V - Michalovce

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Michalovce

Poslaťod adushiik4 » Štv 01.04.2010 23:34

Takže momentálne sa nám to skomplikovalo, kvoli Aishenke..
Takže nahradný termín..? Tino bude očkovaný až po veľkej noci ( teda skôr prázdninách) takže nám to tiež 10.4 nevyhovuje...a ani ochranu proti klieštom ešte vymyslenú nemáme, kedže si scaliborom sa stalo čo sa stalo... :ua: takže v tejto dobe čo majú vetovia týždenne 20prípadov babeziozy a boreliozy je to dosť nebezpečné isť s ním takto do prírody.. akože vaši " otužilci" zvládnu v pohodke klieštov, no verte , že táto moja fajnovka by chytila niečo na 98% a on veľmi na klieštov zvyknutý nie je.. :heh: takže teraz kvoli kope infikovaných klieštov dávam veľký pozor...
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Michalovce

Poslaťod Diandra » Pia 09.04.2010 18:39

hej súhlas preložíme. Ja teraz nechcu Aishu vystavovať takým stresom a tak...a kliešťov je fakt veľa
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: Michalovce

Poslaťod adushiik4 » Pia 09.04.2010 20:24

a ostatní.. čo vy na to?
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Michalovce

Poslaťod monika.o » Pia 09.04.2010 20:45

no ja neviem...
jednak som chcela pred stretkom Toba vykúpať a za druhé má pršať :nwm:
ku kliešťom sa nevyjadrujem,hoci nám zrejme funguje čajovník,lebo dnes ani jeden,hoci prechádzka bola krátka,lebo sa rozpršalo
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Michalovce

Poslaťod Diandra » Pon 24.05.2010 19:47

No môžme vymyslieť nový termín stretka :smile: Dávajte návrhy. 17. 18 ideme na výlet zo školy a tento výkend do KE takže to nemôžem.... Dúfajme že sa to podarí nejako zosúladiť
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: Michalovce

Poslaťod adushiik4 » Pon 24.05.2010 19:49

Tento výkend by som jedine v sobotu mohla ja.
Budúci možno hej.. 5.6 alebo 6.6 ? čo vy na to?
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Michalovce

Poslaťod Diandra » Uto 25.05.2010 9:43

Nooo to by sa dalo :smile: A koľkí sa vlastne stretneme?
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: Michalovce

Poslaťod adushiik4 » Str 30.06.2010 18:55

No tak dievčatá, čo robíme? Prázdniny, tak by sme mohli niekde ísť? Niekde k vode?.. návrhy?
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Michalovce

Poslaťod monika.o » Str 30.06.2010 19:02

no,mne osobne je to viac-menej jedno,ale tento víkend a bud.týždeň nemôžem,lebo by mali prísť sesternice na niekoľko dní

potom ako chcete...nemám problém naložiť Toba do busu a deme do MI...k tej vode,no neviem...to je už komplikovanejšie,kebyže sa jedná o Vinné či Šíravu...aj keď Vinné by sa dalo,pošlem našich k sesterke na chatu a my môžeme ostať dolu pri vode...Šírava by už bola ale fakt komplikovanejšia
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Michalovce

Poslaťod adushiik4 » Str 30.06.2010 19:11

Monika, prečo ty furt myslíš, len na výkend? veď máme aj týždeň a myslím, že nehorázny problém by nebol? či hej..? teoreticky by sme mohli isť aj na baňu, alebo tak..nie? vystupili by ste pri zemplíne a tam by sme sa stretli, potom smerom na IBV a sme pri vode.. :)
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Michalovce

Poslaťod monika.o » Str 30.06.2010 19:15

keď mne stále nedopína,že už sú prázdniny :ha: v pohode,aj cez týždeň

tam,kde píšeš,Adi,som ešte ASI nebola,takže ja sa nechám viesť :no: :joint:
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Michalovce

Poslaťod adushiik4 » Str 30.06.2010 23:48

Jeden deň sa treba so psíkmi vybehať nie.. ? niečo poriešime. Zaobstaráme tak, aby bolo aj nám aj psom dobre.
No len by trebalo sa porozprávať o nejakom 1.reálnom termíne 2. reálnom mieste 3. reálnom čase :heh:
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Michalovce

Poslaťod Diandra » Štv 01.07.2010 9:20

Na... akurát som chcela navrhnúť stretko a vy takto už dohovárate. S Baňou súhlas, ale ja myslím že busom by som sa nemohla dostaviť. Nechcem teraz riskovať keď je Lila ešte dosť nevychovaná, ale môžem dojsť ráno s mamou. Akurát by ste sa museli prispôsobovať mne :ua: Prišla by som skoro ráno, okolo ôsmej tak to by som sa mohla stretnúť s Aďou a potom by došla aj MOnika na nejakom vhodnom buse. Alebo by sme mohli naložiť do auta Moniku ja s tým nemám porblém len či Monča by sa ti chcelo vstávať. A kedy? Budúci týždeň vás poprosím lebo ja som ešte chorá. Môžete?
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: Michalovce

Poslaťod adushiik4 » Štv 01.07.2010 9:35

Mne to je jedno, keby sme šli skoro ráno, nebolo by tak horuco, takže lepšie by sme sa tam dopravili :heh:



Takže Monika aj bez teba je miesto dohodnuté :heh: s Diou sme rozprávali o tej bani
No teraz ideme na dátum... Podľa počasia streda nie, lebo má pršať http://www.pocko.sk/predpoved/slovensko ... 2010-07-07
No tak..sobota, pondelok , utorok...No dávam EDIT: psy sa na bani kúať nesmú a ani ľudia. Takže... co teď?
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Michalovce

Poslaťod Diandra » Štv 01.07.2010 14:11

:hmm: :hmm: :hmm: :au: prečo dokelu? Joooj tak rozmýšľajme nad nejakým fajn miestom. Voda by bola najideálnejšia ale na šíravu by sa nám dostať asi nepodarilo. Iba keby sme mali nejaký odvoz a to pochybujem. V MI už voda asi nie je čo? :ua: Ešte Laborec no ale to asi nie :joint:
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky