schwechat prechadzky

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

schwechat prechadzky

Poslaťod janka1316 » Pia 08.01.2010 12:38

ahojte vsetci. byvame pri schwechate a mame samojediu 7 mesacnu fenku zaru. kedze sa malo stretavame s inymi psami, boli by sme radi keby sa k nam niekto pridal na prechadzky napr. pri dunaji, alebo pri neuseedler am see. pripadne ak by niekto chcel aj tuna u nas pri schwechate sa da prechadzat, aj ked su to len polia.
janka1316
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: schwechat prechadzky

Poslaťod AlicaGGG » Pia 08.01.2010 17:47

Offtopic: tu sa tusim so Zarami pretrhlo vrece :heh:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: schwechat prechadzky

Poslaťod Amaguk » Pia 08.01.2010 17:50

Offtopic: Alica, to je predsa ta ista sucka :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: schwechat prechadzky

Poslaťod Iwka » Pia 08.01.2010 22:43

Offtopic: a nie je zara aj v teme o agility kluboch v BA ?
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: schwechat prechadzky

Poslaťod Amaguk » Pia 08.01.2010 22:47

Offtopic: nerozmiem otazke. mame tu uzivatela s nickom Zara (podla jeho sucky) a toto je zrejme jeho manzelka/partnerka
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: schwechat prechadzky

Poslaťod Iwka » Sob 09.01.2010 11:03

Offtopic: Lebeo aliac napísala, ze sa tu so zarami pretrhlo vrece. A vsimla som si, ze v inej teme je este ina zara, tiez novacik :) to len take skonstatovanie :nwm:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: schwechat prechadzky

Poslaťod tonamie » Sob 09.01.2010 12:10

Ahoj Janka! Samíci sú veľmi spoločenský, tak je škoda, že Zara je sama. Nemáte v okolí žiadny kynologický klub, kde by ste aspon na hodinku týždenne chodili do šteňacej škôlky?
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: schwechat prechadzky

Poslaťod AlicaGGG » Sob 09.01.2010 20:57

Iwka píše:Offtopic: Lebeo aliac napísala, ze sa tu so zarami pretrhlo vrece. A vsimla som si, ze v inej teme je este ina zara, tiez novacik :) to len take skonstatovanie :nwm:

Offtopic: tu som myslela - teda asi - je to JRT a este Zara Boc
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: schwechat prechadzky

Poslaťod janka1316 » Pia 15.01.2010 10:04

ahojte vsetci. rada by som vysvetlila dohady okolo mena zara :yes:
moj manzel je tiez prihlaseny uz davnejsie ja som uplne nova ale fotku mi odporucal dat tu istu aby ste vedeli ze sme jedna zara :lol:
a tonamie zial nemame tu pokial viem nic podobne, byvame na dedine a ludia tu sice maju vela psov ale dospelakov a tie nemaju pochopenie pre zarine divocenie. obcas chodime do senice ku chovatelom od ktorych sme ju brali su superni a maju okrem maminy aj sestru zarinu tak sa poriadne vyblaznia ale je to velmi malo kedze je to dost daleko. takze ak niekto z blavy alebo blizkeho okolia rad chodi von na prechadzky k dunaju alebo na neussiedler am see radi by sme sa pridali a este radsej by sme boli keby to boli steniatka :smile: . ale myslim ze budeme vdacni za akykolvek kontakt so psikmi. tak vam dakujem za prispevky a dufam ze sa nam podari nieco zbuchat :ahoj:
janka1316
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: schwechat prechadzky

Poslaťod Eiblin » Uto 02.03.2010 18:54

JANKA1316
AK BY STE MALI ZÁUJEM O VENČENIE/PRECHÁDZKY PRI DUNAJI, TAK BY SME VÁM CELKOM RADI ROBILI SPOLOČNOSŤ. CHODÍME K DUNAJSKÝM RAMENÁM TAKMER KAŽDÝ DEŇ. BÝVAME KÚSOK OD HRANIČNÉHO PRIECHODU BERG (AK BY VÁM TO POMOHLO MôŽEME SA STRETNÚŤ AJ NIEKDE PRI RAMENE TAM, ALEBO V JAROVCIACH (HRANIČNÝ PRIECHOD KITTSEE :ach: )
Eiblin
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: BA-Petržalka


Späť na Stretávky