Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod kasei666 » Ned 13.04.2014 6:36

Rennie: mam pre teba jednu fotecku zo vcera :lol:
Prílohy
Fotografia0241.jpg
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod Rennie » Uto 15.04.2014 9:58

Jeej ďakujem za fotku, túto sobotu môžme zopakovať, kto sa chce pridať o 11:00 budem v Berku, prípadne navrhnite iný čas a miesto, ja sa dopravím aj inde :smile:
"Tvory s najväčším srdcom chodia na tomto svete po štyroch, lebo inak by toľkú lásku neuniesli."
Rennie
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod Vikiki22 » Uto 15.04.2014 13:32

Túto sobotu viem prísť kamkoľvek aj ja. :ahoj:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod kasei666 » Uto 15.04.2014 16:39

Takze ludkovia takisto v sobotu mozem kedykolvek, kdekolvek:D ak bude pekne rada by som zasla niekde k vode :lol: viete o niecom?
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod Vikiki22 » Str 16.04.2014 8:48

Novozámčania, však vy ste doma, poinformujte sa, kde sa dá so psami kúpať. Na mape je dosť vodných plôch v okolí NZ. :heh:

Kúpania.jpg
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod Rennie » Str 16.04.2014 12:25

Ja zvykávam chodiť do Zemného je tam fajn pláž a dá sa prejsť po hrádzi, alebo na Komoču, teraz tam ešte nebude veľa ľudí v lete je tam už so psami problém. To je ale kus od NZ tak neviem či to všetkým vyhovuje..
"Tvory s najväčším srdcom chodia na tomto svete po štyroch, lebo inak by toľkú lásku neuniesli."
Rennie
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod Rennie » Str 16.04.2014 12:31

Vikiki22 píše:Novozámčania, však vy ste doma, poinformujte sa, kde sa dá so psami kúpať. Na mape je dosť vodných plôch v okolí NZ. :heh:

Kúpania.jpg


To čo si tam zakrúžkovala je o ničom, na bani nie je kam ísť všade okolo je hlavná cesta, tie dve nad tým to sú také malé bahenné kúpele a tiež tam nie je kde ísť iba do poľa, ten najväčší kruh v strede to je Sihoť s chovnými rybníkmi možno by sa tam aj dalo ale bude tam kopa ľudí a iných psov. Z tých dvoch vľavo dolu je jedno (alebo aj obe) oplotený rybník a tie vpravo to sú už Dvory nie? :ach:
"Tvory s najväčším srdcom chodia na tomto svete po štyroch, lebo inak by toľkú lásku neuniesli."
Rennie
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod kasei666 » Str 16.04.2014 14:07

Dievcence a samozrejme aj pani, ktory by sa chceli pridat neni problem sa ohodnut kolky z nas pojdu autom a mozme sa niekde hromadne stretnut a nalozit sa. Kamoca je celkom dobra lebo je relativne oddelena plotom v Zemnom to nepoznam. Dajte mi len vediet pocty a miesto :lol:
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod Vikiki22 » Str 16.04.2014 16:37

Hej, tie 2 vodné plochy sú pri Dvoroch. Jedna je za Kalváriou, chodia tam rybári a naokolo je len pole. To druhé neviem, dávno som tam nebola. :nwm:
Ale môžeme ísť aj na Komoču, ak to tam máte overené. :yes: Ja budem mať auto, idem s jedným psom a možno s priateľom, ak pôjde aj Stano, beriem aj jeho s oboma psami. Takže neviem, kto by sa ku nám ešte zmestil. :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod kasei666 » Str 16.04.2014 16:46

Vikiki ja berem tiez auto a pokial bude mat Janka - drymarchon cas tak veriem aj ju takze mam relativne jedno miesto pre cloveka a psa :lol: pokial suhlasite z tou komocou mozem tam zavolat ci budu 19teho otvoreny a ci tam nebude ziadna akcia..
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod drymarchon » Str 16.04.2014 17:05

baby ja cez víkend asi nebudem môcť ísť takže kľudne sa dohodnite do áut medzi sebou :smile:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod Vikiki22 » Str 16.04.2014 17:10

kasei666 píše:pokial suhlasite z tou komocou mozem tam zavolat ci budu 19teho otvoreny a ci tam nebude ziadna akcia..

:yes: :jop:

EDIT: Stano s Dieselom aj s Peggy ide. A možno sa pridajú aj 2 moje kamarátky s čivavami. :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod Rennie » Str 16.04.2014 20:28

Komoča by mala byť v pohode, prvá akcia tam bude až v polke mája. Dajte vedieť čas kedy tam viete byť.
"Tvory s najväčším srdcom chodia na tomto svete po štyroch, lebo inak by toľkú lásku neuniesli."
Rennie
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod kasei666 » Štv 17.04.2014 6:09

vikiki - a neboja sa tie civavky velkych psov? moja australana krpcov miluje ale ma 5 mesiacov a 20 kil takze je strasne nekoordinovana :lol:
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: Z - Šurany, Nové Zámky a okolie

Poslaťod Vikiki22 » Štv 17.04.2014 7:24

Prinajhoršom budú ma rukách, no. :heh: Inak, čo poviete na 10.00?
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky