Bratislava komornejšie

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod katarina79 » Sob 11.09.2010 12:21

Hallo....ide niekto navečer niekam vybehať psov???? :-))))
katarina79
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 627

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod energitc » Sob 11.09.2010 20:44

Moniak píše::smile: ved tak je to krpata bordelka....ja od nej nic dobre necakam :lol:
ta skolka bol dobry napad...neviem si predstavit mat take decko doma a ty cele dni v praci...nic moc.....
hmmm....ked sa mi podari tak by sme vas mohli prist pozriet buduci tyzden, ked uz nemozete vy ist nikam......len neviem ako sa mi podari z prace... :ua:


ahoj,
mno felis bola zvyknuta a vyzivala sa sama doma,ale myslim, ze lotty by sa dooost nudila :lol:
von mozme ist v stredu ked bude volno v robote,hm? casovo sa ti prisposobim(len nie prosiiim skoro rano:) a miesto...mno mohla by si prist 95kou na zastavku Sintavska?je tam zdravotne stredisko a billa...sli by sme sa poprechadzat popri ramene a potom popri hradzi.hm?
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Moniak » Sob 11.09.2010 23:03

:lol: ked lotikova je este decko....aj moje baby su radi ked mozu spat obcas doma a nikto ich neotravuje a panicka zaraba na nieco dobre do bruska :lol:
nooo myslim, ze aj ja mam volno v stredu tak by sme mohli....skoro rano urcite nie...ja budem tiez rada ked sa vyspim :lol: este dohodneme presnejsie cez ss...
jop viem kde...ja tam chodim ku gynekologicke do toho zdrav. strediska takze tam urcite potrafim :smile:
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 12.09.2010 10:20

a mozme sa aj my pridat :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod lulu939075 » Ned 12.09.2010 11:10

Juch konečne som zdravá tak kedy a kam?
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod energitc » Ned 12.09.2010 11:14

zdenulka, mno, zakazat ti nic nemozem, ale lotty strasne rada pasie a trvalo mi cely tyzden, nez sa naucila chodit von len tak bez lopty, aby pri tom neterorizovala felis...tesim sa, ze pojdeme s moni, lebo takto sa velki vybehaju a felis sa bude motkat pri nas,ale dalsi mensi pes?? :ach:

ale ked budem mat o tyzden uz len felis tak mozme nieco dohodnut a kdekolvek/akurat az po robote:)
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Mage » Pia 01.10.2010 12:54

takze tento vikend v sobotu sa planuje taka mala socializacna tura. najdlhsia trat ma okolo 30 km, ale da sa skratit na cca 25km alebo 20km

ide sa vlakom do Zohoru(kvoli vacsiemu poctu psov), odtial peso do Lozorna cca 6km. Da sa prist priamo do Lozorna busom alebo autom. Tu je prve skratenie trate.

Trasa vedie po zelenej značke, na Rusniakoch sa odpojíme na žltú, potom pred Lintavami sa spojíme so zelenou, na Lintavách opäť žltá až do Lozorna.

Opat sa da ist z Lozorna busom co je druhe skratenie. Ostatny pokracuju zase na vlak do Zohoru.

Vyrážame v sobotu o 8:41 osobákom z Hlavnej stanice alebo kto chce ísť z Devínskej, tak sadne na tento vlak o 8:57, keď dorazí do DNV.
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod rastog » Sob 02.10.2010 13:12

vajnorske letisko? o 14:30 pojdem z ruzinova takze tak o 15:00 tam budem. prida sa niekto?
Obrázok
rastog
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 320
Bydlisko: BA~ruzinov

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod katarina79 » Sob 02.10.2010 13:20

My by sme šli, ale časovo nevychádza.... :(
katarina79
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 627

Predchádzajúci

Späť na Stretávky