Z - Bratislava - Ružinov

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod Zenei » Pon 26.08.2013 19:38

Niekto na občasné spoločné venčenie v okolí Prievoz a Ružinovské jazero by sa tu našiel? :)
Zenei
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 378
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod Barbor » Pon 30.09.2013 11:32

Ahoj. Mame steniatko labradora. Rada by som nasla niekoho vhodneho, kludneho pre nasu fenku :smile: byvame pri Delfine :ahoj:
Kto by mal zaujem? :ach:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod mmatka » Pon 30.09.2013 11:40

Ahoj,
my byvame kusok odtial, sice asi nie sme vhodny pre teba :ach: :lol: ale v tom parku kusok od Delfina chodia kazdy den vencit psikov, ludia sa uz poznaju, porozpravaju, psiky pohraju, su tam rozne, steniatka aj dospele, velke aj male. Je to tam dobre na socializaciu psika :yes: :jop: aj na vybehanie, vyblaznenie s inymi :smile:.
mmatka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Bratislava

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod Barbor » Pon 30.09.2013 11:47

Ajojky :)
Mas civavku? My by sme mozno aj prijali, lebo este je dost ustrachana. Ma 8 tyzdnov :hi: takze niekto taky malinky by sa jej pacil.
Viem ze o cca 19:30 sa tam stretavaju. Dnes tam pojdem pozriet. Ale pride mi to uz dost neskoro kedze teraz je o takom case uz skoro tma. Navyse este je dost bojazlva-vsetko je pre nu nove tak sa snazim íst na nu pomalinky :smile:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod Ivanka.P » Uto 01.10.2013 7:08

Pre 8 týždňového labíka nieje čivava dobrý nápad. :joint:

mmatka, neviem ako stará je tvoja čivka ale moja dospelá by mala dobré nervy, kebyže ju packuje a volá do hry cca 6kilové teliatko. Ak je šteňa aj tvoja, možno nájdu spoločnú reš a čivka bude okolo labíka robiť také vrtule. No ale musí si aj barborka vedieť spratať svoje šteňa ak bude hra nebezpečná :no:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod mmatka » Uto 01.10.2013 7:43

Ja mam 6 mesacneho :lol: ale ano, pisala som barborke, ze na hranie nie sme vhodni, ale tak na prechadzku. Nas sa ani ako steniatko nehra so psikmi :pac: ale stale sa ich boji :ach:
mmatka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Bratislava

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod Ivanka.P » Uto 01.10.2013 8:00

6 mes. je v pohode. No pravá taká psačia hra (válanie a kúsanie) to byť nemôže, ale nejaká prechádzka so zoznámením a korigovaním hry úplne v pohode. Moja čivava vychádza so všetkými psami len šteňatá velkých plemiem už nie a to preto, lebo logicky sú voči jej 2kg velké a nemotorné a ich hra je proste nebezpečná.
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod Barbor » Uto 01.10.2013 8:09

Ivanka.P píše:Pre 8 týždňového labíka nieje čivava dobrý nápad. :joint:

mmatka, neviem ako stará je tvoja čivka ale moja dospelá by mala dobré nervy, kebyže ju packuje a volá do hry cca 6kilové teliatko. Ak je šteňa aj tvoja, možno nájdu spoločnú reš a čivka bude okolo labíka robiť také vrtule. No ale musí si aj barborka vedieť spratať svoje šteňa ak bude hra nebezpečná :no:


Ja hlavne chcem najst nejake steniatko alebo psika ktory sa s tou mojou trochu pohra alebo poprechadza. Lebo vcera sme boli na luke, tam su vsetci velkaci a ona sa ich trosku bala pretoze sa nahanaju, blaznia a ju by rozpucili :ach:
Vsetci mensi ktory by boli pre nu vhodny su take tie zurive male plemena ktore sa hrat velmi nechcu...a potom su tu velki lenze oni si neuvedomuju svoju vahu..a zatial velkeho ktory by bol k nej trosku ohladuplny som nestretla :ua: ale na tej luke bolo fajn, len este musi podrast aby sa s nimi mohla santit :lol:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod camon » Str 02.10.2013 8:32

niekto stvrtok doobeda okolo 10tej cca? tak na hodinku :smile:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod Cathie » Str 02.10.2013 11:43

barborka123 píše:Ahoj. Mame steniatko labradora. Rada by som nasla niekoho vhodneho, kludneho pre nasu fenku byvame pri Delfine

Ak je fenka skor bojazlivejsia a do hry sa az tak nehrnie, tak my sa hlasime. Ja mam 5-rocnu fenku, ona je ignorant - velmi sa nehra, steniatka si prilis nevsima, ale ak sa tvoja skor boji, tak na socializaciu a prechadzku je to fajn :smile:
A kludne mozeme prist aj tam za vami k Delfinu :yes: Akurat prave tym skupinkam psov sa momentalne musime vyhybat, pretoze mi fenka hara.
Skus napisat, kedy mas cas a nejak sa dohodneme urcite :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod Kirushka » Str 09.10.2013 7:02

ahojte,my by sme sa tiez pripojili :) Kira je 2 ročná pitbullka,nekonfiktna a zahrá sa s hocikým /len na lopticky je lakomec:) /
"Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni."(John Steinbeck)
Kirushka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Bratislava-Ružinov

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod hriva » Str 09.10.2013 14:35

Mám maleho troj mesacneho pitbula...mohli by sme dat venc ak tvoja fena nema problém s dosť drsnym stylom hry :heh:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod Bee House » Štv 10.10.2013 12:33

ja mam tiez ignorantku, ktora sa sice hrat pravdepodobne nebude, ale ani nijako neprijemne kontaktovat. tiez by sme sa mohli niekedy pripojit :smile:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod Amarice Kaguya » Uto 24.12.2013 14:11

Ahojte, je tu niekto kdo chodi na Rohlik s malymi plemenami, napr. Čivava, jazvecik??? Uz dlho rozmyslam nad stretavkami ale vzdy tam su iba velke psy ( nic proti nim, su krasne ) ale moj čivavak sa s nimi nechce hrat bo su moc velky a on sa ich trochu boji. Je tu niekto taky?? Dakujem za odpoved :smile:
Amarice Kaguya
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod SkoppAdam » Ned 26.03.2023 16:29

Ahojte, niekto na venčenie a socializáciu v okolí Rohlíka? Mám psa z útulku, stredný vzrast, oriešok. So psami vychádza relatívne dobre. Ale potreboval by sa ešte socializovať kvôli podnetom. Keď vidí iné zviera, tak ignoruje akýkoľvek povel.
SkoppAdam
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Bydlisko: Bratislava - Ružinov, pôvodne: Hodruša-Hámre

Predchádzajúci

Späť na Stretávky