Z - Trenčín

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod hruska » Pon 26.07.2010 20:07

Tak presunieme to na termin, ked to bude vyhovovat viacerym? Nemam problem sadnut do vlaku a prist, ked budem v praci kratko (pripadne aj vymenim zmenu), ci to je Ilava alebo trebars Dubnica.
Mojej aj tak z toho harania uplne sibe, vratime sa z vychadzky, napije sa a uteka sadnut pred dvere a knuci :ua: Ja ze asi treba surne :kak: , utekam opat von a ona len cucha a cika na kazdom kroku :pac:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod meraja » Pon 26.07.2010 20:27

a ja som sa tak tešila :plac: no čo už,v piatok ani ja nemôžem takže zostáva iný dník :smile:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod hruska » Pon 26.07.2010 20:46

Ved uz aj ja mam nahlaseny vyber nadcasov :pac: Ale tak budem provokovat zilinskych psov :hi:
Do konca prazdnin je este daleko, haravky doharaju, a hadam sa zideme viaceri ci uz pri vode, alebo na turicke. Fakt nemam problem prist.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod lulu » Str 28.07.2010 12:01

Tak skúsme iný dátum:-) Ja určite nem§žem sobotu,utorok a štvrtok..Ak by bolo počasie v pohode mohli by sme teda skočiť do tej IL alebo to je jedno :smile: Alebo aj do Dca pri Váh..Len tam kde je kludnejšie,dozadu :smile:
*One way-my way*
lulu
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 439
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod Bosorka » Štv 29.07.2010 9:00

meraja píše:Ja som ešte nezamestnaná :lol: takže sa doma po tieto dni nudím ako pes :ua:


Offtopic: Tak skus letne tabory :jop: vrelo odporucam... Vcera som z jedneho prisla. Mala som na starosti 10 dni 16 cca jedenastrocnych harantov malych, takze som sa nudit nestihla :lol: . Ale nie. Deti boli uplne super a v ramci moznosti posluchali a nevymyslali blbosti. Skvela moznost vyplnit si letne prazdniny. Teda ovsem ak by ti nevadilo ze v priemere by si spala tak 5-6 hodin. Mali sme dokopy 205 deti takze to trosku trva kym vsetci pospia hlavne ty sedemnastrocny + ked je nocna hra :heh: .

Co sa tyka nejakeho stratnutia, tak padli tu fajn navrhy, ale asi sa nijakeho nezucastnim. Ja by som rada, ale s Albertom asi nie. Hlavne ak by sla Akami s detmi. Albert je truhlik, deti moc nemusi a ja by som sa bala, aby nieco nevyviedol + ak by si tam s nejakym samcom nesadol tak by som prisla domov tak s mozolami na rukach a nie so skvelym pocitom, ze sa stretla fajn partia psickarov. Maly krpec Cornel teraz nie je doma. Je spat u chovatelky na par dni, pretoze pojde na vystavu a my sme sa za ten cas nenaucili poriadne ho upravit, tak ako to na vystavu treba. Tento vikend idem do Serede a od 6.augusta idem zasa do tabora, takze s mojou ucastou to vyzera biedne.
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod meraja » Štv 29.07.2010 9:25

čo sa týka toho stretnutia,naozaj lulu akami hruška dohodnite si tu termín a ja sa na 90% prispôsobím.
asi radšej počkajme kým dohárajú háravky,bude to asi lepšie a potom aj podľa počasia buĎ túru alebo len jazero
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod Bosorka » Uto 17.08.2010 10:09

Hmm akosi sa tu zrazu nic nedeje... snad nam nieco vyjde na jesen... bo ja za 3 dni odchadzam s hovikom na hovitabor, kde budeme cely tyzden cvicit a na konci mame bonitaciu. Tak nam drzte palce nech zvladneme povahove testy a uchovia nam ho :jupi: ... Inak s vas nikto nechodi asi na dubnicky cvicak ze? To by som si vas tam uz asi vsimla... :ach:
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod meraja » Uto 17.08.2010 11:13

no stojí lebo teraz máme každý dosť iných starostí a nie je jaksy času na stretko
ja som chcela chodiť na ten cvičák,ale je to dosť komplikované s dopravou
a samozrejme bosorka držíme palce :jop: :ahoj:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod Bosorka » Uto 17.08.2010 11:41

Jojo ak ta nema kto odviest je to komplikovane... aj ked zastavka je asi 2min odtial... ale tiez si neviem predstavit cestovat s takym bernardinom alebo mastinom... inak na cvicak chodia 2-ja bernardinovia... jeden sa vola Max- ten je uplne super. Som rozmyslala ci si to neni ty, ale ta baba mi pride starsia.
Ja to mam na cvicak tak 35-40 min pesi rychlou chodzou, takze tiez nic moc. Hlavne ked uz je teplo. Chodim aj na cvicak do TN a to som nabalachala mamu, aby tam chodila aj s krpcom, kedze tam je aj agility... takze ma o dovod viac ma tam vozit :heh:
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod meraja » Uto 17.08.2010 12:14

tam je aj agility? :aaa: bolo mi povedané,že agility nie je lebo nie je o to záujem

bosorka tiež to mám pešo popri kanáli asi na taký čas,ale tí psy nie sú zvyknutí takto chodiť a neviem či by im to robilo dobre :ua:

a už som počula o tých bernardínoch,rada by som si mrkla :lol:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod AlicaGGG » Uto 17.08.2010 12:32

meraja: jasne - aj ja tam chodim na agility a je to tam super :no:
bosorka: tvoja mama chodi do TN na agility? bola len raz, nie? podla foto pozeram, ze vtedy sme boli akurat na dovolenke, ale odvtedy tam uz nebola :nwm:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod Bosorka » Uto 17.08.2010 14:52

AlicaGGG - pisala som "kedze tam je aj agility" nie ze chodime. S Cornelom chodime na vycvik normalne poslusnost. Zobrali sme si ho totiz uz ako rocneho a nevedel poriadne ani sadnut. Takze teraz bude cvicit poslusnost lebo bez toho sa agility robit neda a neskor by chcela zacat chodit uz len na agility. Neviem ako tam bola teraz cez leto kedze maju teraz dost roboty a robievaju aj v nedelu a ja som teraz bola skoro stale prec (robim animatorku v deckych taboroch). Cez skolsky rok sa to ale hadam zlepsi a budem mat cas ja aj ona. :no:

Inak meraja- aby si to zle nepochopila. Agility je v TN v DCA sa o tom iba hovori, ze bude :ach:
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod Bosorka » Uto 17.08.2010 14:56

meraja píše:bosorka tiež to mám pešo popri kanáli asi na taký čas,ale tí psy nie sú zvyknutí takto chodiť a neviem či by im to robilo dobre :ua:

Hmm mas predsa velkych psov. Co s nimi nechodievas na prechadzky a tury, ze nedokazu slapat 35 minut ? Ci zle som to pochopila?
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod meraja » Uto 17.08.2010 15:33

aha ja som myslela,že v dca je agility :ua:

bosorka tak chodím s nimi na prechádzky ale to je tak maximálne 2km a za každého počasia taký kus,odcvičiť a potom späť,no neviem.uvažujem už dlho,to by som chcela s neapolákom obranu skúsiť :lol:
nevieš či by sa dalo len tak raz prísť skúsiť len tak obranu a podľa toho by sme sa buď venovali alebo nie?potom by som aj to členské zaplatila keby ho to bralo :smile:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Trenčín-okolie:)

Poslaťod Bosorka » Uto 17.08.2010 15:42

meraja v Dubnici sa obrana pre verejnost nerobi (kruhovky a tak). Zrusili to pretoze kazdy to robil len tak nech si pes kusne, zabavi sa, unavi sa a doma da pokoj. Figurant sa pri obrane dost unavi, takze sa im ani necudujem, ze to zrusili, kedze v tom nevideli zmysel. Avsak da sa s nimi dohodnut, ale iba ak chces obranu cvicit profesionalnejsie, ze aj na skusky a musela by si chodit naozaj pravidelne aby videli, ze o to mas zaujem a snazis sa. Mne sa venovali aj s obranou, ale Albert kusat nechce, tak sme to tam zabalili.

Ak mas ale ozaj zaujem sa tomu venovat. Tak pridi a popytaj sa. Da sa s nimi dohodnut :-)
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky