Perugia a okolie (Italy)

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Perugia a okolie (Italy)

Poslaťod lusy » Sob 22.11.2008 21:28

no to hej. a ked vidis z centra ten vyhlad. musim niekedy zobrat fotak a hodim sem fotky. alebo nemas ty nejake? ty tak rada vsetko fotis.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Perugia a okolie (Italy)

Poslaťod Slawin » Sob 22.11.2008 21:33

ja milujem tie talianske domy... uzke kameniste ulicky a tie ich okenice a balkoniky a jak to cele vyzera....juuuuj :aplause:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Perugia a okolie (Italy)

Poslaťod Tatiana » Sob 22.11.2008 21:40

joj Italia :smile: tot moja oblubena krajina aj ked styri dni v Neapole mi dali zabrat :ua: hned prvy den som sa stratila ze som musela poprosit karabinierov aby ma zaviedli k hotelu :hi: esteze trochu viem habkat "por favore" :heh:
na letisku prave strajkovali :pac: tak z Milana do Neapola taxikom v noci,to bol zazitok tie babenky pri ohnikoch hned vedla cesty :heh: a ta neapolska atmosfera no horor,fakt blazni :yes:a po uliciach sa v pohode promenadovali pitbuli ci ine plemena a nikoho to nevzrusovalo,skoda ze tie foto nemam v digi iba na klasickych fotkach,nakoniec bolo
jedine plus vylet na Capri ,Pompeji a Vezuv a samozrejme super papanice ,sest chodov a vinko to ja mozem :no: a velmi rada by som este raz tych skvelych talianov navstivila :ha:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Perugia a okolie (Italy)

Poslaťod ess » Sob 22.11.2008 21:52

nj perugia je krasne mestecko - pred par rokmi sme mali nieco ako vymenny pobyt a zopar dni sme tam stravili hehe....no taliansko je pekna krajina, ale taktiez jazdu autom nezavidim :lol:
Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma. (Pam Brown)
***************************************************************
Obrázok
ess
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 481
Bydlisko: Košice

Re: Perugia a okolie (Italy)

Poslaťod Rehssi » Ned 23.11.2008 8:42

nebyt tak leniva, dalsi rok by som tam nastupila na VS, dost o nej uvazujem. Len ta kopa vybavovaciek, hladat privat aj pre psa... Inak tebe sa tam ako psickarke ako byva?
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Perugia a okolie (Italy)

Poslaťod dianka » Ned 23.11.2008 9:24

lusy-panenko skaaakava a co ty tam v tej itálii prosim ta robis?
dianka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 87
Bydlisko: Prešov

Re: Perugia a okolie (Italy)

Poslaťod lusy » Ned 23.11.2008 14:01

no nerobim tu nic. :lol:

Rehssi myslim, ze to sa neda nejako zovseobecnit ako sa mi tu byva. ja tu byvam na civilizacou zabudnutom mieste :heh: takze mna tu nik neobmedzuje, lebo ani nikoho nestretame.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Perugia a okolie (Italy)

Poslaťod Rehssi » Ned 23.11.2008 15:43

Jej, byvas uplne idealne :smile: A ked sa na to kuknes zo strany mesta- co trebarz cvicaky? chodis tam na daky? A je mesto voci psom tolerantne? Mozu chodit na volno, mozu do obchodov a tak? Jasne, ze sa nebudem rozhodovat podla toho, ale kedze pes bude musiet ist so mnou, je dolezite zamysliet sa aj nad tymto. Naaahodou netusis, ci sa hlada tazko ubytko aj so psom? Trebarz na Prahu som v tomto pocula dost staznosti...
Dost nad Perugiou uvazujem, keby ze nie som sama, co sa tam chystam, mala by som viac nadsenia. Vsetci spoluziaci idu do Forli a myslim Bergama. Inak paradox- nad Talianskom uvazujem ako nad zachranou, ak by ma na Slovensku nikam nevzali. Ked ma nevezmu na nase pochybne skolicky, pojdem do zahranicia, kde ma bez problemov vezmu bez prijimaciek na drvivu vacsinu skol.
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Perugia a okolie (Italy)

Poslaťod zeane » Pon 24.11.2008 11:00

Lusy a keby sme si niekde u vás v okolí zorganizovali dovolenciu? Sú tam niekde v okolí pet-friendly ubytovania? Kemp s bungalovmi by bol možno fajn?
Ostatní: dali by ste si povedať, že by sme sa vybrali? :smile: :otaznik:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Perugia a okolie (Italy)

Poslaťod lusy » Pon 24.11.2008 14:44

zeane tak to vobec netusim ci tu take nieco je. ale mohla by som zistit. inak chcem vidiet kto by sem isiel na dovolenku. :heh:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Perugia a okolie (Italy)

Poslaťod Silwuska » Pon 24.11.2008 14:51

tssssssssss :jeah: predsa vasi oblubeny cierny kamarati...(hlavne xarovi :lol: )
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Perugia a okolie (Italy)

Poslaťod Ema 012 » Pon 24.11.2008 15:18

aj jaaaaaaaa, ked teda mozme :hi:
Obrázok
Ema 012
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942
Bydlisko: Kajal

Re: Perugia a okolie (Italy)

Poslaťod lucik » Pon 24.11.2008 15:47

no neviem, tu je problem zorganizovat aj vikend na Slovensku, nieto este do Talianska :heh:
hehe, 1143km to mam z Piestan, cca 11 hodin pise google maps.. cesta vedie cez Veneziu, tak tam by som asi zostala, kedze Perugia nie je pri mori :heh:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Perugia a okolie (Italy)

Poslaťod lusy » Pon 24.11.2008 15:52

no ved prave :heh:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Predchádzajúci

Späť na Stretávky