako pocitam, tak pocitam, ten ujo s drhym vlasom a bujnym fuzom bol ujo obsidian?? :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Výstup na Choč

Poslaťod Kača » Pon 26.07.2010 9:09

Už mi stačí popozerať len poslednú dávku od morphi-ho. Naozaj perfektný výlet: a niektoré fotoalbumy, nemám slov :smile:
Rika: no nesedí, ale v "tej partii" asi nikdy nebude sedieť :haha:

Obsi: len jedno ma napadlo: dal si na stránku výcuc alebo všetky fotky? :hih:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky