S - Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod jenna » Str 15.04.2009 6:58

no veď sa nejak dohodneme, ja budem len rada, pretože my sme takí samotári a už ma to nebaví, chcem nejakých kámošov pre krpca :lol: napr. tento týždeň máme voľno štvrtok a sobotu poobede, inokedy aj nedeľu len teraz mám celodennú prednášku z autoškoly :ua: takže nedeľa zabitá...
Obrázok
Pes štěká, protože zpívat neumí.(ukrajinské přísloví)
Pes, to je cnosť, ktorá sa stala zvieraťom, pretože sa nemohla vteliť do človeka.(Victor Hugo)
jenna
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 361
Bydlisko: BANSKÁ BYSTRICA

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod Poca » Str 15.04.2009 19:34

ja mam v sobotu cas, Bria zboznuje vodu ale predsalen by som radsej volila ine miesto koli kliestom. co tak pusty hrad?
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod kikula22 » Str 15.04.2009 20:16

Môže byť aj Pustý hrad. Len proste niečo :smile: Ani mi nemáme nikoho na prechádzanie ani na turistiku. A sama sa predsa len trochu bojím :ua:
Túto sobotu nemôžem, príde kamarátka zo Žiliny.
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod adushka » Str 15.04.2009 20:28

ja by som sla tiez niekam vystavit mojho, len v sobotu musim ist :dance: :dancing: ( na sutaz) . ale hociake vikendovky sa rada pridam :jop:
adushka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 180
Bydlisko: Zvolen/Piešťany

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod jenna » Pia 17.04.2009 6:06

no vyzerá to tak, že tento víkend nám viacerým nevyhovuje a čo budúci??? a miesto??? hlavne kde je menej kliešťov :no:
Obrázok
Pes štěká, protože zpívat neumí.(ukrajinské přísloví)
Pes, to je cnosť, ktorá sa stala zvieraťom, pretože sa nemohla vteliť do človeka.(Victor Hugo)
jenna
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 361
Bydlisko: BANSKÁ BYSTRICA

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod julieta » Pia 17.04.2009 7:29

kludne moze byt aj pusty hrad..... buduci vikend este neviem ako bude, co bude.. usmernim v tyzdni....ale uz teraz viem, ze beriem aj bugiho s kosikom a s manzelom :lol: nech si aj on pekne vyslape tu cestu hore...
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod jenna » Pia 17.04.2009 9:07

nepoznám :nwm: dobrá túra, aspoň na pol dňa??? ak hej tak tiež beriem priateľa, nech sa trošku rozhýbe :ha:
Obrázok
Pes štěká, protože zpívat neumí.(ukrajinské přísloví)
Pes, to je cnosť, ktorá sa stala zvieraťom, pretože sa nemohla vteliť do človeka.(Victor Hugo)
jenna
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 361
Bydlisko: BANSKÁ BYSTRICA

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod adushka » Pia 17.04.2009 11:56

tura je to fajnovka, da sa to vyjst aj rychlo, aj pomaly, je to furt do kopca ( z kopca az ked ides naspat :D )niektori sportovci si tam chodia zabehat.. nepamatam si presne kolko trval vystup hore, ale naposledy,ked som vysla hore, tak som myslela ze skapem, lebo to koli benovi sme sa tak ponahlali,ze to bola mozno polhodka( slapalo sa bez prestavky) on si to supe rovno do kopca priamo hore, ako zmyslov zbaveny..ale myslim ze je to idealna prechadzka, aj pre hafov, lebo ti nabehaju omnoho viac ako my, a pre cloveka je to tiez fajn zaber, ak pravidelne nesportuje, v takom normalnom tempe je to okolo hodinky, hore sa da fajne pokvasit, a potom pomaly dole, plus cesta do civilizacie, myslim ze tak akurat, skoro na pol dna :smile: ked sme chodili zo skoly tam tak to bolo doobedie zabite napriklad.. tak neviem ci staci na predstavu :)
adushka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 180
Bydlisko: Zvolen/Piešťany

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod jenna » Pia 17.04.2009 12:52

jasne, že stačí, veď žijem v kopcoch, takže viem o čo ide :lol: takže si to ešte upresníme v priebehu budúceho týždňa...ja sa budem zatiaľ modlikať nech vyjde odvoz :plac:
Obrázok
Pes štěká, protože zpívat neumí.(ukrajinské přísloví)
Pes, to je cnosť, ktorá sa stala zvieraťom, pretože sa nemohla vteliť do človeka.(Victor Hugo)
jenna
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 361
Bydlisko: BANSKÁ BYSTRICA

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod kikula22 » Pia 17.04.2009 16:07

To by som mala aj čas :smile: Ešte aby mi išli autobusi. :ua:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod mirka22 » Ned 19.04.2009 10:33

jej baby ja sa k vam tiez pridam,len buduci vikend sme na stretavke CC ale ak pojdete aj inokedy rada pojdem :aaa: ale iba nedele lebo soboty zaciname chodit na cvicak.
mirka22
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 604
Bydlisko: cerin pri ban.bystrici

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod Sezen » Pon 20.04.2009 7:24

Na pusťák by sme išli aj my s vami.
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod kikula22 » Pon 20.04.2009 13:22

Ja by som mala čas tento víkend. Na ten nabudúci je asi výstava a potom už neviem povedať čo bude :smile:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod julieta » Pon 20.04.2009 14:56

nam sa v sobotu neda.... krstime.... :ua: a v nedelu neviem zatial co bude... asi nic...takze ak tak v nedelu.. ale este upresnim
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolenská priehrada

Poslaťod kikula22 » Štv 23.04.2009 6:09

Aj my by sme mohli ísť skorej v Nedelu ako sobotu :smile:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky