Kam so psom v Bratislave

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Tobin » Pia 26.09.2008 10:33

meddy píše:v nedelu si vyslape len ten "prijazdovy kopcek" na luku :lol:

No netusil som ja, ze v tom bude nejaka zrada??? Obrázok Na stare kolena po kopcoch.... Obrázok
No ale aj tak moc tesime na partiu!!! Obrázok
_____________________
Chodievam brat obcas nejaku slecnu do utulku na Poliankach na vencenie. Poradi mi niekto, kde su vhodne miesta blizsie, ako je Petrzalka - 22 km horedole, tak isto je aj DNV... Snad Lamac... povie mi niekto, kde konkretne? Dik vopred...
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 26.09.2008 19:07

Jej, to ma zaujíma, ako to riešiš. Normálka slečnu naložíš do auta a idete do Petržky?

Inak jasné v Lamači je dobre a je to blízko. Taká malá Kačínska prechádzka nieje odveci. Alebo železná studnička.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Tobin » Sob 27.09.2008 0:53

No najprv sa musia zoznamit, ci si sadnu, to je otazka 2 minut. Raz som chcel zobrat dve, ze nerozlucne kamaratky, ale jedna z nich po Tobovi cwakala zubami, tak nemohla ist.... No a potom normalne nalozime do auta a o 20 min. sme pri Zemniku...
Ulf, a kde konkretne v Lamaci? Je tam nieco podobne, ako pri Dunaji? Kacin nie, to je les...., to by museli byt obaja na stopovacke a nepobehali by si, ono je dost problem aj mat tu jednu 3-4 hodiny na snure... :ach:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Lolo » Pia 03.10.2008 23:17

inak jeden tip..je velmi pekna trasa popri malom Dunaji na Zelenu vodu ( kde je uplne cistucka voda, Lolo sa ide potrhat a nechce vyliezt) - najlepsie sa zacina pri kruhovom objazde ( Hradska - 78,87,67) vo Vrakuni zacina to sice asfaltkou ( ale nie moc frekventovanou autami) potom pridete k cisticke odpadovych vod - po pravej strane Maly Dunaj a tam uz je cesta polna.....jeden kratky usek idete aj popri letisku kde za plotom je pristavacka, lietadla pristavaju skoro nad Vasimi hlavami - fakt zazitok...
Jedine co vadi...na zaciatku je cisticka...ale len kusok a teda pekelne to tam kusok smrdi :oo:
Lolo
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 04.10.2008 9:04

Tobin: sory že tak oneskorene.
Hej, v Lamači je les, to je fak. Ale teraz ma napadlo, poznáš cestu, ktorá ide z Lamača, alebo konca Dúbravky do Devínskej? Tam sa dá pri ceste zastaviť a vybehnúť na polia. Obrovské.
Alebo ísť potom až cez Devínsku k Dunaju a tam v okolí shrádze sú tiež buď polia, alebo lužný lesík.
V podstate Pôjdeš z Devínskej po hrádzi smerom na Marcheeg. Donekonečna.
ObrázokObrázokObrázok
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod calwen » Sob 04.10.2008 9:09

Offtopic: jejda pozeram na tie fotky ze tie psiska poznam...a to priscilline holky :lol:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 04.10.2008 20:19

Offtopic: tak tak, a ja som ťa videla v stredu okolo obeda z auta, ste si hádzali červený lietací tanier naproti Lidlu. Bola som v Terne. No a kým mi zaplo, že by som sa mohla aj staviť a pozdraviť sa, tak už som sa nemala kde aftom otočiť. :lol: :ahoj:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod calwen » Sob 04.10.2008 21:56

Offtopic: jeeej no skoda..to sme boli my...nem vadi ved nabuduce, pripadne mozme povencit alebo tak. Len ja sa musim konecne dat dokopy :pac:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Tobin » Uto 07.10.2008 15:07

Tak nejak v auguste bol Red Bull Air Race, taxom isiel pohladat nejake vhodne divacke miesto v zakazanom uzemi na pravej strane Dunaja okolo Incheby. Tam je tiez prijemna vychadzka popri Dunaji a spat po hradzi...
Par fotiek z Red Bulla....
http://tobin.rajce.idnes.cz/RedBullAirRace/
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Cathie » Str 15.10.2008 23:53

Lolo píše:inak jeden tip..je velmi pekna trasa popri malom Dunaji na Zelenu vodu ( kde je uplne cistucka voda, Lolo sa ide potrhat a nechce vyliezt) - najlepsie sa zacina pri kruhovom objazde ( Hradska - 78,87,67) vo Vrakuni zacina to sice asfaltkou ( ale nie moc frekventovanou autami) potom pridete k cisticke odpadovych vod - po pravej strane Maly Dunaj a tam uz je cesta polna.....jeden kratky usek idete aj popri letisku kde za plotom je pristavacka, lietadla pristavaju skoro nad Vasimi hlavami - fakt zazitok...
Jedine co vadi...na zaciatku je cisticka...ale len kusok a teda pekelne to tam kusok smrdi :oo:


Tam to poznam, my sme tam zvykli chodit zo stajne na konoch (aj sa kupat na Zelenu vodu).. pekne je to tam :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Oxie » Sob 15.11.2008 12:08

a co takto vrakunsky lesopark?
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Oxie
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Bydlisko: Bratislava

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod marlo » Uto 25.11.2008 13:01

od Oxie v Sob 15.11.2008 12:08 píše:
a co takto vrakunsky lesopark?


oficialne je tam "Zakaz volneho pohybu psov" .Volny pohyb psov je povoleny len v zadnej casti parku pri Cistike odpadovych vod.
Vrakunsky lesopark je podla mna maly pre vacsie plemena psov a ked ich je tam viacej tak treba psa drzat na kratko
aby nedoslo ku knofliktu/pes-pes alebo fena-fena/.
marlo
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38
Bydlisko: P.Biskupice,Bratislava

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Luccynka a Nellynka » Pon 08.12.2008 21:03

a co tak daky vykendovy vybeh na dlahcoch v lese cez vykend? ak mate niekto zaujem prosim piste SS

luccy
pes je najlepší priateľ človeka
Luccynka a Nellynka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod Lorima » Uto 09.12.2008 23:56

Na Kačíne je super,my sme tam chodili s koňmi.Od Mariánky...alebo aj hore na dlhých dieloch tá lúka,teda tzv. kukuričák. :ha: A keď budem mať hafinu,dúfam,že ma budete brávať so sebou na takéto vychádzky. :heh: Ja mám Dunaj 15 min. od domu. :heh: :ach:
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: Kam so psom v Bratislave

Poslaťod marlo » Sob 27.12.2008 11:31

Vcera sme sa boli prejst na Zelenu vodu.
Robil som track aj pomocou GPS .
Ak ma niekto zaujem sa pozriet si trasu tak pridavam sem link :

http://sportstracker.nokia.com/nts/workoutdetail/index.do?id=580859
marlo
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38
Bydlisko: P.Biskupice,Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky