Bratislava komornejšie

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 03.11.2008 14:20

Do kopca a poklusom :haha:
Ale ne, no tak neflákame sa ale ideme. Keďže je často na šnúre, tak aj rýhclejšie ideme, aby mi nezaspal od nudy. Čiže také dve hodiny rýchlej chôdze, do kopca aj z kopca, záleží kadiaľ ideme. Najmenej náročná je prechádzka železnou, tam a zase späť.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Tobin » Pon 03.11.2008 14:45

Do kopca neeeee! A na Zeleznej si Tob neuzije behania.... Tak inokedy a hlavne inde, nie po strmych malokarpatskych stitoch :lol:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 03.11.2008 14:50

Boooože.... :ach: :ha:
Tak sa dohodnime aj s Amaguk na pasienok, my tam zvykneme zabehnúť, to je také nenáročné :no:

Inak tá železná sa dá, práveže to je takmer jediné miesto, kde si ho trúfnem pustiť. Len má to jednu podmienku, musíš tam ísť doobeda cez pracovný deň. vtedy je tam takmer prázdno, najmä keď je trochu horšie počasie.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Tobin » Pon 03.11.2008 15:21

Tak asi ste sa nedohodli... odchadzame sem k nam na luhy. Ciel: bufet. Dovod: Starobrno :smile:
Papa
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Rehssi » Pon 03.11.2008 16:06

Ulf ja by som sa niekedy pridala. Akonahle sa zhorsi pocko (vraj uz vo stvrtok) sa Ti ozvem lebo vtedy do lesa chce len kelpina s panikou a s tymi sa ani za svet neviem dohodnut na case :ach: .
To s tymi baterkami myslis vazne??? Casto som v lese aj po zotmeni ale baterku mi este netrebalo :nwm: Raz som mala- taku malu na pozicanom mobile, ale strasne to tahalo oci a moje zorne pole sa obedzilo len na osvetleny chodnik, do stran som nevidela vobec nic, lebo oci si zvykli na svetko baterky...
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Sunny » Pon 03.11.2008 16:31

Ulfi, my sa určite prihlásime - sťahovanie smer Rača sa bliiiiiži :smile: A ja už pomaly neviem, ako Gili unaviť, hodinová prechádzka = ako by sme nikde ani neboli :pac: Len náš čas - tak o 16. najskôr :ua: Ale na čelovke sa už pracuje.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Lucifer » Pon 03.11.2008 18:44

Pridite uz konecne k nam... :lol: Izzy s Arthurkom sa postaraju o unavenie Gili :jop:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 03.11.2008 20:00

Rehssi: ano na zhoršenie počasia čakáme aj my, ale stále nič. Baterka je super, keď dobre svieti (ako dnes, dôvod pobytu do tmy tmúcej rozvádzať nebudem, ale niektorý si isto domyslia, už som mala pripravené ohnisko na stav núdze :hmm: ...).

Tobin: no to som nemyslela ako dnes, ale tak do kratšej budúcnosti, však Amaguk tu nebola už 4 dni

Sunny: no, musíme vykúmať nejaký stredný bod, asi Peknú cestu... aprpo, čo tá opekačka, keď sa ochladí? :no: Už s Viggom trénujeme priviazanie na viac ako 10 minút :ha:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Sunny » Pon 03.11.2008 20:40

Lucifer píše:Pridite uz konecne k nam... :lol: Izzy s Arthurkom sa postaraju o unavenie Gili :jop:

Prvý voľný víkend sme tam :no: Možno aj tento, ale presnejšie budem vedieť tak štvrtok-piatok.
Ulfheiðr píše:no, musíme vykúmať nejaký stredný bod, asi Peknú cestu... aprpo, čo tá opekačka, keď sa ochladí? Už s Viggom trénujeme priviazanie na viac ako 10 minút

Ano ano ano :yes: My máme priviazanie natrénované, len to bude chcieť deku pod prdelky, inak mi tie malé zmrzlinky primrznú :smile:
Keď sme tu pri tých venčiacich termínoch - hľadáme venčiacu spoločnosť na stredu. Čas - asi až kolo 16:30 - 17 hod., blbá robota :ua: Hlási sa niekto?
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Cathie » Uto 04.11.2008 7:50

Sunny vravis, ze Gili sa neda unavit? Niekedy sa mozeme dohodnut na spolocnom venceni.. moja ma sice len tri mesiace, ale bordera je bordera.. tiez jej tu na sidlisku uz nikto nestiha :smile:
Akurat ja som vcera asi prechladla a dnes rano mi je este horsie, takze s dlhym vencenim musim trochu pockat :ua:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Sunny » Uto 04.11.2008 8:31

Gili borderky úplne miluje :no: Tak sa ohlás, keď budeš fit a niečo vymyslíme :yes:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Cathie » Uto 04.11.2008 8:35

Moja miluje vsetky psy, ale hlavne mensie feny a este ked su akcne.. to sa vzdy krasne zahra a vybeha :jop: Snad sa dam dokopy rychlo a potom dohodneme, uz sa tesim (aj mala by sa tesila, keby mi rozumela a nekukala na mna stylom "co by si rada?" :lol: ) :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 04.11.2008 8:50

stredu. Čas - asi až kolo 16:30 - 17 hod.

A kde? :ahoj:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Sunny » Uto 04.11.2008 8:55

Mám afto, takže som mobilná :smile: A nemám moc nápady kam - doteraz som potme bola len kúsok od baráku popri ramene, sú tam naokolo stavby, silné reflektory, takže je tam trochu vidno. Ja som totiž sama potme posero :ha: Možno niekam ku hrádzi? Alebo tam k vám do Lamača? Alebo k Amagučici na Dlháče? :nwm: Fakt netuším.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 04.11.2008 9:01

No, možno tie dlháče by neboli odveci. To bude ale safari :ha:
Aj ja som bola posera, ale pomohlo zapať lampu a kukať sa do svetla. A ešte v podstate aj to vedomie, že po lese nebehahá žiadny Yetty, zvery ma vidia... ok jediné čoho sa bojím je človek :ua:
Jediné naozaj riziko pribratislavského venčenia po tme je to, že večer po tme sa často stáva, že chodia "venčiť" rozumej vypustiť do lesa psi z barákou a chát, s ktorými sa normálne neodvážia na ulicu...
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky