bratislava-raca

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

bratislava-raca

Poslaťod maggie » Štv 04.06.2009 21:22

halo vencitelia,je tu niekto z race?chodi niekto vencit do lesa nad amfikom?keby naaahodou...
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: bratislava-raca

Poslaťod Sunny » Pon 08.06.2009 8:08

Jaaaaaaa :ahoj: Ale ja radšej do toho druhého lesa - jak chodí bus. Lebo nad amfíkom mi psiská úplne šalejú, neviem prečo, či je tam viac zveri, ale tam sú ako utrhnuté z reťaze. Alebo potom chodíme do vinohradov. Hodíme niekedy venč? :no:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: bratislava-raca

Poslaťod maggie » Pon 08.06.2009 18:54

ahoooj...no my to striedame,aj vinohrady a tak po okoli...jasne mozme sa dohodnut,budem rada....a ty si odkial z race?ja byvam na kaplinskej,na tej novej ulici,ako je "Pri koliske"...akurat ze mame teraz pasomnicu,tak asi radsej az ked sa vyliecime...vraj to moze byt aj len tym ze niekde v oblasti je pes co to ma a ta moja len nucha....tak davaj pozor aj na tie tvoje potvorky,moja sice lubi kde tu nieco pozrat vonku ale teraz som ju strazila ako oko v hlae,dostala injekcie,aj tabletky a furt to tam ma....tak neviem...ved som pisala aj v chorobach o tom...ale potom samozrejme budem rada ked si decka poblbnu....pekny vecer
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: bratislava-raca

Poslaťod mony » Pon 08.06.2009 19:52

Aj ja občas venčím v Rači - som taká víkendová venčiteľka :smile: Ale chodím do inej časti lesa, nie nad amfík. Ja tomu tak ľudovo hovorím, že idem na "Slalomku". Dostane sa tam od autobusovej zastávky Potočná. Poznáte to niektorá? :smile:
"Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba." Josh Billing
mony
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 945
Bydlisko: Bratislava

Re: bratislava-raca

Poslaťod Sunny » Pon 08.06.2009 20:44

Ja bývam rovno oproti vchodu na cintorín - keď ma z tej mojej smečky klepne, aby som to nemala ďaleko :heh:
V Rači sa moc nevyznám, bývam tu len chvíľku :hi: Tak keď sa dá Meggie dokopy, daj vedieť a dohodneme :no: V Rači sú ešte z dogforákov Headerko s ČSV a Zeus Nicco Teen s mladučkým huskáčom, tak prípadne dám vedieť aj im.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: bratislava-raca

Poslaťod maggie » Uto 09.06.2009 9:16

nejakeho csv obcas stretavame,raz aj toho huskaca,takze z videnia sa asi budeme poznat....super tesim sa!
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: bratislava-raca

Poslaťod mony » Uto 09.06.2009 18:24

My by sme sa tiež rady pridali. Máme teraz trošku problém s venčením - malá sa vôbec nedá motivovať na prechádzku (takže dúfam, že by sme výlet príliš nekazili), ale na druhej strane by to padlo aj vhod (nejaké skupinové stretko), aby Aimee zistila, že ostatné psy nie sú bubuláci a dá sa s nimi pohrať :ha: A teraz ma napadla jedna fajn túra v račianských horách, a síce - Červený kríž. :jop:

Offtopic: Sunny, tak bola si to ty! Raz som ťa videla oproti cintorína s 2 haskynami, no vôbec som si nebola istá, či si to ty, alebo nie :lol: Potom tam pobehoval aj jeden číňan s huskym, tak som ostala poriadne zmätená :heh:
"Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba." Josh Billing
mony
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 945
Bydlisko: Bratislava

Re: bratislava-raca

Poslaťod Amaguk » Uto 09.06.2009 18:32

Ja sice byvam na opacnom konci Karpat, ale tiez by som sa pridala :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: bratislava-raca

Poslaťod nikolletttka » Uto 09.06.2009 21:13

no my uz sme dlho v blave neboli :lol: a po takych zakutiach sme moc nechodili, takze by sme sa tiez radi pridali, aby sme nieco nove spoznali :smile:
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: bratislava-raca

Poslaťod Sunny » Uto 09.06.2009 22:05

Jeeej, no pekne sa nám to zbiera :joint: Len to musí ešte chvíľku počkať - teda také väčšie stretko, lebo to by chcelo víkend a ja som najbližších 5 víkendov v čudu :ua: Jedine také menšie Račo stretko bez turistiky (a zatiaľ len s fenkami, bo mi Foxy hára) by sme mohli spáchať - hmmm, čo tak v pondelok?

Offtopic: Mony :yes: Bola som to ja. Ty si sedela s havinou v aute, že :no: Som mala vtedy hooodne naponáhlo, inak by som ťa išla do toho auta prepadnúť. A ten číňanko je náš sused o 2 baráky ďalej, má niečo také huskoidné. Kedysi to behalo navoľno po ulici :hmm: potom sa im stratil a zjavne sa našiel a odvtedy majú bránu zavretú. Aspoň že to.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: bratislava-raca

Poslaťod maggie » Str 10.06.2009 9:04

amaguk,tak ty k nam prebehni cez karpaty :lol: tesim sa,ze sa nam to tu pekne rozrasta,az na to,ze naozaj neviem kedy sa my budeme moct pridat do kelu,opat na potvrdili pasomnice a este k tomu aj skrkavky....som z toho na nervy,neviem,kde ta moja mala k tomu prisla....tak by sme sa radsej asi mali separovat... :plac:....tak mozno sa pripojim bez chlpaca...aj ked to je trosku divne...ale aspon aby som vedela who is who :smile:
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: bratislava-raca

Poslaťod Amaguk » Str 10.06.2009 9:05

U nas to isti elektricka c 5. :lol:

hmm, s tymi endoparazitmi je to blbeeee. :ua: Odcerovavali ste cim? Cesnak davas?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: bratislava-raca

Poslaťod maggie » Str 10.06.2009 15:34

odcervovali sme juuj nemam to pri sebe,ale zakazdym niecim inym naposledy to bol tusim drontal?al.pratel?no fakt neviem,nemam tu preukaz.....cesnak?o tom som este nepocula....normal jej dat zozrat?pravidelne?ci len teraz ked to ma ci ako?ja neviem,moj prvy hafo nemal nic za cely zivot a ona ked som ju brala z utulku,to sa preliecilo a potom skoro tri roky nic az teraz....takze nemam s tym moc skusenosti...
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: bratislava-raca

Poslaťod Amaguk » Str 10.06.2009 16:52

s cesnakom nic nepokazis, skus :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: bratislava-raca

Poslaťod LiENKA » Str 10.06.2009 19:56

ja davam cesnak stale, istota :)
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Ďalší

Späť na Stretávky